Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Menopauza

Menopauza se obvykle dostaví, když žena dosáhne věku kolem padesátky. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Lenka

Dobrý den, Moniko, souhlasím Sérélys je skvělý přípravek a také mi pomohl. Noční pocení je pryč a nálada jak píšete je také lepší. Je skvělé, že takové přírodní produkty jsou. Doporučuji!

Bohunka
2x

Dobrý den.Je mi 48 let a mám pocit, že jsem se dostala na práh manopauzi. .Vzhledem k tomu,že již od 30 let nemám dělohu,menzes nemám. Ani návaly a nespavost mě myslím si tak netrápí,Co mě hodně trápí, je fakt,že mi začali HODNĚ vypadávat vlasy! Má prosím někdo i tuto zkušenost v souvislostí s menopauzou? Co vám pomohlo za lék? Děkuji předem za reakce.

Kamila

Bohunko, mě taktéž začaly vypadávat vlasy a to velmi markantně. Nechtěla jsem nic moc hormonálního, tak jsem zkoušela bylinky a tak. Pak i trochu z lenosti jsem se začala pídit po nějakých výživových doplňcích. Dostala jsem doporučeno GS Merilin a řekla bych, že se vše ustálilo. Vlasy jsem trochu podpořila olejíčky, ale srovnaly se i mé nálady a návaly.

Janina
1x

Hlavně nebrat soju a červený jetel. Je z toho rakovina

Marcela

Tak to u mě se nic takového neprojevilo, ale pro jistotu jsem začala doplňovat vitamín D kvůli kostem, protože tělo dostává díky hormonálním změnám bohužel zabrat, takže já zobu akorát vigantolvit.

Linda

Je možné brát nějaké přípravky preventivně, abych určitým problémům předešla ?

debora

Preventivné můžeš brát vitamín D, aby si předešla osteoporóze, protože dochází k odvápnění kostí a díky ddoplnění vitamínu tomu můžeš předejít.

Linda

To je sice fajn, ale zase najít značku či výrobce, který je na trhu dlouho a už má na trhu svoje místo .. nemám ráda ty nové přípravky, o kterých nemůžu najít ani žádné recenze.

Hanča

Já tedy na přírodní přípravky nedám dopustit. Začala jsem ze zoufalství zobat Menox 45 a opravdu mi pomáhá - návaly jsou minimální a hlava taky dobrý - opravdu ho mohu jen a jen doporučit

Milena

Nemyslím si, že v období menopauzy je vhodné do sebe cpát nějaké přípravky. Doplňky jako vitamíny ano, ty tělo potřebuje jako sůl, ale jinak nic jiného. V, před nebo po menopauze je hlavně potřeba doplňovat vitamín D, kterého má tělo v tomto období nedostatek.

Žaneta

Já sem v menopauze začala brát Vigantolvit

Edita

Žanetko co to je ten vigantolvit, na co je dobrý?

Žaneta

Jde o doplněk stravy který dodává tělu vitamín D :)

Edita

Děkuji, objednala sem si na pilulce dvě balení domů tak ho zkusim

Jarka

Edito také mám doma tento doplněk, já začala brát až po menopauze a beru dlouhodobě a sem moc spokojená

Dagmar

Proč jste se rozhodly zrovna pro vigantolvit k doplnění déčka?

Peclová

Zdravim Dagmaro.. mě osobně tento doplněk doporučila doktorka a když sem si o tom něco přečetla tak sem neváhala a šla si vigantolvit do lékárny koupit

Linda

Doplňuji si déčko Vigantolvit tobolkami já i dcera už od ledna. Tobolky jsou super v tom že se krásně polykají

Peclová

No přesně tak, nemám ráda obří prášky a tohle je maličký a dobře se to zapíjí. Navíc já sem na tom s imunitou i se zuby o dost lépe co mám doma vigantolvit

Lenka

Doplněk Vigantolvit beru už tři měsíce a moc mi to pomohlo

Jana

Dobry den, hodne me boli zada a nevaly tolik nemam, ale i nespavost me hodne trapi. Prosim o radu.

Kamila

Mate někdo prosim zkusenosti s menoflavonem?

Petra

Ano ja mam a mohu doporucit, pomaha hlavne i navaly které jsem mela v tech vedrech co byly min.tyden opravdu hodne nesnesitelne.

Petra

Já v tomto období užívám právě přírodní tablety a vyhovují mi.

Iva

A mohu se zeptat jaké?

Petra

Určitě je to menoflavon :-D

Zita

V lékárně mi doporučili Menoflavon, nemáte s ním prosím někdo zkušenost? Mám návaly horka a špatně spím.

Lída

Jo, ten jsem začala asi před rokem užívat. Je opravdu dobrý, zkuste ho.

Broňa

Ano, taky menoflavon doporučuji. Obsahuje výtažky z červeného jetele, který je velmi účinný.

Lena

Zajímalo by mě, jestli všichni v klimakteriu trpí návaly a nebo má někdo, tak jako já, bolesti zad a ramen, návaly žádné

Julita

Prosím vás. Vidím že se tu právě hodně zmiňují ty návaly horka. Já se na ně snažila jít spíše takovým přirozeným způsobem a to, že jsem úplně omezila alkohol, začala jíst zdravěji a celkově zlepšila životní styl ale výsledky nejsou moc viditelné. Co by mohlo pomoct? mám zlepšit ještě něco nebo to v tomhle případě už nepomůže?

petka

na navaly horka mi hodne pomohl doplnek stravy womeno. nechci ti ho nejak vnucovat ale rikam co se mi osvedcilo. ma byt ucinny prave na menopauzu a hormonalni nerovnovahu coz jsou nejcastejsi priciny navalu horka u zen. obsahuje cerveny jetel a plosticnik tusim a ty maji byt na navaly dost ucinne.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce