Inzerce

Detoxikace

Detoxikace je o zbavení těla toho co je v něm navíc. Tato čista může však proběhnout jen pokud je v pořádku povrch střev, mám tím na mysli v pořádku po célé délce či povrchu, ploše, a pokud játra spolu s ledvinami plní či mohou plnit svoji funkci. Z určitého pohledu je detoxikace i o hubnutí neboť na tuk v těle mohou být navázány další toxíny, které jsou při hubnutí uvolňovány. Doporučuji tedy pouze takové přípravky pteré toto řeší komplexně. A jedna úvaha, jsme produkt přírody, chceme žít v čisté přírodě, a zrovna tak příroda nám poskytne to co potřebujeme k naší detoxikaci, či léčbě. V případě dotazu jsem Vám ochoten pomoci na pavm@email.cz

Inzerce
Odpovědi
Olga

Souhlasím že detoxikace těla musí být kompletní. Já našla přírodní doplněk stravy který zahrnuje všechny aspekty.pokud by měl někdo zájem ,poradím na emailu babicka.olina@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. března 2011, 09:29:52

Adéla Knotová

Detoxikace je možná prostřednictvím vhodně zvolených potravin bez jakýchkoliv doplňků. Je možné ji zacílit podle daných zdravotních problémů a proto je vhodné ji řešit z každým individuálně. V případě zájmu o bližší informace se můžete bezplatně obrátit na http://pomocnik.zdravisusmevem.cz/ Adéla Knotová, ZDRAVÍ S ÚSMĚVEM s.r.o.

26. října 2012, 10:07:01

Karolina Bittmanová

Dobrý den, vím jak Vám pomoci, ale ta informace je poněkud obsáhlejší. Pokud o ni máte zájem, ozvěte se mi prosím na bittmanova@recon.cz.

7. dubna 2013, 19:52:47

Martina

Mám dobré zkušenosti s Hlívou 800mg s rakytníkem, jednak pomůže na zvýšení imunity a rakytníkový olej pomáhu tělu se detoxikovat a také obsahuje chlorellu, kterou jsem dřív brala i samostatně

1. října 2013, 15:35:59

elli1 poděkování

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

2. ledna 2014, 17:06:34

Jirous Michal

Já vždycky po novém roce pročišťuji játra, nejvíc pomáhá na tohle silymarin, což je látka z ostropestřce mariánského, moc šikovné bylinky. Dá se koupit v podstatě čistý extrakt silymarinu, například v Liporacinu. Tabletky máte tak na měsíc a to by mělo pomoci játrům v očištění a proti ztučnění jater ze všech těch svinstev, co polykáme, nejen alkoholu.

4. ledna 2014, 16:36:20

Janča

Detoxikace je velmi závažný exekutuvnní vládní nedostatek,právě v pitné vodě ve všech vodovodních řádech.Městský kapitalismus v pitné vodě soukromým podnikáním je nekontrolovatelný právě v mikrobiální kvalitě vody.Exekutivně byla pro městský kapitalistický soukromý sektor v mikrobiální kvalitě pitné vody přijata polovičatá řešení právě v nejdůležitějším úseku VODÁRNY ručí za mikrobiální kvalitu vody jen před Váš činžovnně panelákový dům.NE až ke kohoutku ODKUD voda vytéká.Obecně celý kapitalistický městský soukromý sektor kriminálním způsobem podhodnocuje mikrobiální kvalitu pitné vody NEDOSTATKOvou CHLORACÍ pitné VODY. BIOLABORATOŘE na poliklinikách v nemocnicích odebírají každé ráno kvanta krve aniž by předtištěné archy měly analýzy zaměření na mikrobiální stav krve,mikrobiální stav moče, a také opravdu také by POVINNĚ měly od všech vysátých zásobovačů krve pro nemocnice /bysnis/ odebírat také k seriozní analýze tělních tekutin AMPULE s domovní pitnou vodou z kohoutku.JEN tak může BIOLABORATOŘ podat seriozní ANALÝZU vysátému jedinci .To znamená,že laboratoř odesílá výsledek pojišťěnci a ne lékaři.Lékař laboratoři předci nic neplatí, tak ze zákona nemá nárok na mikrobiální analýzu pojišťěnce. Zavedenou kriminální praxí ve zdravotnictví je,že se výsledek pacient ani NIKDY nedozví.V tomhle dělá zdravotnictví z lidiček totální IDIOTY.

31. července 2014, 06:22:31

Janča

Detoxikace.Voda pitná je život.Dává život.Ochrana a právní odpovědnost za mikrobiální kvalitu pitné vody je exekutivně tu na úrovni Bangladeše .S tím rozdílem ,že se tamní vláda kriminalitě v pitné vodě alespoň od naší vlády věnuje.Jo,voda je život. Když vám soused do Vašeho draze placeného vodovodního řádu napouští pod tlakem SICE ODFILTROVANOU ale fekální vodu ,SVOU nebo CIZÍ,není tento zločin v našich právních podmínkách vůbec trestatelný a to ani za cenu trojnásobného navýšení platů nezávislých soudců.Udělají z toho jen občanskou právní blamáž.NE kriminální zločin obecného ohrožení.

