Inzerce

rozšířená žíla

Na pravé noze na vnější přední straně uprostřed holeně mám bulku na žíle, žíla se rozšířila na 1,2cm šířky v délce 2cm, tento stav je vidět pouze v dřepu, ve stoji je skryt. Je mi 34 let a jsem bez dalších obtíží.Mám to ve stejném stavu už několik let, ale teď při velké zátěži např 5Km pochod s 10kg batohem způsobuje lehce nepříjemný pocit. Jsem hubený a aktivně sportuji. Mám počkat pár let až to začne bolet (a použít při zátěži elasťák), nebo mám jít k lékaři hned a nechat se radikálně léčit?

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 186 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Uf už jsem myslel.. (ElektroMyoGrafie neboli EMG) 19. září 2018, 13:04:53

Tak tohle je teda paráda.. Velice děkuji za váš komentář. Je pro mě velmi důležitý,… Diskutovat

• Jana (Odchlípení sítnice (Amotio retinae)) 23. září 2018, 13:58:41

Měl bys se šetřit žádná námaha ale odpověď přišla pozdě. Znovu jsem se vrátila po 2… Diskutovat

• BB (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 21. září 2018, 20:11:55

Dobrý večer Lenko, To je dobře, že se připravujete. Určitě bych vám doporučila půjčit… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.