Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Opar – Herpes

Jde o celosvětový problém s narůstající frekvencí výskytu. Jenom v USA je nakaženo virem přes 30 milionů lidí. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
www.cemrfree.cz
8x

Při urgentní aplikaci ozónu do oblasti herpetickch výsevů,/do týdne od začátku/předejdeme postherpetickým neuralgiim. Léčba starých afekcí s typickými neuralgiemi /zkušenosti s 3-6 let starými problémy / mají jen minimální efekt. Ozónotherapie je regenerační a revitalizační therapie.Léčba je založená na aplikaci směsi ozónu a kyslíku/O3+O2/ do postižených oblastí. viz www.cemrfree.cz

ina
19x

Mám opar v puse na jazyku i v krku ,oteklý jazyk nemůžu už skoro mluvit.Co s tím

Albertinka
2x

Možná to není opar. Navštiv lékaře.

Marion
3x

Chybí informace o možnostech nákazy ještě nenarozených dětí od matek, které v těhotenství provázel projev pásového oparu (nikoli při porodu). Kde tuto informaci na internetu získat?

Také se o toto zajímám.Kolegyně má pásový opar, chodí do práce a já mám doma těhotnou snachu a čekáme první vnoučátko.Moc se bojím, abych něco nepřenesla.Nakolik jsou moje obavy prosím oprávněné? Co by hrozilo dítěti??Jak lze ochránit?

Katy
2x

Mohu Vám pomoci při léčbě oparů i pásových oparů. Piště o informace na [email protected]. Ráda Vám pomohu.

akirem
2x

Dobry den,trapi mne opary pod prsy,bojuji s nima uz radku let.proto kazdou pomoc privitam....Moc dekuji za odpoved a preji krasny den

Věroslava
3x

Dobrý den, chtěla bych vědět, jestli má někdo zkušenosti s oparem v oku a jakým způsobem se dá úspěšně léčit, a jak jemu dále předejít. Děkuji za příspěvek.

Jana
2x

Opary v oku mě trápily opakovaně každý rok již 18 let. V minulém roce jsem začala aplikovat Lupidon H a jsem zatím bez recidivy.

tom
13x

dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli pomohá léčba dezinfekci betadin, když už je opar ve stádiu, kdy sou na něm strupu??děkuji

hampice
12x

jak mám rozpoznat opar od impetiga? můj 6 letý syn měl opar asi za 2 měsíce se objevil znova, léčili jsme ho stejně jako předešlí mastmi proti oparu ,ale bezvýsledně, po návštěvě lékaře jsme zjistili , že se jedná o impetigo. jak je od sebe rozpoznat?

daguš
2x

stěžovaly jste si na nesnesitelné bolesti při gen.oparu já už také vyzkoušela kdejakou mastičku,ale nejvíc se mě osvědčil Australian BodyCare neboli Tea Tree Oil je to olejíček ,přírodní antiseptikum,já s tím léčím vše ,co se pokožky týká-bodnutí, vyrážky,výborný proti kvasinkám,kapnu trošinku na vatičku a potřu případně vytřu místo které je postižené,totéž platí u oparu,vyčurám se ,trošku potřu a moc se uleví a hlavně brzy zahojí.Olejíček není nejlevnější,ale dlouho vydrží,stačí troška několikrát denně.Prodává se v menším i větším balení.

lejla
1x

No, já bych chtěla po 10 letech zkusit druhé dítě a jsem ráda, že se o tomto začíná více mluvit. když byl dceři rok, dostala jsem poprvé genitální herpes anež přišla moje doktorka na to, že to je právě opar, dávala mi kdeco, takže na dermatovenerologii jsem dolezla skoro po čtyřech, jaká to byla bolest a jelikož jsem tenkrát zkoušela desinfikovat genciánkou, doktor se zhrozil, ale opar to byl. je to 9 let a já myslím, že se to neopakovalo, tenkrát jsem měla první rok více stresů najednou a pokles imunity kvůli těhotenství, ale australský olejíček, který jsem tenkrát zkusila také, ten mi naopak udělal pěknou paseku. Než mi zabraly tablety, což trvalo asi den, dávala jsem si zábaly z heřmánku a klasický fyziologický roztok, který je také volně prodejný a po každém čůrání opláchnout vodou, když člověk čte, jak je to při porodu nebezpečné, to snad raději rovnou na císař, no ahoj

kikina
1x

Prosím vás udělal se mi opar na rtu a chceme jít do bazénu.Můžu si ho namočit??A nevadí na to chlór??Předem děkuji za odpověď.

