Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Drmek obecný (Vitex agnus-castus)

Vitex agnus castus je latinský název pro drmek obecný, lidově mnišský pepř, slovensky Vitex jahňací. Je určen hlavně ženám. V těle působí podobně jako některé ženské hormony. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
rs
19x

poradte mi prosim, kde se da uvedena bylina koupit. at uz seminka pro vlastni pestovani, nebo nejaky hotovy pripravek. dekuji

lenka
14x

prosim poradte mi kde by som mohla drmek ako kvapky, alebo caj kupit na slovensku ? daaakujem

L.

V Rakousku se prodava pod nazvem Agnofem (kapky nebo tablety)

Animka
1x

Objednala jsem si ho z Anglie. U nás jsem ho nikde nesehnala.

Hela Stankova
7x

Poradte mi prosim, kde na Slovensku je mozne zohnat Kapucinku vacsiu (iba caj) a Drmek obecny,cize

Yfca5
1x

Dobrý den, je možné v dnešní době sehnat něco s podobnými účinky Drmku? Byl mi doporučený že by mi mohl pomoci při shánění jsem se dozvěděla že z důvodu vyhlášky č. 225/2008 Sb je drmek zakázaný. Zároveň by mě zajímalo z jakého důvodu je tato bylina zakázaná a čím by se dala nahradit děkuji.

Jitka

Já taky slyšela od své léčitelky, že ho EU zakázala prodávat, proto se asi dá koupit v Anglii. Nevím, zda má nějaké vedlejší účinky, ale paní přes bylinky tvrdí, že je až moc účinný, že by farmaceutická lobby? Možná by se dal vypěstovat. Neví, prosím, někdo, kde by se dala sehnat semínka? Díky moc.

pleť

hodně mi pomohlo kolidní střibro :) a drmek je super na menstruační bolesti doporučuji čaj nebo Mensicol

Můžu doporučit

Zdravím, mohu jenom doporučit Mensicol, hodně mi pomohl :)

Katarina

V Anglicku sa odporucuje na tvorbu materskeho mlieka ale su aj protichodne nazory .... Aka davka sa na tento ucel odporucuje.? Tu predavaju kapsule. Dakujem

naivka

Zaujalo mne "Mechanismus působení je komplikovaný a nemá cenu ho zde uvádět". To je škoda. Protože je opravdu komplikovaný a indikace by měla odpovídat diagnóze. Jinak by jej měly užívat ty, které chtějí otěhotnět a jinak ty, které chtějí podpořit kojení. Hlavní účinky drmku se připisují diterpenům a flavonoidům, nikoli zmíněným silicím. Obsahovat má nejméně 0,08 % kasticinu (flavonoid).... Každý píše, co se mu zlíbí, kvalitních informací jako šafránu. Hlavně, že inzerentů je dostatek... :(

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce