Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Zánět žil

Dojde-li ke zpomalení krevního toku v žilách, či k přímému poškození žilní stěny nebo se z nějakého důvodu začne krev v žilách srážet, dochází k zánětům žil. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
pav
11x

dobry den. Chtela bych se zeptat, jaky je nazor na tehotenstvi pri poruse srazlivosti krve. Radi bychom jeste jedno miminko. Gynekolog moc nesouhlasi, internista a dr. z hematologie ano.Mam strach abych pri porodu ¨nevykrvacela, nebo nebyly jine potize. Dekuji.

Petr
19x

Lze žilní trombózu nějak ovlivnit složením stravy?

Jindrich Harazim
53x

Dobry vecer jsem pokryvac vecer kdyz vstanu mam nohy od kolen dolu jak z betonu udelam par kropku a je to lepsi.Stale mi vnich brni na pohled nejde nic videt,ale problemy mam od te doby co nekourim to je 12mesicu mam, pocit ze asi ten zanet zil mam.skousim ruzne maste ale nepomahato od konske po fastumgel a nic tak nevim jestly jit stim k lekari at nevypadam jako simulant.Jindrich Harazim

Jana
2x

Cetla jsem velmi zajimave stranky, snad pomuzou: www.aloeveragel.estranky.cz

Marta Vašků
1x

Děkuji za tipy, ten curenzym zkoušela tchyně, takže se ho už nebojím.

žaneta hojna
4x

Jo, curenzym je na zanety, ma v sobe ty enzymy, ze jo?

jirka
6x

Na žilní trombózu a jiné je třeba Bu-Met

Božena
1x

7let sem po tromboze levé nohy.Punčochu nosím.ale měla bych dotaz,zda v rámci možností můžu nohu vystavit sluníčku.Děkuji Kytlicová

zděnek
5x

Dobrý den, je mi dvacet čtyři let a mám problém s nohami,hlavě s levou nohou.......kolem kotníku mi hola černá už to mám skoro celí chodidlo a je to bolestivé..... prosím lékařkou pomoc děkuji gajarsky

Pavel Ďopan

Dobrý den,po špatném zapnutí procedury hydrogalvan mám pálivé bolesti v oblasti lýtka,které se stupňují.Promazávám vším možným a nepomáhá nic.Noha je vizuálně v pořádku.Jsem 30 let diabetik a bojím se ,že o nohu přijdu.Děkuji za radu a pomoc.

Evzen Novak

Dobry den,nevim jestli mi poradite s timto mym problémem,ale snad ano.Nevim koho se zeptat,snad mi poradite Vy. Před týdnem jsem zakopl a udelal se my cerveny flek na noze.Byl jsem včera v lekarne a pani rekla,ze to je zanet zil a dala mi masticku Trioderm Care.Zbyl mi penicilin Duomox 1000. Mohu ho brat?Beru ho dnes po treti po 8h.K lekari se mi moc nechce,bojim se hospitalizace.Krevni tlak sys 160/90.Beru lek na tlak Triplixam 5mg 1x denne.Kdyz si dam obinadlo tak to není moc prijemny.Chodim bez vetsich obtizi.Radeji jsem doma v chladu,ven radeji nechodim myslite,ze bych mohl?Co ten Penicilin a slunicko?Jakou léčbu by jste mi doporučila?Mohu s toho dostat embolii?Myslim si,ze mam zanet povrchových zil.Moc dekuji za odpovedi.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce