Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Jablečný ocet

Ocet všichni dobře známe. Neobejde se bez něj snad žádná kuchyně. Jablečný ocet ale užijeme nejen v kuchyni. Používá se již po staletí jako tradiční léčebný a podpůrný prostředek. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Pavlina
1x

Sama jablecny ocet uzivam a muzu jen potvrdit,ze co se ve clanku pise je pravda.Diky nemu jsem zhubla,bez jake koliv diety,jen jsem 3krat denne pulhodiny pred jidlem pila sklenku vody se dvema cajovymi lzickamijablecneho octa.Jen musi clovek vydrzet a ucinek se opravdu dostavi! :-)

Ladislav
8x

Někde jsem četl, že jablečný ocet by neměli používat lidé s žaludečními vředy, je to pravda.?

Tereza
2x

Chtěla bych zkusit jablečný ocet na akné, jsem už vážně zoufalá, bude mi 17 a akné mám už asi 6 let. Vyzkoušela jsem snad všechno, chodila jsem i ke kožní,ale všechno pomohlo jen na chvíli. Rozhodla jsem tedy zkusit tohle, ale nevím, jestli je lepší ho puužít vnitřně nebo zevně. Poradíte mi prosím? děkuji :)

Jana

Taky jsem měla takovéhle problémy, byla jsem z toho taky strašně zoufalá, ale bohužel to člověk musí nějak přežít. Mě nejvíc pomohla kožní, jak jste napsala a hlavně péče o pleť. Měla jsem strašně černách teček a těch se bohužel člověk nikdy nezbaví úplně a z těch se právě dělají bolestivé vřídky a akné. Už několik let chodím pravidelně na kosmetiku a opravdu si to nemůžu vynachválit. Ze začátku, když moje pleť byla fakt hrozná, jsem chodila opravdu jednou měsíčně. černých teček jsem se úplně nezbavila, ale moje pleť je teď o hoodně lepší.

hana

V článku píšou, že na akné se používá zředění a zevně. :-)

Monika
1x

jablečný ocet je skvělý na pleť ze začátku se ti pupínky budou občas objevovat na tváři ale to je tím že se pleť čistí a regeneruje tak ty pupínky musí znova ven aby mohly zmizet napořád. taky jsem mývala těžké akné a teď mám nádhernou čistou pleť

pleť

Dobrý den doporučuji koloidní střibro :) spíš než jablečný ocet nemám s ním dobré zkušenosti :(

martina

dobry den dcere je 11 let a ma problemy s nadvahou chtela bych se zeptat jestli by mohla taky jablecny ocet uzivat

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce