Inzerce

Cinska medicina

Činská medicína bere v úvahu vezby mezi jednotlivými orgány. Tj že problémy ve střevech se projevují třeba jako alergie, astma, Borelie v těle může naopak stát za tím že svoji zubařku vidíte častěji než výplatu a podobně. Rozhodně čínské medicíně říkám ano a jsme rád že znám ve svém okolí stále více lidí kterým tato filozofie pomohla at už od amputaci nohy, nebo jim umožnila mít zdravé dítě, chodit bez hole atd. Ze svých zkušeností uvedu jeden příklad naš chodit rok k lékaři a nechat si pravidelně brát krev aby mohl jen kroutit hlavou pane, Vám něco je, ale ja nevim co. Řešíteli něco i vy podělím se o onformace jak efektivně vyléčit nějaký ten neduh. PavMo@email.cz

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 196 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Ivona (Chronická rýma/ráno+ucpávání 1 dírky+suchá nos.sliznice) 18. září 2018, 21:31:00

Teď jsem začala kupovat Nasivin Sinus, je to doplněk stravy pro děti od 3 let a malýmu se po… Diskutovat

• Aneta L. (Zrudnutí po sportu) 19. září 2018, 18:43:45

Ahojky, mám stejný problém, pár minut se hýbám a jsem řervená jak rajčátko :-) Není to… Diskutovat

• havlae (Menstruace - silný a bolestivý průběh?) 20. září 2018, 09:12:00

Pomáhají diatermie u obvodního lékaře. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.