31. července 2014, 06:40:19

Janča

Na potravinářské firmy i Babiše se svádí lecos ,proto se musím nesmiřitelně zastat všech potravinářských firem,protože jejich výroba musí ze zákona procházet potravinářskou technologií zpracování a to VAREM nebo PEČENÍM .Mají vlastní laboratoře ,mikrobiálně si provozy si hlídají a kontroluje jim je i hygiena.I kdyby to mikrobiální hlídání potravin bylo u výrobců jen poloviční ,tedy mizerné,tak lidičky do těla dostanou stejně méně mikrobů jak,když si vypláchnou hrneček lidičky pitnou vodou draze placenou s napumpovanými filtrovanými fekáliemi z vodovodního řádu od sadistického souseda.

31. července 2014, 06:55:41

Janča

Detoxikace a co s tím.Prvé co chybí ve státě a co by schovanka SCHOVANEC měl udělat JE :Rozšířit kriminální službu pro každý kraj o O technickou kriminální službu s centrální mikrobiologickou technickou kriminální laboratoř.Pomůže to nejen v odhalování vražd,loupeží ale i v odhalování technické kriminální činnosti mikrobiologie pitné vody v § obecného ohrožení.Lidé nejsou zabíjeni jen bojovými jedy ale také vzdělanci,rádobyvědci. Většina současných lékařů se více věnuje své dealerské činnosti v lécích než oprávněným anamnézám steskům pojišťěnců.Na to,že u nás jsou prameny téměř všech evropských řek ,TU MÁME mikrobiálně v průměru v městech nejmizerněji ošetřovanou pitnou vodu.COŽ TU ANI ZA MASARYKA nebylo.

31. července 2014, 07:15:17

Janča

Detoxikace pitné vody.Napustíte si ráno pitnou vodu z kohoutku a do večera Vám ta pitná voda zkvasí.?V jakém státě to ŽIVOŘÍME §§?

31. července 2014, 07:20:38

Janča

Detoxikace bez stabilní pitné vody a nekvalitní pitná voda ve státě uprostřed urquelů pramenů evropských řek je nebetyčná ostuda. Dešťová voda nádrží plná lithia je ideální živnou půdou pro růst mikroorganizmů v každé mikroby rozmnožovací laboratoři.

31. července 2014, 15:11:45

Líza

Dobře... =) Najměme si mikroorganismy, co požírají kvasinky... Buďme na ně ale hodní... Testy Vody? Zmrazit, kouknout...ZJISTIT ph... Ale co na kovy? Toť otázka. Kdo poradí? Za další. Vlny...Hmyz...Letadla....SYSTEM...Kyslík...Déšť--- Ničením přirozeného prostředí je vyvýjen nátlak. Touto depressí je zapřičiněná změna. MOC TLAKŮ.

5. srpna 2014, 10:08:20

pavlína

Mně doporučila dotorka, abych se detoxikovala a tak se zbavila ekzému. Moc pomohl Ostropestřec - čaj, nechala jsem vychladnout a do něj rozmíchala Enterosgel a pila jsem to 3x denně dva týdny a pak 1x denně dva měsíce. A mám zcela zdravou kůži, co jsem neměla mnoho let. Nechápu, proč to není na lékařský předpis, je to celkem drahé.

2. prosince 2014, 13:45:06

Domka Nová

Určitě je detoxikace komplexní problém. Momentálně se zaměřuju na očistu jater. Snažím se si je nezanášet alkoholem a naštěstí neberu žádná léčiva. Na pročištění beru Lipovitanem S.

15. března 2016, 14:54:17

Helga Horká

jo mně doporučil lékař po prodělané nemoci lipovitan duo, má ten silymarin a dlaší látky na pročištění organismu

20. března 2016, 11:03:50

Vendy

já ocistu jedine s ayurvédskými bylinami :-) je to pro me více šetrné, nez nejaké chemické veci.

2. května 2016, 16:43:45

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Simona (Menopauza) 7. prosince 2016, 00:23:58

Mě pomohl přípravek Clerex pro ženy.Nejsem podrážděná když to mám. Diskutovat

• Jaroslav Spurný léčitel - píší o něm všude na webu: (Léčitelé a bylinkáři) 8. prosince 2016, 00:00:23

Pan Jaroslav Spurný - prý léčitel: toto jsem našel na webu, hm, zajímavé, takže je to… Diskutovat

• Jitka (erektilní dysfunkce) 6. prosince 2016, 12:08:58

Erectan, Erectan, Erectan...to je modlidba mého muže každý den a naštěstí vyslyšená! Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.