Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Revmatismus

Revmatické obtíže patří k velmi častým zdravotním problémům. Tvoří cca 20 % příčin všech návštěv pacientů u praktických lékařů. O co se vlastně jedná? více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Nedopitalski
14x

Pomáhá pravidelné sprchování klubů a nohou studenou vodou před spaním? Co může taková činnost podporovat a jaké může mít neg.účinky? Děkuji N.

Santo
3x

Pěknej článek ale měli by ste vědět že co se týče genetických předpokladů tak s nima souvisí antigen HLA-B27 ,každý by si měl preventivně zjistit má li ho v genech,je to nejvýznamější předpoklad nebezpečí snadného získání revmatoidní artritidy.

Jana
9x

Cetla jsem velmi zajimave stranky, snad pomuzou: www.aloeveragel.estranky.cz

marcel
9x

Mám právě zjištěnou revm.artritidu a mám začít s léčbou. nevim zda můj pár měsíců trvající zdrav.stav nemůže mít vliv na počatého potomka ještě bez léčby.Děkuji M.

Jana Volkmannová
6x

Dobrý den zjistili mi artritidu,mám mít dietu,ale nevím co mohu jíst a co né .Prosím pomuže mi někdo [email protected]

Lukaš
16x

Dobrý den, na svá bolavá kolena jsem začal používat produkt flex code 500ml - sirup. Řekli mi že obsahuje nejvyšší dávky aktivních látek na trhu na klouby, tak jsem koupil 2 baleni v lékárně v Praze. Musím zaklepat, ale bolesti jsou mírnější a ne tak intenzivní. Cítim velkou úlevu. Odmítl jsem navíc injekční aplikaci, protože sirup mi vyhovuje.

Milada
4x

pro zajemce o kryoterapii ze severnich cech - prave ted probiha nabidka na zapakatel.cz na vyhodnou cenu do polaria v Teplicich.

Alexandr Mušta
7x

Dobrý den, je mi 22let a přes 5let pobíram 2xdenně coxtral. (obvodní lékař mi ho předepisuje bez problému už 5 let) Zní to děsívě ale je to tak. Trpim nesnesitelnou bolesti v oblasti svalových úponu na kolenou. Tato bolest se postupem času rozšířila na rameno, čelist a nyní na celé záda a krk. Bez coxtralu se nehnu a večer ani neusnu. Každý sebemenší pohyb doprovázi nesnesitelná bolest. Jde o to, že sem si na tuhle bolest zvyknul a neléčim se. Mám jakýsi odpor od doktoru, z důvodu, že tvrdili, že rostu a bolet mě to přestane. Nyní jsem se rozhodl léčit, myslim že mam Juvinilní adiopatickou artritýdu. V krevním obraze mam vysoký zánět. Avšak klouby nemám oteklé. Jen me to bolí. Chtěl bych poznat lékaře, který se s podobným případem již setkal a co by mělo následovat. Děkuji za cene rady. S přátelským pozdravem. Alexandr Mušta

Jana Němcová
1x

Dobrý den, píšu jestli mi někdo může pomoct,nebo zda jsem jediná s těmito problémy.Prostydla jsem si hlavu párkrát za sebou v ledovém průvanu a pak během večera jsem měla zvýšenou teplotu a další dny bylo čím dál hůře neskutečné bolesti hlavy nemohla jsem si ani fénovat vlasy,jak mi dělalo zle teplo ihned jsem šla k lékaři najednou jsem měla tlak160/100 a puls 110 takže mi diagnostikovali tachykardii a zároveň jsem měla i vysokou sedimentaci,prodělala jsem veškerá vyšetření na borelie,interní vyšetření rtg srdce,plic,eeg vyšetření rtg krční páteře vše bez nálezů,kardiologické vyšetření Ekg,Holter,vše v pořádku,ale bolesti to byli nesnesitelné únava,vysoký tlak a to jsem vždy mývala nižší110/60.Má obvodní doktorka mi nasadila 2 Atb Rovamycin,Azytromycin,poté asi za čtvrt roku hodnoty zvýšené sedimentace začaly klesat a zhruba po půl roce se vracely k normě pak jsem podstoupila imunologické vyšetření a byly mi zjištěné vysoké hodnoty RFfaktoru přesněRF Iga338,1 byla odeslána na revmatologii,ale dle lékařky,že nemám oteklé klouby jakoukoli možnost revma vyloučila ovšem já nemám oteklé klouby,ale když je změna počasí před deštěm a to už od prodchladnutí hlavy bude v říjnu 3 roky stále si přitom nemůžu umývat hlavu v teplejší vodě naopak raději ve vlažné jinak cítím opět nepříjemnou táhlou bolest dokonce při změně počasí mám bolest hlavy naskočí mi laicky řečeno bulky na hlavě a nemůžu je masírovat,protože bolí. Po dešti či po změně bulky se jakoby ztratí,když jsem toto říkala lékařce řekla mi ať jdu na kožní,ale je to jen při změně počasí a poté se ztratí myslím si,protože už jsem z toho zoufalá,že jsem asi ojedinělý případ,protože jinak si nedokážu vysvětlit,proč mi nikdo nepomohl a neuměl diagnostikovat mou nemoc,lékaři raději mě posílali po neurologiích,kde mi chtěly předepsat antidepresiva a vmluvit mi něco co není pravda s prominutím udělat ze mě cvoka než aby mi raději řekly,že si s tímto nevědí rady,prosím Vás pokud někdo ví o čem mluvím prosím kontaktujte mě na mé emailové adrese [email protected]ředem moc děkuji za Váš názor,radu či dokonce pomoc

Ina.k
1x

a nemohla jste si nastydnout svaly krční páteře? moje matka to měla taky, sice ne po nastydnutí, ale po úraze a problémy podobné. stahovaly se jí svaly až jaksi nahoru do hlavy(nechápu, kde tam jaké jsou) takovým způsobem, že se jí dokonce začaly vytvářet hrboly na hlavě. pochopitelně ji to velmi bolelo, stahovaly se jí ślachy dokonce i ve tváři, tak si jednu dobu myslela, že má trojklaný nerv, pak zas že je to od zubů a nechala si vytrhnout asi 3 zdravé stoličky, aby se těch bolestí zbavila a nepomohlo nic. Nakonec si začala ty bulky rozmasírovávat a všelijak krční páteř za pomoci rukou překrucovat i přes bolest, trvalo to sice asi dvacet let, ale má to téměř dobré, a kupodivu i ty boule se jí vyrovnaly. |Určitě by vás chápala, taky obíhala lékaře a nikdo nevěděl co s tím, a byla za blázna, ale byly to v podstatě zkrácené svaly. (má je tedy ve svém věku 84 zkrácené i jinde, tak musí pořád cvičit, rehabilitovat), ale cítí se o mnoho lépe a speciálně s hlavou nemá problémy vůbec. Rozmasírovávala to i přes bolest. Snad Vám to trošku pomůže.

Markéta

Vyzkoušej Priessnitz mi pomohl, tak snad pomůže i tobě ;-) je přírodní a účinky jsou celkem rychle znát!

Hana

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

pan rodrigo bluli

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Květa
1x

Dobrý den, četla jsem o nějakém zázračném senzygolu. Víte někdo o pozitivních účincích v případě revmatu? Chtěla bych něco pořídit muži. Tohle je prý nová věc fakt vychytaná. Užívá někdo?

Kata

Zdravím. Dočetla jsem se o tom, že by na revmatismus mohl zabírat SENZAGOL. Máte s ním někdo osobní zkušenosti?

Lenka

Kato, Senzycol pouziva muj otec, zatim kratce, takze dlouhodobe ucinky Vam popsat nemohu, ale za necele 3mesice si pochvaluje zlepseni, ma velke problemy zejmena s prsty na leve ruce a rika, ze to je lepsi. Uvidime tedy do budoucna. Myslim, ze koupi nic nezkazite.

Agata

Dobrý den.Potřebovala bych nutně pomoci .Od svých 26 let mám revmatoidní artritidu.Začali mě léčit kortikoidi tehdy a trochu to pomáhalo,aš nato že bolesti postupovaly od kotníku kolen zápěstí aš po lokty.později i ledviny často bolely no hruza .Lékaři mi ordinovali ruzné léky +samozdřejmě kortikoidy .Lázně ,rehabilitace ale bohužel dodnes kdy jemi 31 nic nepomáhá a bolesti uš mám tak šílené že opravdu mám občas myšlenky nato vzít si život.nevím uš jak si mám pomoci.skoušela jsem ruzné babské rady ,jídelníček dodržuji tedy skoro nic nejím .opravdu uš to nezvládám .pořád jsem na nemocenské jelikož i přesto že pracuji v chráněné dílně tak to nezvládám.pořád jemi zle .ráno nemužu chodit,nic udržet v rukou prostě uš měto nebaví ,protože jeto deně a pořád dokola.myslela jsem si že jsem se z nemocí smířila ale čím jsem starší jeto oto horší a uš nemužu.prosím poradte .děkuji

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce