Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Bradavice

Bradavice (verrucae) jsou nezhoubné novotvary. Jejich příčinou je virová infekce. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Kafor
3x

Na odstranění bradavice mě poradil včelař přiložit tuhý Propolis. Po trech týdnech byla najednou bradavice pryč

Jirka

Dobry den s bradavicemi jsem mel problemy 2 roky a nic mi nepomohlo( ruzne pripravky ktere vam zarucuji ze bradavuce zmizi) ba naopak bravice vypadaly ze rostou, az jedna znama z ukrajiny privezla Tibetske krystaly ze kterych se pripravuje napoj. Pravidelnym pitim mi bradavice slezly naprosto samy bylo to pro me doslova neuveritelne, ale opravdu to pomohlo, pro blizsi informace piste na [email protected]

petr
2x

Hm, to je zajímavé jak často se tento příspěvek často objevuje v různých diskusích. Jenom ten zdravotní problém je pokaždé jiný. Ale důležité je, že pomůžou Tibetské krystaly od tety z Ukrajiny. Nebo že by to byla jen reklama pro vlastní prodej? Dost naivní, ne?

Olga
2x

ahoj, chtěla bych se zeptat jaká je neméně bolestivá metoda zbavení se kuřího oka. Bojím se jít na dusík i na vyříznutí. Je laser nějak bolestivý? Buďtě tak hodní a napiště mi prosím na [email protected] jak je to s tim laserem.... budu opravdu vděčná, děkuji Olga

petr
3x

Sam jsem s bradavicemi bojoval a nestaci samotna likvidace bradavic. Bradavice jsou viroveho puvodu a pokud se jich chcete zbavit, je potreba posilit imunitu. Pak se sance nasobi a imunitni system nedovoli dalsimu tvoreni. Nechci tu delat nejakou reklamu konkretnim pripravkum, ale pokud by mel nekdo zajem, mohu doporucit to co mam sam odzkousene. [email protected]

Zuzana Loret
1x

Dobry den, prosim, co Vam konkretne po.aha?

Dobry den,koukam mate problemy s bradavicema,prodavame na ne koncentrat vlastovicniku,nezabralo nam to pouze 3 lidem ze 100.Pokud to chcete vyzkouset,je moznost si ho zakoupit bud na AUKRO,nebo mame take e-shop,v kterem se vlastovicnik prodava.Hezky den :-))

mirka

Dobry den, da se jeste sehnat vas tekuty vlastovicnik, predem dekuji, Mirka

gab

Já měla kdysi asi rok bradavice na nohách,výškrab bolel jak...a na prd asi 3x po sobě,na chvilku klid a pak nanovo,ale už více..pomohlo mi 2-3x denně si nohy mýt mýdlem a zapudrovat a 2x denně měnit ponožky asi za 2-3měs jsme měla klid a od té doby je nemám :)

Majda
2x

Zdravím,mám ošklivou braavici na ruce,kouila jsem si kolodium forte,natírala,vydloubala.Nev ím,zda je bradavice ryč,ale vím,že mám na ruce sežranou a vyleptanou díru....

sylvie
6x

Dostala jsem bradavice na plosky chodidel z bazenu, pomohl mi DUOFILM, stoji cca. 114,- Kc, koncentrat, musi se ovsem pouzivat radne, takze kdyz jednou zacnete, musite nohy osetrovat denne a nezapominat. Do 2-3tydnu byly bradavice pryc. Vymena ponozek 2x denne. Pomohl mi. Good Luck!

jana
2x

ahojky sylvie, zaujala me tvoje informace o používání duofilmu. chci se te zeptat, jestli te aplikace této emulze pálila, nebo je to bezbolestné. chodila jsem totiz opakovane na zmrazování a bolest byla tak neskutečná, že jsem to vzdala a hledám jiné varianty. Díky za odpoved. Jana

oto
1x

ahoj jano, prosim te, duofilmu bych se nebal...sice to trochu pálí, ale dá se to vydržet....je dobre povrch bradavice pred aplikací narusit - dle návodu

Míša
10x

Zdravím vás všechny.. potřebuju poradit.. používám duofilm podle návodu 1xdenně.. už asi 4týdny.. vždy pak pemzou přejedu bradavice na nohou.. ale nevim kdy přestat s užíváním? jak poznám že už je pryč? to místečko které potírám je rozleptané a uprostřed taková miniaturní černá tečka.. to je zárodek tý bradavice nebo už to je pryč? jak to má vypadat když je to zahojený? to v návodu neni.. jestli už máte někdo léčbu za sebou tak prosím o radu ať zas nemusim lítat k dr. a těm zlodějům platit.. Děkuji Míša

Jindra H.
10x

Bojoval jsem s bradavicemi na nohách přes deset let. Měl jsem jich pět, a byl jsem z toho nešťastný. Zkoušeli mi je opakovaně vyřezat nebo vypálit. Ani jedno nepomohlo, ještě se mi rozmnožily. Používal jsem vlaštovičník a kdejaký babský recept , taky nepomohlo. Chodil jsem po hranách chodidel, jak mě to při chůzi bolelo. Nakonec mi jiná doktorka doporučila ať vyzkouším něco jako Duofilm, v té době to bylo pouze na recept. Duofilm umrtví tenkou vrstvičku bradavice a ta se po rozpaření v teplé vodě lechce obrousí. POZOR, nikdy nesmí krvácet kvůli možnému rozsevu, Bát se nemusíte, je to sice občas trochu nepříjemné, ale obruste jen bílou umrtvenou vrstvičku bradavice. Pak ji opět natřete a přelepte náplastí. Doporučuji natírat alspoň dvakrát denně, a večer rozpařit a obrousit. Bradavice tím jak se stále obrušuje, pomalu vyléza ven, až se úplně odloupne. Nesmí tam zustat žádná tečka/y, jsou to kořínky a ty musí jít ven, je to třeba stále natírat.Trvá to sice několik týdnů, ale jedině tento postup na nohách mi pomohl. Ale každý člověk je idividuální. Nejsem lékař ani obchodník s léčivy, mluvím jen z vlastní zkušenosti. Přeji Všem hodně zdaru.

David
1x

Deset let .. nedivim se, protoze cely vas postup je spatny. Za 1. bradavice se roznasi diky slabe imunite a poskozene pokozce. Pokud mate na tele zajrivenou kuzi, suchou popraskanou a nebo zvlacnelou a vlhkou po koupani (nejcastejsi pricina uchytu bradavice), tak se na ni bradavice uchyti. Tudiz vase metoda naparit kuzi a brousit je blba - jelikoz tim docilite roznaseni bradavice na okolni kuzi, kteriu jste take zaparila. Za 2. Cerne tecky nejsou koreny bradavice ..., ani cervene tecky .. ta tecka je pouze kapilara, misto,ze ktereho se ta bradavice zivi/la. Pri potirani vsech prostredku a nasledneho odstranovani doporucuji mit suche ruce - kazdy den je kontrolujte, aby se na nich neobjevilo bile vrascite poskozeni kuze = bradavice se vam uz dostava do hloubky kuze. Pouzivejte jednorazove pomucky - myjte nuzky, jehlu,pinzetu apd. Pokud pri manualnim potirani a odstraneni neumite davat pozor, tak to radsi ani nedelejte a nechavejte to na dusiku.

David Beňa
6x

Zjistil jsem, jak se to přenáší na mojem těle. Pokouším se, aby se to nerozneslo i na mou rodinu, proto vždy jak si natřu postižená místa, hned je zalepím náplastí. Sice potom pomaleji trvá léčba, ale máte jistotu, že se to dále neroznese! NIKDY JAK SE VÁM SLOUPNE VRSTVA PO DUOFILMU, NIKDY NA TO NEŠAHEJTE! BDUETE TO MÍT VŠUDE. OPĚT NATŘETE A ZALEPTE. tAKTO TO OPAKUJTE ASI 5X. SLOUPNE SE-ZALEPIS, SLOUPNE SE, ZALEPIS... ATD TAD... NIKDY TEDY NEŠAHAT! mě se to rozneslo na levém chodidlu více vedle sebe, a dále pomocí šahání rukou na levý palec na ruce a pravý palec na ruce. dále ukazováček atd... taky nevím kdy přesně zjistím, že už kořínky bradavice nejsou v mé kůži. Jak to poznám? Já mám s týmhle skušenosti, ale natírám to radši vícekrát. takže nešahat a nejlépe používat svůj ručník atd...

Míša
7x

Protože dlouho nikdo na mojí zprávu nereagoval tak jsem k tomu dr. zašla.. Řekl že to mám krásně zhojené.. Dělala jsem to tak dlouho dokud jsem tam měla ty miniaturní černé tečky.. když už to bolelo tak jsem třeba 3dny počkala a když jsem to pak přejela pemzou, ta černá tečka odpadla.. pak už zbyla jen jizvička co se hojí.. Pokaždý když jsem si to udělala tou pemzou tak jsem si nohy umyla klasickým mýdlem a pak důkladně ruce.. na nohy mám speciální ručník a když si je utřu tak si znovu umyju ruce mýdlem a nijak se mi to dál nerozneslo..Taky mi dr. poradil ať chodim co nejvíc bosa, aby ty nohy větraly.. Musim říci, že s tímhle postupem jsem spokojená a bradavicí jsem se zbavila.. Všem ostatním přeji s léčbou úspěch.. Mšjte se hezky..

Barbora
6x

Na velkou bradavici je z přírodních prostředků dobré jemně nastrouhat česnek , překrýt čtverečkem s octem a zavázat..Je to k nevydržení, musí se několikrát zopakovat, ale efekt tady je. Bradavici nutno předem obrousit a rozpařit horkou vodou.

Honza
14x

Prosím Vás, co je podle Vás účinnější? Verrumal nebo Kolodium? Díky

Vilém
4x

Už 15 let mám bradavici pod nehtem na palci u nohy a nevadí mi tam ale chtěl bych vedět jestli může taková bradavice způsobovat i jiné zdravotní problémi? A jakým způsobem by se to v dnešní době léčilo? Děkuji

David Kundrát
3x

Jaká je životnost bradavic? Myslim tím jak dlouho mi zůstanou na ponožce, když chodím po místě, kde chodil na 100% člověk jenž měl na noze bradavice...

david
6x

mohl by mi někdo prosím odpovědět?

Lenka L.
1x

Bradavice je výrůstek našeho vlastního těla, takže žádná "životnost bradavice" není/neexistuje. Způsobuje to virus, který sice sám o sobě se množit neumí, ale chytře použije množicí aparát hostitele, namnoží si ho naše vlastní tělo. Infekce vypadá tak, že naše vlastní buňky začnou vyrábět částečně i ten virus místo aby tvořily své vlastní produkty (proteiny, NK). Když ten virus někde "leží" na podlaze či na ponožce, na ručníku, tak díky tomu že vlastně sám o sobě není živý, jeho "životnost" (použila bych raději slovo infekceschopnost) není vyloženě nějak omezená (nepotřebuje žádný vnější přísun energie, nemůže "umřít" protože vlastně nežije). Ale může ztratit infekceschopnost. Na povrchu má totiž proteinový obal. To jestli se uchytí v našem těle a na jak dlouho záleží především na stavu imunity (spojená i s psychikou). Obecně při kontaktu viru s pokožkou je pravděpodobnost proniknutí dovnitř hodně nízká (zlomek promile) a i tak pořád ještě nemusí dojít k rozvinutí infekce - imunitní systém může virus zachytit a zlikvidovat. Pokud je pokožka narušená (oděrky, rozmočení, škrábance) pravděpodobnost proniknutí - potažmo rozvinutí infekce se o něco zvyšuje.

Eva
1x

Tento postup odstraňování bradavic je velmi ideální u dětí. Je i asi nejšetrnější. Náš syn dostal bradavice na chodidlech pod prsty zřejmě při chození naboso ve školní tělocvičně či na bazéně, kdy nám pedikérka doporučila přesně tento postup, jaký popsal Jindra H.

Martin
2x

Já měl planární bradavici na patě, hodně nepříjemná věc, zvlášť když rádi provozujeme turistiku, ale hodně mi pomohl tekutý dusík, měl jsem totiž ještě jednu na bříšku nohy a ta už vypadla, doporučuji paní doktorku Večeřovou (Mělník), pak také je zajímavá léčba (společně s dusíkem) čajovníkovým olejem (klasický a zázračný Tea tree :-) ) Jen bradavici každý den potírejte nezředěným olejíčkem, měla by asi tak za 6 týdnů začít ustupovat... Ale každopádně je nejlepší dojít si na kožní a poradit se ohledně léčby, olejíček, cibule atd. jsou všechno jen jakési "doplňky" (tedy pokud je nepoužíváte 10 let =) )

David Zlámal
8x

Mám asi nezničitelnou bradavici na plosce nohy. Mám asi půlcentimetrovou bradavici na chodidle - nezničitelná dusíkem. Okolo je něco jako mozol - asi další půlcentimetrový kroužek. Doktor mi intenzivně (asi dvě minuty) "ťapal" dusikem toto místo a připravoval mě na puchýř. Puchýř se nedostavil ani žádná změna. Místo mě velice bolí při došlapu a poté když místo uvolním. To samé i před ošetřením. Máte někdo podobné zkušenosti a jak se vám to podařilo vyřešit?

Magdalena
2x

Já řešila tento problém s bradavicí na plosce paty před mnoha lety. Lékař mi nabídnul dvě možnosti: vypalování dusíkem s nejistým výsledkem anebo chirurgické vyjmutí s několikatýdenním hojením rány. Vybrala jsem si zákrok a nelituji. Očekávejte nejprve injekci s lokální anestézií, která pochopitelně hodně zabolí. Pak už jen vzdáleně cítíte manipulaci v patě. Několik dnů vůbec na nohu nešlapat (ani na špičku), posléze ještě několik týdnů šlapat jen na špičku - záleží na rozsahu vaší rány (hloubka a plocha). Pečlivě jsem dodržovala pooperační péči, chodidlo se krásně zhojilo a už nikdy se bradavice ani na jiném místě neobjevila.

:/
1x

Ja taky :( !

John
5x

Mám bradavici na předkožce , Moc vás prosím jak a čím mám lečit?

aa
2x

Najlepsie je to vystrihnut a potom na to prsknut este kyseliny.

M. L.
2x

Dobrý den. Na chodidle se mi už po několikáté udělala bradavice a na vypalování dusíkem nemám vůbec dobré vzpomínky. Takže bych se chtěj jen zeptat, je-li nějaký způsob jak předejít té nesnesitelné bolesti při vypalování. Většinou nemůžu 2 nebo 3 hodiny myslet na nic než na tu mučivou bolest... (Nějaká analgetika, Nebo lokální umrtvení?)

PPP
3x

Jsem na tom úplně stejně, mám na palci 3 veliké bradavice, 1 mi po vypalování dusíkem zmizela, ale ostatní se drží. Vypalování bolí jako čert, pak 5 hodin na palec vůbec nedokážu stoupnout. Už jsem tam byla 6x nic. Asi s tím teď přestanu a zkusím duofilm 2x denně. Po prvních vypalováních se mi udělal velký puchýř plný vody, ten jsem nůžtičkama odstranila, ale teĎ už se mi po vypálení puchýře skoro nedělaj. Takže není co odstříhávat, stojí to za prd. sem už zoufalá. Rada, místo pemzy si vemte žiletku a seřízněte, odstraníte tím více zrohovatělé kůže.

Karel

Může se objevit bradavice na rtu ? Děkuji

siam

áno može

Kateřina
1x

Dobrý den, mám dotaz: měla jsem na spodní straně palce u nohy bradavici několik let. Poslední dobou se zvětšoval, občas začala i bolet, ale neodhodlala jsem se jít k doktorovi na dusík. Tneto týden zjišťuji, že bradavice "někam" mizí, skoro zmizela. Ale palec mě bolí stále. Chci se proto zeptat, co se s ní stalo, a zda jít opravdu k lékaři? Děkuji

Vervain
1x

Domnívám se, že je možné, že se jí u Vás přestalo líbit a jak přisla, tak odešla. Anebo, což je také možné, se ta mrška stěhuje hlouběji, což se prý v oblasti chodidla stává. I na tyto přípravy lze pravdědpoboně použít výše zmíněný přípravek Acetocaustin, jen léčba trvá déle, neb jest třeba se "prohlodat" větším množstvím tkáně.

PPP
1x

Tak musím říct,že mi pomohl Acetocausin - je to sice driják, ale po bradavicích, které jsem měla několik let na palci u nohy ani stopy, jsem nadšená. Natřela jsem to a po 2 dny mě to teda šíleně pálilo (přesně jako po vypalování), myslela jsem, že se zblázním a přípravek proklínala. Ale když to po 2 dnech pálit přestalo a cca po týdnu se mi napuchlá kůže sloupla, bradavice nikde. Takže za tu bolest to stálo. DOPORUČUJI

Jakub
4x

Zdravím, mám takovou nepřijemnost - udělaly se mi bradavice (mám je i na rukou, takže jsou to s velkou pravděpodobností opravdu bradavice) nad penisem, tam jak rostou chlupy. Máte nějaké osvědčené metody jak se jich zbavit? K doktorovi se mi samozřejmě nechce, nesnesu ani injekci. Díky za rady

MM
2x

Pánové - s bradavicemi na předkožce,penisu a v okolí pohlavních orgánů...I když jsem vámi popisované bradavice neviděla, pravděpodobně se jedná tzv.genitální bradavice, které vznikají jako následek infekce jedním z typů viru HPV, který mimo jiné může u žen způsobit rakovinu děložního čípku. V tomto případě doporučuji návštěvu ošetřujícího lekáře, který vám dle rozsahu ložiska doporučí léčbu. Genitální bradavice je možné odstranit chirurgicky, laserem nebo leptáním kyselinou, v poslední době se na trhu objevil také krém zvaný Aldara za cca 2500,- Kč, který vás dokáže tohoto tráení zbavit, ovšem pokud máte v pořádku imunitní systém. Není čeho se obávat,lékaři se s tímto problémem běžně setkávají a určitě vás nepošlou k čertu:)

Pochtli
4x

Měl jsem dvě neobtěžující bradavice na chodidlech, později se mi objevila na špičce prstu a částečně i pod nehtem docela velká a při psaní na klávesnici bolestivá bradavice. Vypalování ani samotné matlání vlaštovičníkem nepomáhalo. Prolezl jsem fóra a narazil na leptání louhem a výsledek jako předchozí. Pak mě napadla kombinace louh+kytka. Nanesl jsem na bradavici koncentrovaný roztok louhu a chvíli čekal, pak jsem postupně nožem odškraboval rozleptanou tkáň, omyl vodou a znova, dokud to nezačalo hodně pálit. Opět jsem to důkladně omyl a rychle ven pro vlaštovičník. Tím jsem rychle zamatlal vyleptaný kráter po bradavici a hotovo. Jakmile se prst trochu zmátořil, proceduru jsem zopakoval ještě jednou a zlikvidoval tím i poslední černý tečky (kořínky) po bradavici. Od té doby mám klid, jizva žádná a jako bonus zmizely i ty na chodidle.

Yvona Jelínková
3x

Dobrý den.Na noze se mi udělaly nedavno bradavice.Doma máme collodium,četla jsem,že se to tím má potřít tak 2x denně a to týdnu to zmizí.Zkusila jsem si to tím potřít,ale ta kůže nějak zbělela a začala pálit,tak jsem se lekla a smyla to.Je to normální?Já na bradavice netrpím,tak nevím .. Děkuji předem za odpověď :)

Honza
4x

Ahoj já jsem měl na malíčku levé ruky bradavici asi 9 let tak byla už dost velká.Vypalování nepomohlo a dokonce ani duofilm.Pak jsem se jednou na netu dočetl že pomáhá,když se dá kousek kůry z citronu do octa na 24 hodin a poté se na bradavici přiloží venkovní stranou a přelepí náplastí na dalších 24 hodin tak jsem to vyzkoušel a neměl jsem to tam ani 24 hodin sundal jsem náplast a bradavice do 4 dnů odpadla a je pokoj.Takže vřele doporučuju a ani to nebolí.

alice hauptova
1x

Hromadí se mi všude bradavice na nohou a na ruce..Jednu mam na malíčku u nohy dost dlouho ..Ale bojím se jít k doktorovi protože by mě asi vynadal..A navíc tu bradavici jak mam na ruce..Dusík mi vůbec nepomáhá byli jsme asi 5krát na vypalování a pořád roste...Poradíte někdo jak se jich zbavit bezbolestně a bez toho aby mi ten náš děsnej kožní vyčítal že jsem nehygienicka??:/..Díky za odpověd.--

Jindra
6x

Hnusnou neznicitelnou bradavici jsem zlikvidoval cesnekem! Mele jsem bradavice jako stredoskolak a vypalovani nepomohlo az nejaka kyselina v prazku kterou aplikovala kozni lekarka (kyselina odebira bradavici vodu a tim ji vysusuje a tim jak se prasek misi s vodou tak vznika tekuta kyselina ktera lepta - perfektni dumyslna vrazda bradavice, az na to ze to trvalo par mesicu!) Nicmene tedka sem mel bradavici znovu a to uz dva roky a ta se najednou zacala rapidne zvertsovat. Duofilm (kyselina) pouze zapricinil toze z jedny bradavice jsem mel najednou nekolik desitek malich a to po cele dlani (z obou stran a i se to preneslo na druhou ruku) po trech mesicich jsem duofilm hodil do kose a vyzkousel cesnek nalozeny v octe. Bradavice zmizla za cca. 10 dnu (aplikace jedenkrat za 24 hodin) Nekde po nekolika dnech to zacalo tak bolet ze jsem to musel v noci sundat a den pockat. kdyz sem to sundal zjistil jsem ze cesnek zasahl pouze bradavici a doslova ji mumifikoval. vyditelna vlakna najednou byla byla a oddelena od sebe a i od kuze a kdyz jsem otocil ruku tak s pomoci spicateho predmetu vlakna doslova vypadla a zbyl po nich pouze cisty krater. Na ty male bradavicky (diky sprostemu kapitalistickemu vyrobku zvanemu Duofilm) jsem zkusil vlastovicnik ktery zlikvidoval vetsinu ale porad mi jeste 4 male zbivaji. Dal sjem znova cesnek ale stve me ten puchejr kterej se vytvari a i kdyz mam jistotu ze to tak muzu zlikvidovat, tak jsdu jeste zkusit propolis :-) verim ze to bude taky fungovat ;-). pak jeste pisnu. Jinak neskakejte na nektere ty agresivni prizpevky ktere jsou pohou reklamou na vyrobky ktere nefunguji a dost pripominaji teleshopingove reklamy na pripravky na hubnuti!!! viz: "Mela jsem bradavici 30 let, nic nepomohl ani navsteva doktora ani cesnek ani nic ale jak jsem zkusila vyrobek HAHA BLBLA tak to hned zmizlo a nemam jizvu" Co k tomu dodat. Nelibi se mi ze se snazi nekdo vyuzivat nekoho kdo je v uzkych na to aby na nem videlal a to se nebavim o tom ze na zapade je bezne vyrobit lek ktery nakazu zpusobuje misto aby ji lecil a podobne zrudnosti kapitalismu.

Jan

Zdravím, už jsem měl bradavice snad na všech prstech ruky, ale nedávno se mi udělaly nad penisem, v části, kde rostou chlupy..a ne jedna... Nemáte s tím nějaké zkušenosti? Jak se toho zbavit..?

nikitalka

Ahoj měla jsem 2bradavice na ploskách nohou jednu jsem byla 2krát řezat tak snad je po ní, ale zase to bolí tak doufám, že neroste znova. Na druhé noze jsem ji našla ten den po vyříznutí tak jsem se rozhodla vyzkoušet recepty výše psané. začala jsem duofilmem ráno a večer, pak jsem přikoupila ještě nějakou vodičku v lékárně asi za 50kč- přijde mi ale stejná jako duofilm. tTohle asi týden pak jsem pokračovala ráno vodičky na noc česnek naložený v octu noha bolelea jako blázen, ale rozhodla jsem se nepřestat. bradavice nejdříve zčernala, ale až po česneku, pak se udělala taková hrubší pořád jsem odstranovala horní kůži a dnes jsem ji vyloupla, pod ní zůstala normální pokožka jen kousíček takové jakoby bílé rozmokvané kůže, tak nevím co to je, počkám pár dnů až se okolí vyhojí a pak uvidím, jinak zkusím asi laser už nevím dost to na nohou bolí potvory. Takže tak moje rady

PTA
1x

Nejlepší je když dáte česnek na 7 dní do octa a potom na noc vždy přiložit a přelepit naplastí bradavice se vam odlouopne tak za 5-7 dní.

Ančís
1x

Mam bradavici na plosce nohy a těsně pod kolenem dnes sem byla na vypalování dusíkem pod kolenem to nic neudělala ale na chodidle mi to do večera příšerně namokvalo nevím jestli stím mám něco dělat nebo to mám nehat být do pondělí než mi to vyndají ?

Laurinka
1x

Mám bradavice asi 2 roky a vyskoušela jsem toho hodně:česnek v octě, cibuli, bramboru, a asi 8 týdnů denně duofilm...nic nepomohlo...teď jsem začala používat Acetocaustin a vypadá to slibně....je sice trochu dražší a trochu to bolí, ale očividně zabírá

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce