Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Lupénka - Psoriáza

Lupénka postihuje zhruba 2 % populace, to znamená, že jen v Česku jí trpí přes 200.000 lidí. Trpí je v tomto případě slovem na svém místě, protože lupénka razantně zasahuje do všech oblastí života: od prosté fyzické bolesti přes psychickou újmu až po ovlivnění pracovních i partnerských vztahů. Je to další z řady autoimunitních onemocnění, které neumíme vyléčit úplně, ale včasnou a vhodnou léčbou ho lze dostat pod kontrolu. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Denisa

S radostí potvrzuji a souhlasím, zázraky se fakt dějí. I mně pomohla mast Dr. Michaelse. Koupila jsem si pouze mastičku, natírala jen jednou denně /z časových důvodů/, ale ta rychlost s jakou fleky mizely, byla neuvěřitelná.Některé dokonce zmizely po 5. namazání. neuvěřitelné. Nyní ji mám ještě ve vlasech, ale hlavu jsem zatím vůbec nemazala, po těch dlouhých letech ,co jsem s nemocí bojovala, jsem nadšená a už nijak nepospíchám.

Alena
1x

Znovu se vracím k prostředkům Dr. Michaelse. Pred rokem jsem si koupila komplet sadu těchto prostředků,výsledek byl videt už po týdnu, po čtrnácti dnech jsem měla fleky pryč, tak jsem byla zvědavá jak dlouho mi to vydrží, asi po třech měsících se mi začli dělat flíčky znova, tak jsem se zase asi 14 dní poctivě mazala a mám pokoj, je to už víc jak půl roku. Mám určitě jen lehčí formu lupenky, dělají se mi jen jednotlivé puntíky po těle/prsa, břicho a zadek/, které se mi pak rosprsknou do větších flíčků, zatím jsem použila hormonální mast jen jednou, při první návštěvě lékařky, pak jsem ale zkoušela sluníčko a nějaká homeopatika, bez nějakého velkého úspěchu. Lupénku mám pod kontrolou, ale bohužel se mi objevila nová nemoc, která je zrovna tak jako lupenka vyvolaná porouchou autoimunity- sklerodermie- je dost vzácná, mám postiženou kůži na jedné celé ruce a bohužel se léčí taky hormonálně a je to taky nadosmrti... tak si člověk nevybere... snažím se nebrečet, protože vím, že mnozí jsou na tom určitě daleko a daleko hůř, když čtu tyhle stránky... tak se zatím raduju z každého dne, který mohu prožít bez jakýchkoli omezení...

Ondřej

Ahoj, souhlasim, Dr. Michaels je opravdu pecka! Moje LECBA lupenky: Mam za sebou sest tydnu domaci lecby s touhle australskou trojkombinaci a lupenka je svetla, pekne mizi, uz byste ani nerekli, ze je to ona. Ze zacatku jsem tomu moc neveril, ale z tvare loziska zmizela za tyden a pul, ve kstici po trech tydnech a telo jde - jako vzdy - nejpomaleji, ale nohy si daly taky rict a osklive cervene a predevsim slite holene uz jsou hladke a chytaji barvu kuze a ty drobnejsi projevy uz sotva zaznamenate. Takze predpokladam jeste dva tydny a bude pokoj. Jeste jsem mezitim byl tyden nemocny, takze je mozne, ze se to leceni trochu pozdrzelo. Muj otec byl skeptik nejvetsi, rikal, ze kdyby to fungovalo, tak uz se o tehle mastech davno vi a ze by to bylo v televizi a v novinacvh a tak podobne. Jenze chyba lavky, v mediich to moc neni - sam jsem se to dovedel od kamarada. Vcera jsem tatovi ukazal nohy a moc rad jsem videl tu ulevu v jeho tvari, byl moc rad. Muj TIP na usporu penez :) Cena za tyhle masti se muze zdat vysoka, ale zato vyleceni to opravdu stoji. Sami si ale spocitejte, kolik date rocne na doplatcich za kortikoidni masti, kolik casu stravite cestami za doktory a kolik casu mazanim nejruznejsich masti, ktere pomuzou docasne nebo vubec. Navic v lekarne nemusite nutne kupovat neustale kompletni sadu Dr. Michaels se sprchovym gelem, telovym olejem a MALOU masti (50g) za 2000 Kc, ale muzete koupit jednotlive casti i samostatne, pricemz za VELKOU mast (250g) zaplatite 2000 Kc, a usetrite tak zhruba polovinu penez oproti koupi male masti v sade. Jde to financne nakombinovat. Sice to na par tisic vyjde, ale ten pocit, ten pocit... A v lete clovek muze krasne do trenek nebo do sukne a bez lupenky! Vsem lupenkarum zlom vaz! Mam lupenku 17 let a jeste jsem nikdy nic tak ucinneho nevyzkousel. Je to BEZ KORTIKOIDU a finance i usili pri pouzivani pripravku dvakrat denne zato stoji.

Anna

Prosím o informaci kde se přípravky Dr.Michaelse dají zakoupit [email protected] Děkuji AF

Jirka
1x

Nezlobte se vsichni, ale pripada mi to jako slohova cviceni na tema:"Zázračný Michaels".

sem

mne michaels vobec nepomohol...

x

A co odvar z konopných listů??

OXY

SKOUŠEL SI TO,TAKY MI TO NAPADLO...

Jirka
1x

Tri tydny pouzivam doma (poctive) vyrobenou mast z marihuany.Vysledek: nepomaha.Je lepsi to hulit.

Šmoula

Dobrý den, jmenuji se Monika a je mi 18 let. Lupénka mě trápí již od 9-ti let a stále se s tím nemohu smířit.Mám ji téměř po celém těle a jako ženu mě trápí,že ji mám v oblasti prsou a genitálií.Mé nehty se mi pomalu rozpadají a strašně mě bolí.Zkoušela jsem již různé masti,světloléčby a vodoléčby a nic mi nepomáhá.Nejvíc mi pomohla mast Betacorton.Prosím vás,chtěla jsem se zeptat jestli je možnost odněkud sehnat cignolín, nebo je to povoleno jen pro lázeňskou léčbu.Děkuji Monika

Zdenek

Zdravím vsechny. Mám lupenku jiz od 17 let - ted je mi 26. Drive sem ji mel opravdu hodne silnou, hlavne ve kstici a na rukou a kolenou. Jiz asi rok se stravuju makrobioticky a prestal sem kourit a pit alkohol. Kazdy den si provadim 20 min. reflexni terapii na chodidlech. Tzn. jatra, zlucnik, apod.Po půl roce se mi to vyrazne zlepsilo a verim-coz je dulezite-ze mi postupne vymizi uplne. Take jsem prodelal detoxikaci tlusteho streva, tzn. serii klystyru a dale detoxikaci jater. Doporucuji knihu ruskeho mužika:) Gennadije Malachova-Totalni detoxikace. Zde je vse podrobne popsano. Dulezitym faktorem je samozrejme take stres, takze zadne nervy a pohodu v dusi. Preju dobrou naladu a uspesnou lecbu. Ahoj

mod

přijdte si podiskutovat na stránky lupenkářů http://www .lupenka.net mod.

Michal
6x

Dobrý den Lenko. Tady čtu jake máš problémy. Vyrabím bylinný extrakt v oleji nebo v masti. který užasným spůsobem léčí popaleniny, bércové vředy, těžce hojící se rány a kožní nemoce. Pravě všichni tí, co to používají na lupénku si to moc pochvalují, že jim to pomaha. S děl mi svou adresu a ja Ti pošlu vzorek na vyskoušení zdarma. Tento přípravek je absolutně nezavadný bez jakýchkoli vedljších úšinků a v žadném případě nemůže zhoršit stav.

Léňa

Ahoj,lupénkou jsem začala trpět v průběhu rozvodu a trvá to už skoro deset let.Doktor mi vyzkoušel snad všechny masti co jsou.Vždycky se mi to uklidnilo a pak zas udeřila.Taky mám vyzkoušený domácí masti,přípravky z mrtvého moře,dietu.Prý se toho už nikdy bezbavím,ale já se s tím nemůžu smířit.Poraďte co na vás zabralo.Chci s tím zatočit.Díky

Petra

Ahoj, pošli mi, prosím taky vzorek masti na lupenku .

Fera

Mám lupénku ve vlasech a už se mi to projevuje i na nechtech používám kortikosteroidy samozřejmě je střídám ale moc to nepomáhá proto by jsem chtěl skusit ten Váš preparát moc bych byl rád za vaši odpověd

gejza

jak sem jmenuje lek na lupenku a jk ste to lecil vy jestli by ste mohl tak odepiste a jak se jmenuje ten lek scim se to leci dekuju moc a pokud mozno tak na nehty plisni dekuji jestly muzete tak prosim vys odepiste

Michal

Vyrábim bylinný extrakt olivovém oleji nebo v masti (vepř. sadlo), který užasným spůsobem léčí popaleníny, bércové vředy, těžcehojící se rány, hemoroidy paradéntozu a ekzémy: Na tyto věci neexistuje alespoň u nás účinnější přípravek. V poslední době někteří, kteří měli lupénku sami od sebe to začali používat na lupénku a moc si to pochvaluj. Je to naprosto čistý extrakt bez jakýchkoli přísad a konzervačních látek, bez vedlejších účinků.Rád pošlu zdarma vzorek na vyskoušení zdarma. Můžete se na mne obratit na tel. č. 596744672, 608431916 nebo mail : [email protected]

MILUŠKA

Ahoj všem,dostala jsem lupénku ve 43 letech,nechtěla jsem tomu věřit.Věděla jsem o její existenci ,ale to je tak vše.Doktorka mi sdělila diagnozu a nic víc,touto cestou Vám chci vše poděkovat za Vaše příspěvky a rady.Osvědčila se mi mastička Rubisan,piji Psyllicol /pomer./ zakoupila jsem ještě něco do koupele a tělové mléko Excipial U Lipolotio ,fleky se ztrácejí.ještě jednou Všem velké DÍKY,DÍKY.

lelek

přijdte diskutovat s lupenkáři na www.lupenka.net

Alena

Ahoj Lupénkáři, mám lupenku teprve tři roky, a musím dát plně za pravdu Tosce, vyzkoušela jsem kde co, i homeopatii a žádný velký výsledek. Pak mi manžel koupil prostředky značky Dr.Michaels a po čtrnáctidenní aplikaci mám lupenku pryč. Nevím jak mi to dlouho vydrží, ale můžu tyto prostředky všem vřele doporučit, je to hodně peněz, ale za zkoušku to určitě stojí.Tak neváhejte!

Michal

Mám bylinný extrakt, o kterém se zmiňují v příspěvku o léčbě hemoroidů. Jedná se o olej nebo mast s týmto extraktem, který naprosto čistě jen z bylinek bez jakýchkoli konzervačních látek, které obsahují všecny bylinné mastě v lekárnach (není vyrobce bylinných masti, který by tyto konzervační latky nepoužíval a které snižují léčivú silu léku). Ze skušenosti těch, kteří si lupénku léčí se ukazuje. že je to nejúčinnější léčebný prostředek na léčení lupénky. Mohu poslat vzorek na vyskoušení zdarma. Tel. 596744672, 608431916, mail: [email protected]

Helík

Ahoj všem, je mi 21 a lupénka se mi objevila přednimulý rok na podzim. vyzkoušela jsem všechno možné- masti, oleje, koupele, světloléčbu, ale nic. Možná se to malinko zlepšilo, ale žádný zázrak. Jezdila jsem i do Prahy a excimerový laser, který mi začal pomáhat, ale protože jsem zdaleka a dojíždění bylo dost náročné - časově a hlavně finančně, musela jsem přestat. Ale pokud jse z Prahy, určitě to vyzkoušejte. Klinické centrum Iscare Lighthouse budova Lighthouse Jankovcova 1569/2c, 170 04 Praha 7 www.iscare.c z, [email protected] Tel.: 800 203 233 Je to sice poměrně drahé, ale myslim, že dot účinné. Taky používam sprej SkinCap, 100 ml stojí asi 550 kč a taky docela pomáhá. mějte se krásně a držte se

Kačka

ahoj,je mi 16 let a mám lupénku asi 3 nebo 4 roky! pro mladou holku je to něco hrozného!je to hrozné pro všechny v každém věku, ale přece jen jsem v tom období, kdy je to netragičtější... prosím vás, šampony které mám, mi příliš nezabírají!nevíte o něčem účiném?????? díky.

Marta

Ahoj Kačko, já mám také lupénku už od 15 let a teď je mi 25. Nikdy mi nezabírali žádné šampóny ani vodičky do vlasů od lékařu, ale stačí šampóný třeba od Nivei nebo Fructies a měla by jsi je aspoň za čas vyměňovat, jelikož po delším užíváním to nezabírá, je to stejný jak u ostatních produktů. A také jsem používala i panské šampóny proti lupům, jako např.: Schaumu.

Alfík

cannaderm.cz

Hanči

Zdravím všechny...Je mi 20 let,lupenka se mi objevila v 15.Celou tu dobu to bylo v klidnějším stavu,ale ted jsem prodělala angínu a jsem osypaná od hlavy až k palci u nohy.Za tři dny nastupuji do nemocnice,ale nevěřím,že mi pomůžou.Ted už mi nepomáhá ani solárium.Je mi líto všech co touto nemocí trpí.S pozdravem Hanka

karla

Já mám kloubní psoriasu.Je to dost bolestivé a špatně se určuje diagnosa.

Dana
1x

Ahojky lidicky, Jsem v Anglii a shodou okolnosti, jsem prisla na pripravek, ktery je pouze na prirodni bazi a lupenka po ni mizi pred ocima. Jestli vas zajima vice informaci, napiste mi na [email protected]

janka

dobrý den, jak se připravek jmenuje,neni to Kalawalla

monika

ahojky mám lupenku již 15 let,stalo se tak po porodu mé dcery a to císařským řezem.Už jsem se matlala kde čím a nic nepomohlo.Jsem bohužel silná kuřačka,ale snažím se jinak žít zdravě.Už jsem došla k názoru,že nejvíc pomáhá obyčejná indulona.Nikdy se nenaučím s touto nemocí žít,stydím se chodit na koupaliště,ale mé tři dětičky mě vždy přesvětší.

mamina

Můj syn trpí lupenkou více než rok.Je mu 13 let.Loni v zimě měl několik pupínků,v létě byl úplně v pohodě a na podzim se mu to dost vysypalo.Kožní lékařka dávala různé mastičky(i kortikoidní).Žádné velké zlepšení.Teď zkoušíme solnou jeskyni,přírodní bahenní mýdlo,šampon a tělové mléko a koupele v soli z Mrtvého moře.Dostala jsem i radu na koupel z konopí,stejně jako pan/í "x",máte s tím někdo nějakou zkušenost?Děkuji.

Adeline

Dobry den, mela bych dotaz. Jsou u lupenky priznaky simetricke? Pred par dny se mi na lokti leve ruky objevil cerveny flek. vypada to nenapnute jako permanentni husi kuze,ja nevim jak to popsat ale svedi to kazdy den. je to neprijemne obcas to pali a navic mam docela obavy. moje babicka a teta meli lupenku. jak se lupenka v prvnich dnech projevuje? budu vdecna za odpovedi na mail [email protected] dekuji

Martin

Dobrý deň. Našťastie túto chorobu nemám, a vlastne zatiaľ som nemal nikdy vážnejšiu chorobu. O tejto chorobe som sa dozvedel až od mojej priateľky z ktorou som chodil rok. V čase keď sme spolu chodili som sa o to nezaujímal, nezdalo sa mi to vhodne a ani ona o tom nerada rozprávala. Je to nádherné dievča ktoré ma nádhernú postavu aspoň v mojich očiach ale o to tu nejde. Ja som mal takú úchylku že som ju škrabkal po hlave a ona sa stále zlostila ja som to nechápal a nemala rad keď som sa jej hral s vlasmi. Je zrejme že, tam mala podráždenú pokožku. Vôbec sme sa o tom nerozprávali a keď tak iba zbežne ako keby išlo o neškodný ekzém . A rad by som vedel ak ma 19 rokov a ma to iba na jednom mieste a to na hlave a vraj že sa jej to obnovuje. Či sa to môže rozšíriť po celom tele alebo to je obmedzene podľa výskytu, zatiaľ to je iba 3 cm. Alebo aký to má priebeh časovo. Keď ma 19 a ma to iba na jednom mieste asi. Predsa už je dosť stará aby sa jej to nerozšírilo nie? Viem že na internete je o tom napísané veľa ale nepíše tam ako sa to vyvíja. Doma sú 6 a iba ona je chorá. Vraj to je dedične? Neviete do akej mieri? Je to vážne až také strašne a nepekne na pohľad u všetkých prípadoch. Svoje poznatky z tejto choroby mi môžete zaslať na [email protected] Ďakujem

Hanka

Zdravim všechny lupenkáře, sedm let se snažim vyhrát bitvu s lupenkou a bez větších úspěchů. Lupenku jsem měla po celém těle a nejvíc mi to vadilo ve vlasech. Změnila jsem kadeřnici a ta mi poradila používat vlasovou kosmetiku kapyderm, do měsíce jsem měla zaléčenou vlasovou pokožku a koupila jsem si výrobky domů, používám je a lupenka je na ústupu. Cítim se mnohem lépe a všem doporučuji posílám Vám odkaz na jejich www.kapyderm.cz

gabriela

Mam 51 rokov a s lupienkou bojujem 11 rokov. Najviac mi pomáhajú kúpele v Smrdákoch. Je to na Slovensku cca 7 km od Senice. Chodí tam dosť vela zahraničných hostí, aj z Česka. Niektoré české zdravotné poisťovne to preplácajú. Chodím tam poctivo už piaty rok za sebou a minulý rok som odchádzala úplne s čistou pokožkou. Moja pokožka vyzerala ako u 18 ročného dievčaťa. Vydržalo to síce len 5 mesiacov a psorka sa zas vrátila ale v ovela miernejsej podobe.Po 11 rokoch som prežila nádherné leto, bycikel, kúpalisko, kraťasy, tričká. Ziadne dlhe nohavice a svetry pri teplotách 33 stupňov, žiadne schovávanie. Má to len jednu chybu. Aby bolo liečenie účinné, musí sa opakovať. A každý pobyt trvá 4 týždne.

Naďa

Náhodou jsem se dostala na tento web.Lupénku mám 33 let,mnoho z toho, co se tu píše, mám za sebou, i Sanatorium v Praze na Štěpánské. Před pár lety jsem našla vynikající výrobky, které nejenže potlačují projevy, ale čistí tělo po letech užívání kortikoidů.Potřebuji také posílit organismus proti následkům lupénky a to se mi daří. Je to potvůrka a chci mít proti ní odolnější obranu - vlastní. Pokud vás to zajímá, tak si nejeďte na www.akuna.cz< /a>. Alveo mi zachránilo život. Zkuste to, stojí to za to.

Naďa

Jejda, je po půlnoci,vloudila se chybička, ale web adresa je správně.

Zuzana

Chtěla jsem poprosit, jestli by mi někdo poradil léčbu při lupénce nehtů u syna, který má 13 roků. Syn se léči mastičkami, bere vitamíny, potírá se nehty, ale léčba je zatímneúčinná. Děkuji.

monika

Ahojte,patřím mezi vás a vím co je to za trápení,mám ji osumnáct let a vyzkoušela jsem toho moc,ale vždy přišla pomoc jen na chvíli,ale dala jsem na radu začít pít zelený ječmen a po několika měsících lupénka odstupuje a i na nehtach,doporučuji

Svatava

Zajímá mě současná léčba lupénky imunomodulancii. Proč je tak drahá a tudíž jen pro pár pacientů?

Sanu

Ahoj,lupenici mám asi 6 let,objevila se mi po rozvodu.Po léčbě kortikoidy jsem zkončila v nemocnici,po třítydením pobytu jsem byla zahojená jen zčásti.Kortikoidy jsem uplně vyloučila,s přítomností nějakých těch ložisek jsem se smířila a používám konopnou mast a Delatar.Občas se naložím do solné koupele a zdá se,že to funguje.Myslím si,že podstatnou roly v léčbě této nemoci hraje psychika.

Beruska

Ahoj lidičky tak jsem na tom úplně stejně,před nedávnem jsem měla anginu jako blázen a strašně moc jsem se osypala.Trpim lupenkou uz od 11 let a nějak se toho nemohu zbavit poradí mi někdo jak na ní potvůrku.Vyzkoušela jsem toho dost i u moře jsem byla a nic.Chtěla bych se toho zbavit,ale nejak mi to nejde.

kamil

Taky zkouším ty slané koupele. Trochu to pomáhá. Obyčejná kuchyňská sůl. Dvě deci soli do teplé vody. Nenapouštím celou vanu. Jen asi 20 cm, aby to bylo koncentrovanější. A 15-20 ninut máčím a mnu si ložiska. Po koupeli je dobré se trochu natřít nějakým tělovým krémem. Mám lupenku 10 let. Vyzkoušel jsem kde co. Docházel jsem na kožní stacionář do Baťovy nemocnice. Tam mi to nejvíc pomohlo, ale je to časově náročné. A pak zas ty kortikoidy... . Člověk musí zkoušet. A tím poznává i sebe. Možná od toho je lupenka.

martin

ahoj barborka, treba skusat,urcite nieco zaberie... ja mam psorku od 18. mne dost pomahaju kupele na slovensku smrdaky.niekedy staci aj tyzden a dost sa to zlepsi. obcas chodim do solaria,jem viac ryb a zacalo dost zaberat aj obycajna pixka2%,ked das toho malicko,navecer,tak to ani nesmrdi. raz doroka vzdy idem do smrdak,ked sa mi to neda z prace,tak si aspon zaplatim na 10dni ...odporucam. hlavne pomaha,ked budes optimistka:) martin,trnava.

pepa196

v současne době nabízím pronajmutí rybiček garra rufa včetně bazenku [email protected]

honza

Ještě jednou Vám děkuji jsem spokojen a vřele doporučuji

damari

Ráda bych věděla o rybičkách více. Můj syn onemocněl touto nemocí. Můžete mi prosím o této léčbě sdělit více?

JAN

Mám záujem o kúpu rybičiek Garra Rufa.Prosím každého kto má neaké informácie aba ma kontaktoval.

Nikola
2x

Lupenka se mi objevila v 6. tride zakladni skoly na hlave. Nevedela jsem co to je, jen me strasne svedela hlava a casem se objevili doslova ranky, ktere jsme nechtama skrabala a oni se sirily dal. Svuj problem jsem tajila az do chvile, kdy jsem si pomyslela, že mám rakovinu hlavy (co si dite nevymysli). Nejdriv me testovali na mikozu, musela jsem se ostrihat a mazat postizena mista anitbiotiky. Asi po 2 mesicich lupenka zmizela. Dnes uz vim, ze se mi lupenka objevuje po stresu, hadkach s okolim. Jakmile se na nekoho nastvu nebo me neco vystresuje ani ne za 4 dni se mi objevi lupenka. Pro me je tedy jediny lek, drzet nervy pod kontrolou a vyhybat se hadkam. Pomohly mi i ruzne meditacni techniky. Nastesti se lupenka u me uz nikdy neobjevila v takovem rozsahu, ale je vzdy tu a ceka na chvili kdy me zase neco vystresuje.

Přidat nový komentář

Partner rubriky Kožní nemoci
Partner rubriky Kožní nemoci

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/vzdalena-odborna-pece/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=vzdalena-odborna-pece

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se&hellip;

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči&hellip;

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho&hellip;

Naši partneři

Inzerce