Inzerce

???

CHTĚL JSEMSE ZEPTAT JESTLI SE TO DÁ PĚSTOVAT V TERÁRIU JAKO JESTLI TO SNESE TEPLO A DOCELA DOST VLHKO DIK

Inzerce
Odpovědi
Johanice

Já pěstovala aloe v květináči na balkoně - pro případ spálení - to je velice dobrá věcm stačí ulomit kousíček dužiny a vytrysknuvší tekutinou natřít postižené místo! Před tím to, ale potřu ledem a nebo chvíli držím pod tekoucí studenou vodou! Jinak nechcete-li pěstovat aloe - napište mi a jí Vám ho zašlu na dobírku v tekutém stavu a poživatelné! To rovná vše co se týká pálení žáhy, rovnání zažívacích problémů i střevní problémy (zácpa, průjem). atd.

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. prosince 2010, 13:06:57

Johanice

moje mailová adresa HaGo@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. prosince 2010, 13:08:11

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 51 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nevím Jak (Stres) 20. listopadu 2017, 20:28:38

Dobrý den :D xD Diskutovat

• Erika (Veronika: Když skončí angína, začne výtok) 22. listopadu 2017, 23:09:14

Na tady ty problémy jsou vhodná probiotika , lékaři je hodně doporučují  Diskutovat

• Gabriela (Braňte se rýmě výplachem nosu) 18. listopadu 2017, 10:20:42

Videla jsem spoustu videii jak malinkym detem proplachuji nosik pod tlakem injekcni strikackou s… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.