Inzerce

poškození či poranění mozku

Dobrý den, můj syn se před rokem vrátil z dlouhodobého pobytu v nemocnici. K úrazu došlo při autonehodě už přibližně před 3 lety. Ke své práci ani zaměstnání se nemůže vrátit. Většinu věcí, i těch základních, vůbec nezvládá. Ztratil přátele, je hodně uzavřený až depresivní. Většinu času tráví doma. Mohli byste nám poradit, kam se můžeme obráti? Je v Praze nějaká organizace, která by nám mohla pomoct? Děkuji

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Máte zkušenosti se syndromem vyhoření?
Zatím hlasovalo 33 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Zoe (Risperdal) 19. června 2017, 14:29:27

Ahoj, tyto vedlejší účinky možné jsou. Sama jsem si tím prošla. Neměla jsem energii, ani… Diskutovat

• Jarka (Proti zácpě fungují probiotika) 20. června 2017, 17:10:08

takze ten prolacton je na akutnejsi priprady myslite? Diskutovat

• Antonie (Hepatitida C a těhotenství) 20. června 2017, 09:54:42

Dobry den mam dotaz manzel ma zloutenku typu B uz 17 let proc jsem ji nikdy nedostala  Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.