tatramat
3x

proboha, clovek s vysoce infekcnim oparem se chce cpat do verejneho bazenu? a kdyz se rozdaval rozum, tak ste byla kde? to se mi snad sen :(

Didi

Genitální opary už si užívám pár měsíců s nevítanou providelností. Přičítám je špatné psychické kondici. Moje rada zní "Zovirax - krém". Několikrát deně. Rychle léčí a ulevuje od nepříjemných pocitů. Tea Tree Oil moc nedoporučuji. Sama jsem si s ním přivodila nepříjemné zhoršení.

daba
1x

Na Zoviraxu se přímo uvádí Nepoužívat k léčbě genitálního oparu.

Oparka

mne na opary nejvíc funguje Compeed náplast na opary. Opar pak není vidět a neomezuje mne.

Tinky

JJ, Compeed su fajn. Mne tiez pomahaju. Hlavne som sa vzdy v noci bala, ze si opar zlupnem a s naplastami mozem kludne spat. A opar nie je takmer vobec vidiet. Ale Zovirax je tiez ok

virtuallka
2x

Může se udělat pásový opar na genitálu u muže...nebo je to pouze genitální opar? Podělí se někdo s něčím takovým?

Nemo
1x

Dnes jsem byla u kožařky a té se protočily panenky, když jsem jí řekla, že jsem si na opar na rtu dávala Tea Tree olej. Mám pocit, že se mi po něm opar dokonce zhoršil. Všude na internetu ho doporučují, ale já budu radši věřit doktorce. Možná někomu pomáhá, ale já už ho používat na opar nebudu a totéž doporučuji ostatním postiženým!

Romísek

Pání doktorka je patrně dost neinformovaná. Já si jej dávám i na genitální opar, což mi doporučila zase moje paní doktorka a opravdu mi pomáhá.

BM
2x

Tea Tree Oil je silné přírodní antiseptikum a jako takové ničí i viru herpesu. Ovšem individuálně může někomu vadit a dokonce škodit. Nicméně Vaše rada je asi stejně chytrá, jako když napíšete "nepoužívejte Aspirin" (při nachlazení).

BM

Tea Tree Oil je silné přírodní antiseptikum a jako takové ničí i viru herpesu. Ovšem individuálně může někomu vadit a dokonce škodit. Nicméně Vaše rada je asi stejně chytrá, jako když napíšete "nepoužívejte Aspirin" (při nachlazení).

BM
1x

Tea Tree Oil je silné přírodní antiseptikum a jako takové ničí i viru herpesu. Ovšem individuálně může někomu vadit a dokonce škodit. Nicméně Vaše rada je asi stejně chytrá, jako když napíšete "nepoužívejte Aspirin" (při nachlazení).

BM
1x

Tea Tree Oil je silné přírodní antiseptikum a jako takové ničí i viru herpesu. Ovšem individuálně může někomu vadit a dokonce škodit. Nicméně Vaše rada je asi stejně chytrá, jako když napíšete "nepoužívejte Aspirin" (při nachlazení).

BM

Tea Tree Oil je silné přírodní antiseptikum a jako takové ničí i viru herpesu. Ovšem individuálně může někomu vadit a dokonce škodit. Nicméně Vaše rada je asi stejně chytrá, jako když napíšete "nepoužívejte Aspirin" (při nachlazení).

BM

Tea Tree Oil je silné přírodní antiseptikum a jako takové ničí i viru herpesu. Ovšem individuálně může někomu vadit a dokonce škodit. Nicméně Vaše rada je asi stejně chytrá, jako když napíšete "nepoužívejte Aspirin" (při nachlazení).

BM

Tea Tree Oil je silné přírodní antiseptikum a jako takové ničí i viru herpesu. Ovšem individuálně může někomu vadit a dokonce škodit. Nicméně Vaše rada je asi stejně chytrá, jako když napíšete "nepoužívejte Aspirin" (při nachlazení).

BM

Tea Tree Oil je silné přírodní antiseptikum a jako takové ničí i viru herpesu. Ovšem individuálně může někomu vadit a dokonce škodit. Nicméně Vaše rada je asi stejně chytrá, jako když napíšete "nepoužívejte Aspirin" (při nachlazení).

dawyt
3x

Dobrý den, prosím vás, mohl by někdo poradit kde se v praze dělají testy na herpes, resp. nevím jestli mám infekci nebo herpes. Děkuji

ef

tyto testy vám může provést i obvodní lékař. Má obvodní dr. mi sdělila, že si je budu muset zaplatit. Naštěstí jsem byla registrovaná na imunologii, kde mi testy bez problémů udělali.

marketa
2x

ahoj. prosím tě jak se dělají testy na herpes na imunologii?mě našli jen protilátky proti HSV1 a 2 z krve.dají se udělat i jiné testy?např kultivace přímo z oparů?já si nejsem jistá zda vše co mám jsou opary protože to jsou takové svědivé minipupínky ze kterých teče úplně čirá vodička ale svědí to potřebuju léčbu.děkuju moc za odpovědˇ.

Kateřina23
5x

Dobrý den, měla sem před dvěma týdny nechráněný pohlavní styk se svým přítelem a po 5ti dnech se mi objevilo pár pupínku na genitáliích, stále sem myslela že je to třeba od holení, ale po pár dnech se z toho staly větší stroupky a udělaly se mi puchýřky všude, bolí to jako čert, gynekolog mi dal jen nějaký gel a nic moc mi k tomu neřekl, byl dost neochotný, tak se chci zeptat jestli existujou nějaké prášky nebo jiný krém který by to zmírnil, nebo urychlil hojení.. mám to na dost špatných místech a nemůžu se pomalu dojít ani vyčurat:(( Děkuji za případné reakce!!

chose
1x

mladi sem prodelal pasovy opar na krku od te doby trpim bolestmi prodelal jsem obrnu licniho nervu bolesti jsou vetci poraditemi

Anett
1x

dobry den,mám uz asi tyden na genitaliich pupinek ktery je vystoupli asi 2 minimetry..nevim co stim mám delat,muzete mi prosim poradit..??dekuji

Martin

V Praze nikde, musíš do Brna.

linda
2x

Dobrý den, moje dcera 17. měs. má impetigo, chtěla bych se zeptat jestli můžeme jít na bazén.Děkuji za odpověď

Jana

Mnoho let se mi opakuje opar na rohovce oka. Od srpna 2008 aplikuji vakcínu Lupidon 1, jsem zatím zcela bez recidivy.

zz
1x

Ahoj vsem, VELICE UCINNA je Hliva Ustricna v kapslich. Radim vsem vyzkouset!!! Kdyz mate obdobi, kdy se vam opar ma udelat (menzes, stres ap.), uzivejte kazdy den jednu tabletku. Za tyden, dva uvidite, ze opar nema sanci. Osobni zkusenost s gen.oparem a jedine hliva mi pomohla...Snad pomuze i Vam! Pekny den:-)

r
1x

Ja osobne mam docela dobre zkusenosti se zmirnenim obtizi pri genitalnim oparu pri pouziti hrebickoveho oleje. Kapne se nepatrna kapka na kousek vaty ci odlicovaci tamponek, zredi vodou a postizene misto potira tak 2x denne (z toho jednou na noc). Pozor, hrebickovy olej se nesmi pouzit na kuzi ci sliznici neredeny! Opravdu je treba ho dost zredit, a i tak docela pali, ale opar se pak nerozvine nebo ma lehci prubeh.

Klára
1x

Já na opary trpím už od mala a nemívám ty centimetrové na rtu, bohužel... Vyzkoušela jsem vše, ale nejvíce mi pomohl HemaGel a i ty náplasti, člověk o oparu ani neví. Po natření gelem opar nesvědí, naopak ho hezky chladí. V lékárnách je to docela drahé, proto to kupuji na internetu, nechci tady dělat nějakou reklamu, ale dobrou zkušenost mám se stránkou pilulky24.cz. Jinak, opar v intimních místech jsem měla taky, doktorka mi předepsala nějakou mast, ale moc mi to nepomáhalo, natřela jsem si to HemaGelem a hezky se to zahojilo.. Mohu doporučit.

Klára
3x

Já na opary trpím už od mala a nemívám ty centimetrové na rtu, bohužel... Vyzkoušela jsem vše, ale nejvíce mi pomohl HemaGel a i ty náplasti, člověk o oparu ani neví. Po natření gelem opar nesvědí, naopak ho hezky chladí. A hlavně se po HemaGelu nedělají jizvy, což u tea tree vodičce říct nemohu. V lékárnách je to docela drahé, proto to kupuji na internetu, nechci tady dělat nějakou reklamu, ale dobrou zkušenost mám se stránkou pilulky24.cz. Jinak, opar v intimních místech jsem měla taky, doktorka mi předepsala nějakou mast, ale moc mi to nepomáhalo, natřela jsem si to HemaGelem a hezky se to zahojilo.. Mohu doporučit.

Klára
1x

Já na opary trpím už od mala a nemívám ty centimetrové na rtu, bohužel... Vyzkoušela jsem vše, ale nejvíce mi pomohl HemaGel a i ty náplasti, člověk o oparu ani neví. Po natření gelem opar nesvědí, naopak ho hezky chladí. V lékárnách je to docela drahé, proto to kupuji na internetu, nechci tady dělat nějakou reklamu, ale dobrou zkušenost mám se stránkou pilulky24.cz. Jinak, opar v intimních místech jsem měla taky, doktorka mi předepsala nějakou mast, ale moc mi to nepomáhalo, natřela jsem si to HemaGelem a hezky se to zahojilo.. Mohu doporučit.

Hanny
3x

Dobrý den, dozvěděla jsem se, že opar na rtu se dá léčit i pomocí laseru...jak moc je tato metoda účinná? ja s tím zatím žádné zkušenosti nemám,ale zajímalo by mě to...děkuji předem za odpověd:)

ef

je to fajn. záleží ve kterém stadiu se to chytí, ale vždy mi to zabralo ve smyslu ničivém:) je dobré udělat aspon 5, lepe i 10 sezení třeba po 10minutách. toto vám muze provest i zubar

Tomas
3x

Na opary trpim kazdorocne na podzim a na jare. Ani si nepamatuju, ze bych nekdy v tato obdobi opar nemel a spis rozlisuju jestli je to letos horsi, nebo lepsi. Vyzkousel jsem uz snad vsechno co je v lekarnach k dostani vcetne hemagelu. Ano, ten mi celkem ulevil, ale letos mi nabidla pani magistra v lekarne kde uz muj problem za ty roky znaji neco noveho. Jmenuje se to Herpclair a je to na rozdil od hemagelu urceno primo na opary. Muzu jen doporucit!!! Je to bezbarvy gel - udela to takovy jemny film, hezky voni, chladi a da se to namazat na opar v kteremkoli stadiu. Kdyz to natru hned v zacatku, tak mi ani nevyskoci. uz jsem letos kupoval dva a jeden mam permanentne v aute, protoze tam vetsinou prijdu na to, ze se neco chysta... Je to zatim to nejlepsi co jsem bez receptu v lekarne dostal . Zna to nekdo?

Claude
7x

Dobrý den. Mám pár otázek. Zjistila jsem od lékaře, že mám herpes. Ale vůbec nevím jak je možné, že jsem se nakazila. Pohlavní styk jsem ještě neměla a nic podobného tomu taky ne. Píšou, že je to pohlavní nemoc, proto nemůžu pochopit jak jsem se nakazila. A to doopravdy budu mít v sobě ten virus už napořád? Nikdy se toho nezbavím a vždycky mám možnost, že ho zase dostanu? Může to mít vliv na porod nebo otěhotnění, ikdyž ten vir bude zrovna v tom (latenčním) stádiu? Mohou být i poté mé děti přenašeči viru? Děkuju.

j.š.
1x

Omlouvám se,nevím jestli je napsán název léků správně.Každopádně zink.mast a noc žlutá mast s antibiotiky,jak nam bylo sděleno lékařkou.

ef
1x

chytré otázky, taky by mě zajímaly odpovědi. opar jsem dostala před měsícem z mé první kosmetiky v životě:-) doma 3 měs.dítě. docela jsem si to v sobě musela zkousat. hrozný pocit, že může být člověk nebezpečný sám pro své dítě. ale taky ten, že to bude v těle furt. za ten měsíc jsem měla opar asi 15×. Asi hormony a imunita na nule, psychický stav, vyčerpání,jaro...co já vím:) hlavně se těším, až zase svoje děti budu moct políbit....

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce