Inzerce

Arteriální hypertente III stupně

Dobrý den všem. Prosím o radu kdo má stejný problém.Mám téměř rok prokázanou arteriální hypertenzi III stupně. Nekorigovatelný vysoký krevní tlak.I po medikacích jsou hodnoty 186/121 je mi 41 let 167/63. žádala jsem o ID.U LPK jsem byla 6 minut a odešla jsem již po druhé s tím že nezapadám do tabulek.Nemohu pracovat,je mi špatně a nemám z čeho žít. Má-li někdo radu co s tím poraďte.Každý den "startuji"den s hrstí léků,je mi špatně a představa že mám jet MHD někam do práce na x hodin je depresivní.17 let jsem podnikala,byla jsem denně za volantem ale to již nemohu.

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Simona (Alergická rýma: nemusíte trpět, začněte ji léčit) 23. července 2017, 23:14:52

Dávali jste jenom když byl ucpaný nosánek nebo i preventivně? Diskutovat

• Valerie (Alergická rýma: nemusíte trpět, začněte ji léčit) 24. července 2017, 21:20:57

Je dobré nos čistit preventivně, pro malé mám mořskou vodu - konkrétně hygienu nosu pro… Diskutovat

• Vláďa (Průjem) 23. července 2017, 16:52:24

Dobrý den, pátý den mě trápí průjem nejdříve vodnatý, nyní už řídká stolice i s… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.