Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Akné

I když je akné symbolem dospívání a hormonálních výkyvů, dokáže potrápit i daleko starší. Bez ohledu na věk je vždy obtížně léčitelné. Naštěstí vám mohou pomoci nejen přípravky od kožního lékaře, ale i ty volně prodejné. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jarda
11x

Zbavil jsem se akné. Akné jsem trpěl od 12 do 22 let. Celou dobu jsem byl odborně lékařsky léčen. Výsledkem byla alergie na některá antibiotika (Chloramfenicol), a závažné porušení imunitního systému. Přes trvalou léčbu bylo onemocnění tak těžké, že jsem byl osvobozen od základní vojenské služby. Onemocnění jsem se zbavil běhen několika týdnů poté, co mi lékárník, u něhož jsem fasoval další dávku léků poradil, abych zkusil vyloučit z potravy cukr. Výsledek byl překvapující. do týdne výrazné zlepšení a do měsíce kompletně zahojená kůže. Poradil jsem dalším postiženým, a pokud měli dost silnou vůli, byli také úspěšní. Proto jsem přesvědčen, že akné není nemoc kůže, ale nemoc vnitřního prostředí organizmu. To pak umožňuje samotnou existenci mikroorganizmů, o nichž se v článku píše. Po létech mi můj názor potvrdil i lékař. Udivilo mě proto tvrzení v článku, že řeči o vlivu čokolády jsou babské tlachy. Tedy na závěr: Kožní lékař vám akné nevyléčí, možná zamaskuje. Spolehlivá cesta je přes vyloučení, nebo alespoň radikální omezení cukru v potravě. Oproti stavu před 300 lety jíme asi 40x více cukru, a to se musí na vnitřním prostředí organizmu projevit. Ing. Jaroslav Jelínek

Michal
8x

Léta jsem chodil po kožních lékařích bez výsledku. Taky si myslím, že tento článek obsahuje dost nepravdivých informací. Nakonec jsem se vyléčil sám a návod jsem shrnul do vlastního článku http://lecba-akne.blogspot.com Je tam vysvětleno nejen jak, ale i proč.

Anca
1x

Michale, cetla jsem Tvuj clanek.. co je to prosimte MSM? Diky moc

fanda

Mám akné už od 14 let je mi 18 a stale to trvá, zkoušel jsem všeljaké kosmetické přípravky ale doslo jen ke zhoršení nevím co se sebou nemam z toho radost sam sobe se hnusim chci se toho navzdy zbavit a udelam cokolikv proto ale nejhorsi zkazou je ze nic na to nepomaha, prptpze za to muzou hlavne hormony a ty clovek nijak neovlivni chce to asi hodne sexu :DD ale ne kazdej se k tomu dostane je to hrozny

Akné
1x

Zdravím, mám dobré zkušenosti s koloidním střibrem. hodně mi pomohlo, hlavně nepít !:D

klara

Dobry den chtela bych se zeptat zda můžu uzivat gynex na akné na pleť, kdyz sem mela trombozu a HA jsem musela vysadit. Dekuji

Přidat nový komentář

Partner rubriky Kožní nemoci
Partner rubriky Kožní nemoci

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/vzdalena-odborna-pece/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=vzdalena-odborna-pece

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce