Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Longova metoda - Nový způsob léčby hemoroidů

Zásadní změnu v přístupu k léčbě hemeroidů představuje Longova metoda. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Michal
7x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

jitka
4x

Dobrý den , chtěla bych se zeptat jestli vůbec jdou řešit kdyz mám hemoroidy oboje vnější i vnitřni asi přírodními preparáty uz ne je tu uz asi nutná operace.

Anonym
18x

Dobrý den, Měl jsem problémy s Hemeroidy 6 let v kuse měl jsem jak vnitřní tak vnější. Šel jsem na operaci (longova metoda). Po operaci jsem měl bolesti a však né takové jaké by byli kdybych měl jít na normální operaci kde vám ty hemeroidy budou řezat. druhý den jsem šel domů a bolesti trvali zhruba dva dny poté začali ustupovat jsem už týden po operaci a mohu vám říci že se to každým dnem lepší i když mám stále mírné problémy se stolicí ale doufám že za pár dní už budu zcela zdráv. Protože jsem si prošel Hemeroidy vím co je to za bolest a je mi teprve 19 let vám operaci doporučuji avšak pouze Longovu metodu na jinou opravdu nechoďte, doufám že jsem vám alespoň trochu pomohl s rozhodováním a přiblížil průběh po operaci klidně se ptejte na jakékoliv otázky.

Hobyt

Čau je mi 17 a hemeroidi mne neboli ale us to mám docela velký mám styl US 1rok Aš rok a půl problém nwm co mám dělat US sem skusim hodně maticek drahih ani furt stejný mám jít zítra do nemocnice požádám o longo voz metodou je to hrůza. Trošku se bojím že to po operaci bude bolet mohl bys my popsat jak po operaci kdis se zbudi bude esi máš fb tak mužem tak promluvit si

tatana
3x

dobrý den ,je mi 43 let a mam jit na tuto operaci ,mam z ni opravdu strach,problemy s hemeroidy mam dlouho,naposled mi doktor dělal zagumičkováni a teda už nikdy,váš názor na longovu operaci mě trochu uklidnil,děkuji

Jiří Hnát
7x

Zdar! Chtěl bych se podělit o zkušenosti s Longovou metodou 2019. V Nemocnici Na Františku jsem byl 4 dny. 1.den jsem dostal klystýr a navštívilo mě několik doktoru, aby vysvětlili operaci. 2.den ráno opět klystýr, operace(doporučuji nechat si umrtvit jen spodek, z celkové se kolega na vedlejší posteli probral ukrutnou bolesti) Na mě pozvolna přicházel tlak na konečník spojený s tupou bolesti(po operaci vám nechají lubrikační váleček v konečníku aby nasával krev) na kterou jsem okamžitě dostal kapačku, takže vše OK, večer se situace opakovala, ale vše vyřešila injekce do pozadí:)) 3.den ráno vizita, kde mi z konečníku vyndali lubrikační váleček a skoro okamžitě se dostavili větry:), od sestry jsem dostal gel Dubová kůra + sterilní čtverce kvůli krvácení, odpoledne jsem dostal projímadlo a svoje první jídlo,večer jsem si již mohl dojít na záchod(zážitek na celý život...rada...netlačit...prostě sedět a čekat než to samo vyteče...) 4. den ráno po velké vizitě mě pustili domů, bez větších problému jsem nasedl do auta, bohužel cítíte každý výmol a můžete mít sebelepšího řidiče.. Nyní jsem 6 dní po operaci a stále mě to při velké bolí,(občas se objeví trošičku krve ve stolici) ale dá se to vydržet...doporučuji k jídlu: bramb.kaši, přesnídávky, jogurty, kefíry...bílé pečivo s máslem (kousat kousat kousat) a zkusil jsem natvrdo uvařené vejce a také to prošlo) z ovoce jím měkké hrušky, banán,borůvky....

Honza
1x

Čau, prosimtě kde jsi byl na té operaci?

