Inzerce

rozšířená žíla

Na pravé noze na vnější přední straně uprostřed holeně mám bulku na žíle, žíla se rozšířila na 1,2cm šířky v délce 2cm, tento stav je vidět pouze v dřepu, ve stoji je skryt. Je mi 34 let a jsem bez dalších obtíží.Mám to ve stejném stavu už několik let, ale teď při velké zátěži např 5Km pochod s 10kg batohem způsobuje lehce nepříjemný pocit. Jsem hubený a aktivně sportuji. Mám počkat pár let až to začne bolet (a použít při zátěži elasťák), nebo mám jít k lékaři hned a nechat se radikálně léčit?

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měli jste někdy potíže s nespavostí?
Zatím hlasovalo 322 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Viktorie Majácová (Chronická rýma/ráno+ucpávání 1 dírky+suchá nos.sliznice) 22. března 2017, 23:59:04

Dobrý večer, zapojuji se do této diskuze, protože se mi zdála nejaktuálnější. Mám… Diskutovat

• Radka (Salmonelóza) 21. března 2017, 10:29:21

Je na salmonelu vhodný i enterol ?  Diskutovat

• amanda (Projímadle) 25. března 2017, 17:13:03

Malého bych asi konzultvala s doktorem... Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.