Inzerce

Restauraco pro speciální dietologické požadavky

Přeji všem dobrý den. Jsem studentka ČZU a mám tento semestr projekt, spadající do předmětu Management a marketing potravin, který se v mém případě týká možnosti a dosažitelnosti otevření restaurace pro osoby se speciálními požadavcky na výživu jako jsou například celiaci a diabetici. Je zde i možnost kombinovat tuto službu s vyhotovením jídel pro vegetariány a vegany či osobami bez zvláštních požadavků či obtíží. Ráda bych slyšela veškeré názory a připomínky. Pokud jste ochotni se mnou spolupracovat nebo znáte-li někoho, kdo by se o tuto problematiku zajímal, napište mi na e-mail k.machackova@gmail.com.

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Zpocenaruka007 (poceni rukou) 17. ledna 2017, 10:01:03

Potí se mi ruce při tanecnich. Partner to cítí i přes rukavice. Je to velmi trapneeee! Diskutovat

• Hanča (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 15. ledna 2017, 21:47:30

Hezký večer všem. Vaše příspěvky mě hodně povzbudily, musím něco z toho říct mamince.… Diskutovat

• Věra (Co to vlasne je?) 20. ledna 2017, 16:33:57

Já beru elenium už 20 let a nikdy jsem žádné problémy neměla Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.