K

Ahojky,chtěla bych se s vámi podělit o čerstvou zkušenost s operací Longovou metodou.Po porodu jsem si vytlačila zadek🙂🤷jak už se tak občas stává...byla mi doporučena operace... Nastoupila jsem tedy do nemocnice...vecer mi sestra donesla yal (mini klystýrek)který jsem si mohla v koupelně sama aplikovat..a dostala jsem Neurol na klidnější spánek... Od půlnoci už jsem nemohla nic pít...ráno jsem dostala znovu Neurol a kapacku na zavodnění...v půl druhé mě odvezli na sál...kde jsem dostala nějakou injekci do žíly a masku...napočítala jsem zhruba do 16 ti a pak už jsem se probrala na dospavacim pokoji.. když jsem se vzbudila cítila jsem mírnější bolest konečníku... Injekci na bolest jsem ale odmítla..(říkala jsem si určitě bude hůř):-Dzhruba dvě hodiny po operaci jsem potřebovala čůrat ..ale nešlo to...po marném snažení jsem sestru poprosila zda by mě mohla vycevkovat že už mi asi praskne břicho...ale než došla z cevkou..zadařilo se🙂.Chodila jsem po pokoji ale cítila jsem šílený tlak...a měla pocit že potřebují na velkou...sestra mi řekla že mě tlačí ten dren uvnitř ale pokud potřebují buď to půjde přes dren nebo vypadne..že to nevadí protože by mi ho ráno stejně doktor vytahoval .. dren nakonec vypadl...(tak dlouhém dren sem nečekala)a krve jako z vola 😂😂až se mi udělalo špatně...ale ta úleva... 🙂No a pak už bylo jen líp.. na bolest jsem si nechala píchnout jen injekci na noc... 🙂A ráno při vizite se mě doktor zeptal zda chci jít domů 🙂 že to vypadá dobře... Teď už jsem 3 den doma🙂 prášek na bolest jsem si vzala 1x na noc pro jistotu ..není potřeba.. na WC chodím normálně... Proste netlačit a čekat až to půjde samo...🙂nejvíce bolí jak to říct...prd... To se kroutim 🙂🙂 ale celkově musím říct,že jsem to čekala 100x horší, protože jsem hrozná cíťa🙂🙂ale pokud to můžu srovnat.. více bolí tam dole sešití po porodu než toto🙂🙂 doma se snažím už normálně fungovat..🙂samozřejmě nezvedal nic těžkého... Pořád je to na WC do sprchy... Ale cítím se překvapivě dobře...všem co vás tento zákrok čeká..přeju hodně štěstí..a vůbec se nebojte 🙂stojí to za to... Za pár týdnů jdu na kontrolu tak doufám že vše bude v pořádku... Jinak za operaci jsem dala 11600kč

Dana

Zdravím, prosím kde jste operaci podstoupila?

Michal

Zdravím, kde jste na zákroku byla prosím?

viktorie
4x

Mam hemoroidy venkovni.POzadala jsem lekare jestli to nepujde odstranit Lngovou metodou.Odpoved znela ne.Ze mi to spravi ambulantne,po vicekerych navstevach.Jsem to odmitla,vice se se mnou nebavil.Znam pripad ambulantniho odstraneni,neudrzi stolici.A z toho mama strach,tak trpim.Proc to nejde tak jak chci ja.Na pojistovne jsem se informovala,vse hradi.tak nevim . Dekuj za odpoved

Jana
6x

Dobrý den, zákrok na odstranění hemeroidu Longovou metodou mě dělal na chirurgii ve Vrchlabí ""pan doktor"" z Ukrajiny. Po probuzení z narkozy jsem měla hrozné bolesti břicha, které se stupňovaly. 24 hodin mě nechali v příšerných bolestech, až druhý den po příchodu primaře, zjistili, že tímto zákrokem mě prorazili tlusté střevo. Následovala okamžitá operace a následný pětidenní pobyt JIPce a 6-ti týdenní pracovní neschopnost. Mimochodem hemeroidy NEBYLY odstraněny. Velice dobře si rozmyslete, zda zvolit tuto metodu.

Magda
9x

longovu metodu (tzv.staplerem) jsem podstoupila nedávno.Je určena primárně na vnitřní hemoroidy, protože přístroj pracuje na odstranění zvrásnělých povolených žilních pletení uvnitř, nikoli vně na konečníku. Navíc je tato operace vhodná až u hemoroidů 2-4 stupně. Efekt je výborný, operaci si pochvaluji, bolest jen těsně po operaci se nechala po vydržet, dostanete kapačku a léky proti bolesti, druhý den už sem o tom ani nevěděla, třetí den jsem už byla doma a mohla jsem normálně fungovat, sedět, chodit atd. Žádné koupele, žádné dreny, vše velmi rychlé, bezbolestné. Podle mě záleží, na jakém pracovišti vám to dělají, je potřeba si vybrat nemocnici, kde mají dobrou kolorektální chirurgii a zkušenosti s tímto zákrokem. Byla jsem ve FN Hradec Králové a u mě velká spokojenost, konečně můžu žít bez nepříjemné chronické bolesti, svědění krvácení. Ušetřím za mastě a detralex, které stejně nepomáhaly. Zákrok sice již hradí pojiš´tovna, ale musí vás na něj doporučit proktolog, není vhodný pro každého. Pokud nemáte žádné vnitřní hemoroidy, pak je toto zbytečné a hledejte jiná řešení. Pro ostatní, kteří trpí vnitřními hemoroidy a konzervativní léčba selhala mohu jen doporučit. Seberte odvahu a operace se nebojte, ta úleva stojí za to a u mě opravdu žádné bolesti nebyly.

zdenek
1x

jsem po operaci 2,5 mesice hemeroidu longovou metodou a stale mam pri a po vyprazdneni bolesti a krvaceni,nikdy bych uz na to nesel !!

Ivana
2x

Také se přikláním k názoru - jen ne operaci dle Longa.Po operaci se mi utrhla sliznice a musela jsem na reoperaci za šest dní znovu.Už je to pět týdnů a mám stále velké bolesti.Navic ve vás zůstanou kovové svorky celý život.Hemeroidy mám uvnitř stále,protože se operace nepovedla.

Olga
4x

ja jsem po operace longovou metodou,asi tak mesic a pul,muzu jen doporucit,spis je to byl spatney mizerney doktor kdo vam tuto operace provadil.Ti kovove svorki tam nezustavaji na celi zivot,voni potom sami odejdou,s casem,jak pujdete na wc.Mrzi me to ze nepovedlo se vam.ja byla v nemocnici na Frantisku,jsem stastna ze konecne hemoroidy i vyrizavani tlusteho streva zmizelo.

Sindy

Také jsem byla na operaci Na Františku.Je to už tři týdny a pořád to trochu bolí a štípe,ale je to už lepší.Tak doufám že se to zhojí.Hemoroidy mě trápily asi 30 let.

Zdeňka

Dobrý den mám podstoupit operaci longovou metodou sem z Chomutova tudíž tu operaci budou provádět tady máte někdo zkušenost dekuji

Mirka

Dobrý den.Je možné dostat někým příspěvek od VZP na operaci Longova metoda?co proto udělat?

Gába

příspěvky. Také se toho hrozně bojím Problém nastal po porodu a stále se stupňuje. Hodně mi znpříjemňuje život, ale strach je stále ještě větší. Žádné dostupné léky už nezabíraji a nebo opravdu jen velmi krátkodobě:o(

GAPA
6x

Dlouhá léta jsem měl problémy s hemeroidy. Nevěděl jsem jak dál. Nechal jsem se operovat pomocí staplera. Operace byla v březnu 2001. Nesouhlasím, že není bolestivá. Jak čtu názory jiných, tak nevím zda žádný z doktorů tuto opraci neprodělal nebo lžou a nebo je klasická operace, s kterou to srovnávají, tak bolestivá, že člověk při ní umírá. Já jsem taky trpěl jako zvíře. Dva dny jsem nespal, neseděl, neležel atd. To prostě při té bolesti nejde. Píchali do mě morfín, nebo něco podobné, ale moc to nepomáhalo. Klidně to srovnám s ledvinovou kolikou, kterou jsem taky prodělal. A bylo to hrozné !!! Zaplatil jsem 10.023 Kč. Nicméně pak jsem měl pokoj. Opravdu to pomohlo. Dodnes nemám žádné potíže s hemeroidy.

FEM
3x

Zítra je to týden co jsem po operaci,nakonec jsem nic neplatila,ale byl to boj. Neřikám,že to je procházka růžovou zahradou,ale dá se to, Za dva dny jsem si už vyžádal odchod domů a ted trpím jen když jdu na velkou. Ale jinak už je mi celkem dobře. Ráda poradím,pomůžu,vysvětlím. [email protected]. Klidně se ptejte. Jo a ty hladovky předtím a klystýry mi alespon pomohli shodit nějaké to kilčo:-)

reny
6x

JÁ MÁM DVĚ ZKUŠENOSTI JEDNA BYLA VELICE NEÚČINNÁ A TO ŽE JSEM DOSTALA NESCHOPENKU A DUBOVOU KÚRU.DRUHÁ PŘIŠLA JSEM NA CHIRURGII BYL TAM VELICE "VÝBORNÝ"PAN DOKTOR-TO JMÉNO MU OPRAVDU SLUŠÍ ŘEKLA JSEM MU O SVÉM PROBLÉMU VYSTRČILA NA NĚJ POZADÍ ON VZAL INJEKCI UMRTVIL MI HO A "PUSTIL MI ŽILOU".DAL DREN S CHLUMSKÝM ROZTOKEM A DRUHÝ DEN NA KONTROLU.OD TÉ DOBY NEMÁM ŽÁDNÝ PROBLÉM.JE FAKT ŽE TO POTOM CHTĚLO KLID ASI TÝDEN ALE V POHODĚ.NA ŽÁDNOU OPERACI BYCH NEŠLA, ALESPOŇ DOKUD TO JDE UDĚLAT TAKTO.TAK VŠEM HODNĚ ŠTĚSTÍ

Lucka
1x

Ahoj já jsem po druhém zákroku hemoronem stálo to 2000kč a je to ještě horší, dříve sem nekrvácela ale teď ano. Chci se zeptat jaký jsi měla hemoroidy jestli vnitřní nebo venkovní? mě teď nabízí pan doktor přišití hemoroidu zpět ke stěně on tomu říkal opich ale mám strach a to i s klasické operace.

Dagmar
1x

Mám naprosto stejné problémy. Krvácení dále větší než před zákrokem...

Petr
3x

Podstoupil jsem také zákrok s Hemoronem. Dříve jsem měl velmi malé projevy krvácení, cca 2x za rok. Teď mám 14dní po zákroku a denně po stolici dost krvácím. Mám jít zítra na kontrolu. Je tu někdo, kdo měl podobné potíže a napíše, jak to dopadlo? Díky.

Jana

Prosím co to je za zákrok mohu nějaké podrobnosti či kontakt? Zvažují longovu metodu dekuji

caty
1x

chci se zeptat za meho prítele.Odpoví mi nekdo?pred 3 mnesíci prodelal ambulantne nejaké podvázaní a odštiknutí hemeroidú,no asi pred tydnem to začalo znova,dost silne krvácí.tak sme našli na netu tuhle metodu.Píšete,že to hradí pojištovna.To by bylo skvělé,ačtoli první zákrok si hradil scela sám a moc účinné to nebylo.sme s OV a nevíme,kde to nejblíže delají.Prítel hodne jezdí autem,tak mne zajímá,kdyby zákrok proběhl v pondelí,jestli by ho v pátek pustili a zda by byl schopen řídit auto 250 km.Prí je to hrozná bolest,ale dá se to vydržet.Odpoví nekdo?dekuju

Lucka
3x

Já si ce nemám zkušenost s longovou metodou al emůj lékař mi plánuje dělat to jak píšete o svém příteli prý je to podobné jako ty gumičky al etohle je prý šití může te mi prosím o tom více napsat a to jestli ten zákrok je opravdu bezbolestný? děkuji za odpověď luciesislerova@sezna m.cz

caty
2x

Ta první metoda na které byl se nazývala BARONOVA LIGACE.bezbolestné to není.prí to bolelo tak,že videl samé hvězdičky,ale tá největší bolest byla pri tom uštiknutí.pak v čekárne sedel ješte asi púl hodky a pak se mu udelalo i špatne na zvracení.šli sme domú autem asi 30 km a nebylo mu nejlíp.na druhý den už líp a na trtí už to šlo normálne.A vidíte.....bylo to jen na chvíli a už zas krvácí.Snad tato longova metoda bude už napořád!Jen se mi nelíbí,že jeho lékař tvrdí,že zákrok se platí,ale já všude čtu,že to pojišťovna plne hradí.Mají mu to dělat v Krnově.

viktor
1x

ne.krnov nebrat

Jan

Na Homolce Longovu metodu neumíííí.Jen ne tam.Operace se nepodařila.

Zdeněk

Na odstranění hemeroidu Longovou metodou je machr MuDr Černicky z Masarykovy nemocnice v Rakovníku.Okresní nemocnice,ale super personál(sestřičky v pohodě),jídlo výborný. Zá 3 dny jsem byl doma.Doporučuji nemocnici v Rakovníku.

iva

Nevím jaké máte problemy,nebo zkušenosti,ale já tam byla a nemůžu si stěžovat.Longo dopadlo dobře,jen ještě vnější,ale to do budoucna jinym způsobem.

Marta

Já mám podobnej problém a též nabídku do Krnova na Longovu metodu Mudr.Asefa gumyčky nezabrali

ass
2x

Dobrý den Lucko léčba hemoroidů hemeronem musí byt spravně indikován já po zkušenostech už hemeronem neřešim měl jsem přistroj Ultroid to ten original /pak hemeron jako patent/ nyní jsou další metody ,které jsou lépší ale nutno vědět o vas v jakém stadiu jsou mate vyhřez?a kolik je vám roku? měla jste před výkonem vyšetření jaké?Rád bych pomohl a poradil

R
1x

Pokud je 3.stadium, je něco lepšího ambulantně než Hemeron? Mohu se zeptat co?

Renča
9x

Vážení diskutující, kteří máte problémy s hemoroidy. Bojovala jsem s tímto nešvarem, který má většina obyvatel, ale hodně se bojí léčby, protože kolem sebe slyší spoustu negativ, jak to bolí, již 5 let, možná to není tak dlouhá doba, jako u některých z Vás, ale mě to trápilo. Nejdříve mi obvodní Dr. dal léky, mastičky atd.... následně bylinkář mi doporučil skvělý balzám, který rozbouřený konečník uklidnil. Koncem loňského roku, začalo bouření konečníku znova a znova, častěji se objevovala krev při stolici, vyděsilo mě to a já se rozhodla pro konečnou léčbu, neb vyšetření není příjemné pro pacienta a jistě ne ani pro doktory. Ale já byla rozhodnutá, než trpět nadále dalších x let, raději podstoupím zákrok. Je to 14 dní, já jsem po Longově metodě a nadmíru spokojená - řekla bych až nadšená. Vše jsem snesla velice dobře, absolutně bez bolestí.......není se čeho bát!!! V nemocnici jsem byla 3 dny a pak hned naskočila zpět do práce.Teď už jen sbírám úrodu - dívejte se hodně dopředu, pokud Vám to pomůže a myslete jen na to ovoce po zákroku.......... tak hlavu vzhůru, ničím a nikým se nenechejte odradit. Mějte se fajn Renča

HANKA
3x

AHOJ RENCO,dik za sdeleni zkusenosti s operaci Longovou metodou.Napis prosim v ktere nemocnici jsi zakrok podstoupila.diky

Zdeňka kanciova

Prosím o radu 30 března mám podstoupit operaci hemeroidu longovou metodou v Kadani má tam někdo zkušenost s touto operaci děkuji budu vděčná za každou odpoved

renča
3x

Zapomněla jsem dodat, že jsem kromě poplatku za pobyt nehradila vůbec nic. V Uh. Hradišti metodu zavedl primář plastický chirurg dr. Kavalec - co více si přát......Mějte se a nebojte se. R

Ivulino
7x

Prodelal jsem operaci Longovou metodou. Uz me nebavilo kazde rano pozorovat to mnozstvi krve ,ktere ze me teklo:-).Postupem casu jsem nemohl rano ani vcas do prace,proto jsem to rozhodl radikalne vyresit Longovou metodou. Nemoc jsem mel ve fazi 3-4.tzn. k operaci:-). Jsem u VZP a doplacel jsem 4.000,-Kč .Operace probehla v Krnove. Prubeh : Umrtveni jehlou do patere, operace bez bolesti, po odezneni anestetika trochu bolest , horsi byly vetry a bolesti bricha ,kterymi jsem trpel max.2 dny. Potom prvni stolice , coz je adrenalinovy sport:-). Po tydnu pohoda, pouze male citeni v oblasti, po 14 dnech bez problemu. Neni se ceho bat.Nemocnice v Krnove je bez problemu.

Radek
4x

Operaci jsem prodělal ve středu 29.4. v Motole u doc. Adámka. Musím říci, že průběh jde naprosto mimo moje očekávání. Po operaci nemám žádné bolesti, neměl jsem jedinou injekci či analgetika, protože jich zkrátka nebylo třeba. Dokonce ani stolice není po nasazení laxativ bolestivá, takže můj nejhorší zážitek budou bolavá záda a krk z neustáleho se flákání na nepohodlném nemocničním lůžku. Nicméně, důrazně nedoporučuji situaci dlouho zanedbávat, vedle mě byl pacient s vnějšími, velmi zanedbanými hemoroidy a ten přeci jen trochu trpěl. Tedy, není se čeho bát, čím dříve se k operaci odhodláte, tím jednodušší bude pooperační průběh a hlavně, problému se zbavíte.

igor

Zdravím, absolvoval jsem před 2 dny Barronovu ligaci v nemocnici Milosrdných bratří v Brně (MUDr. Legát) a mám tyto zkušenosti: 1. samotný zákrok je nepříjemný, nikoli však extrémně bolestivý, to rektoskopie byla horší 2. intenzívní bolest po zákroku trvala cca 6 hod, dá se to přežít např. s Algifenem 3. komplikací u mne bylo to, že jsme utrpěl nějaký pooperační šok a nemohl jsem močit. Pomohly až večer teplé obklady na podbříšek Takže neděste se, myslím že poměr investované chvilkové utrpení / celková úleva je u téhle operace slušný

Bublinka
3x

Musím se přidat se svou zkušeností s Baronovou ligací. Jsem zhruba 10 dní PO. Můžu říct, že jsem byla totálně vynervovaná před samotným zákrokem, snad tahle zkušenost mi trochu ulevila. Opravdu to nestálo za ty nervy. Žádná bolest, snad jen nepříjemné pocity po. Samotný zákrok byl úplně stejný jako anoskopie - prostě jen nepříjemný. Obešla jsem se bez jakýchkoliv léků proti bolesti a druhý den už človek o ničem neví.

Andula
4x

Zdravím všechny,kteří máme stejný problém.3.6.jsem byla na tomro zákroku.Můžu tuto metodu opravdu doporučit každému,kdo timto trápením prochází.Když jsem ležela v nemocnici v Třinci, kde se hlavně sestřičky staraly opravdu vzorně,nejhorší bylo čekání.O samotném zákroku ani nevím,protože byl proveden v celkové narkoze.5.6.jsem byla propuštěna domů.Momentálně jsem v domácím ošetření,ale snad to nebude dlouho.Momentální pocity-po stolici svědění konečníku,ale to přikladám čerstvé ráně.Věřím,že i toto pomine.jinak pojišťovna HZP-neplatila jsem nic,pouze pobyt.Držím prsty všem,kteří se odhodlají co nejdřív.Hodně zdraví přeje ANDULA.

Milan
2x

Mohla by jste mi zdělit jméno pana doktora, který vám provedl operaci. Jsem z F-M a chtěl bych se podrobit operaci a nevím na, kterého pana doktora. Děkuji.

Lucinka

Dobrý den prosím poraďte!!! čtu všechny diskuze: jednoznačně asi záleží kdo v jaké míře hemoroidy měl, a kde jestli i vnitřní i vnější ...mnažel je 10 dnů po operaci bolestivost jde bokem je to prý strašné, ale teď již je lépe ....z hledsika bolesti mám ale jiný problém, strašně krvácí do hodiny jde i 6x za hodinu n a stolici a to množství krve je neskutečné měl long. metodu v třinci na podlesí navíc i polyp, prosím o radu jde krvácení nějak předejít? zmírnit, nebo jinak pomoci? samozřejmě hygiena a krémy dává, ale to krvácení je příšerné 1 -2 dny nic bez krvácení a pak do hodiny takový div, prosím o rychlou radu.. lékař říká, zmírní krvácení nějaké bylinky?.Moc pěkně děkuj za jakoukoliv pomoc .

Jarda
3x

Díky všem, kteří zde psali o stejných problémech, jako mám já. Dne 29.6. nastupuji na operaci (Longo) v Nemocnici na Homolce v Praze. Po operaci se s Vámi podělím o pocity.

Jarda
3x

Tak jsem byl operován Longovou metodou panem doktorem Pazderou v Nemocnici na Homolce. Cítím se naprosto skvěle a vyledek operace daleko předčil má očekávání. MUDr Pazdera Milan odvedl naprosto bezchybnou a skvělou práci. Již večer po operaci jsem byl v pohodě a druhý den jsem po kontrole mohl odejít domů. Kdo to neprožil, neuvěří. Když si vzpomenu na stále problémy před operací, nemohu slovy ani vyjádřit svůj vděk panu doktoru Pazderovi, který mi hned po prvních vyšetřeních doporučil operaci Longovou metodou. Jestli mohu něčeho litovat, tak pouze toho, že jsem se dlouhé roky trápil, než jsem se odhodlal navštívit oddělení všeobecné chirurgie v Nemocnici na Homolce.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce