Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Lupénka - Psoriáza

Lupénka postihuje zhruba 2 % populace, to znamená, že jen v Česku jí trpí přes 200.000 lidí. Trpí je v tomto případě slovem na svém místě, protože lupénka razantně zasahuje do všech oblastí života: od prosté fyzické bolesti přes psychickou újmu až po ovlivnění pracovních i partnerských vztahů. Je to další z řady autoimunitních onemocnění, které neumíme vyléčit úplně, ale včasnou a vhodnou léčbou ho lze dostat pod kontrolu. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
luboš

Vážení přátelé lupenkáři. Rádi bychom Vás pozvali do nově otevřeného centra na léčbu lupenky pomocí rybiček Garra rufa. Je to metoda mnohokrát ověřená a velice úspěšná. Více informací na [email protected]

luboš

....poradím jak na lupenku,[email protected]

Ivča
1x

Ahoj, je mi 22 let a dnes mi řekli tu zprávu- mám lupénku! Jak se s tím mám smířit?? Je to pro mě šok! Nedokážu si představit, že to bude horší a nedokážu to vyléčit. Já vim, že se na to neumírá a že skuhrám pro nic za nic, já ji nechci!!!!!!

petul

ahoj, pokud bys chtěla problém lupénky vyřešit, měla bych pro tebe řešení, mám s touto metodou velmi dobré zkušenosti. můj mail je [email protected] měj se hezky, petra.

Lucka

Rozhodně neskuhráte pro nic za nic, je to prostě na psychiku, nevypadá to hezky a těžko se toho zbavuje. Ale mohu vám dodporučit baobabový olej, který vlemi příznivě zmírňuje příznaky

poznanova ivana
1x

na psoriazu velmi dobre pomaha Aloe Vera, ciuz ide o sirup, krem, alebo sampon. je velmi az prekvapujuco dobre znasatelni a velmi richlo pomaha. Napriklad opisem moj pripad. Ja som s touto chorobou bojovala od svojich 10- tych rokov, chodila som ddo roka aj 4-krat do nemocmnice, raz do roka do kupelov ale nic nepomahalo. Nemozem povedat ze sa to nezlepsilo ale len asi tak na dva mesiace a potom sa to znova objavilo. Az kim mi kamoska neporadila pit Aloe Vera. Najprv som ho pila len pol lizyce za den aby sa neobjavyla reakcia, ale postupom casu som davky zvysovala. Uz ho pijem tri mesiace a po tele nemam ani znamku toho , ze by som niekedy mala nejaku psoriazu. A tiez je velmi ucinny liek . Vola sa to Colostrum. Dostat ho v tabletkach ale aj vo vodnom roztoku.

Milan 32
2x

Zdravím všechny, mám lupénku již 10 let a musím zde napsat, že mi ji hodně zmírňuje přípravek KING KONG od fy. Energy, co mi kdysi poradila jedna léčitelka. Nevím zda přípravek pomůže na všechny druhy lupénky ale mně rozhodně pomohá. Dlouho jsem zvažoval jestli to mám tady napsat, aby mě někdo nařkl z nějakého dealerství, ale myslím, že je to má povinnost. Když jsem cca před 6-ti lety přípravek začal brát, vyráběl se v tří decových lahvičkách, dnes už se vyrábí pouze jako kapky a užívám vždy po 14 dní jednou denně půl hodiny po obědě 8 kapek přímo na jazyk potom opět 14 dní vysadím a tak dokola. Při užívání je třeba pít více tekutin, já piju tak 1,5 l vody víc než obvykle. Tak to jsem chtěl tady napsat a doufám, že to aspoň někomu pomůže. Mějte se Milan

Pavlína

Ahoj, trpím zhruba 5 let na ekzém vyskytující se kolem obočí. Suchá kůže, silně zarudlá místa a jsem z toho nešťastná. Vyzkoušela jsem vše možné - od krémů z konopí, soli z Mrtvého moře po pití aloe vera a pití čajů a nic nepomáhá. Před týdnem jsem objevila na webu nějaké informace a kladné ohlasy na přípravek Skin-cap. Objednala jsem si krém v lékárně a v pátek jsem ho měla doma. 2x denně jsem přes víkend potírala postižená místa a je úžasné, jak krém působí. Místa se zklidnila, červená barva vybledla a suché šupiny jsou pryč a to po dvou dnech užívání! Je to krém vhodný pro všechny možné druhy ekzémů vč. lupénky. Sice to není nejlevnější záležitost (ale to není dneska žádný léčebný přípravek), ale je to za těch 5 let zatím jediný přípravek, který mi pomohl.

Denisa

Pozor Skin cap obsahuje kortikoidy.psal to někdo v jiném diskuzním tématu,.odkaz byl na stránky v USA kde už byl zakázán.Také jsem si ho chtěla opatřit..

MACINA

JÁ MĚLA SKIN-cap olejíček a když jsem ho začala používat zdálo se mě že je to paráda že to pomáhá.Po týdnu to po aplikaci tak začalo svědit že jsem myslela že zblázním a tak jsem ho přestala používat a už tomu nevěřím.

Marta

Nechodí tady do diskuze náhodou ještě Lenka, která doporučovala psylium? Za chvilku jdu se psem,tak se pro ně asi stavím do lékárny, je docela levné,tak to stojí za vyzkoušení. Akorát všude na netu píšou,že to je na zažívací problémy, tak by mě zajímalo, kdo jí to doporučil na léčbu lupénky?

evca

take mam lupenku od 12ti(je mi 27)a trapi me velmi,hlavne ted.kdyz zacina byt teplo a clovek se nemuze ani svleknout:-(.mam za sebou ruzne doktory,ozarovani,mastcky,term alni koupaliste na slovensku,more..vse je jen docasne:-(..ted uz asi rok se mazu konopnou masti-zklidnuje,ale zadny zazrak..take jsem zkousela biogamu..take na chvilu pomohla..dnes jsem nasla na belehradske ulici v praze..bazen se soli z mrtveho more-hodina vsak stoji 550kc:-(..uz nevim,jak dal:-(ted se mi udelaly fleky i za usima..je to nestesti:-(

Vašek

Ahoj vyzkoušej Lázně Dolní Lipová já je mám tady v Česku hrazené pojišťovnou,vždy pomohou sice jenom na určitý čas,ale i tak je to velká úleva.Může ti je doporučit tvůj lékař.Pokud napíše-- tyto lázně jsou alternativou hospitalizace měla bys je mít také hrazeny pojišťovnou. Za vyzkoušení nic nedáš.Čauky

evca

take mam lupenku od 12ti(je mi 27)a trapi me velmi,hlavne ted.kdyz zacina byt teplo a clovek se nemuze ani svleknout:-(.mam za sebou ruzne doktory,ozarovani,mastcky,term alni koupaliste na slovensku,more..vse je jen docasne:-(..ted uz asi rok se mazu konopnou masti-zklidnuje,ale zadny zazrak..take jsem zkousela biogamu..take na chvilu pomohla..dnes jsem nasla na belehradske ulici v praze..bazen se soli z mrtveho more-hodina vsak stoji 550kc:-(..uz nevim,jak dal:-(ted se mi udelaly fleky i za usima..je to nestesti:-(

Mirek

Zdravim vseci lupenkou postizene.Teze taky trpim lupenkou uz od svich 11 let.Vyzkousel sem vse co mi doktori doporucovali.Roky mladi nejlepsi roky zivota jsem stravil po nemocnicich a nachvilu to dalo pokoj ale stejne se to vratilo.Vzdal sem to doktori mi nepomohli ted se dotoho musim vrhnout sam.Sem osipanej odzhora dolu je mi 23 a uz me to pekne stve.Cek se vlete smzi v mikinach a rolakach no nastesti obcas vyjdu v triku ale to je jako bych priletel z jiny plabety vsici blbe koukaj.No vrhnu se na solarko prolezu laznema vykoupu v mori namazu se vsim moznym pak dam vedet jak to dopadlo letos jako predsevzeti se toho chci zbavit hlavn do leta chci si ho uzit na plno!!!Jo a je tu nekdo z HK??rad bych se s nekym sesel kdo ma teze problemi diky predem Mirek

typekk

Zdravim,nejsem z HK ,ale občas tam dělám a jezdim nakupovat...klidně se mužem někdy sejít...taky mě zajímá názor pacienta ...nikoho osobně neznám kdo to má...pan doktor mi píše DIPROSONE a do obličeje NIZORAL,do vlasu BELOSALIC a na ty šupiny KERASAL...nic z toho nefacha...napiš prosím v čem spočívá ta metoda léčby v FNHK a jestli dělaj PUVA...ty jejich hormony moc nechci... Kdyžtak napiš na [email protected] diky Michal

yanet

Ahojda ja rim taky trpela par let ....ale podarilo se mi ji dostat pod kontrolu!! Sice se ibcas neco objevi ale tohle asi nikdy neskonci!! .vyzkousela jsem lkvb6 vitaminy ...myla jsem se mydlem z mrtveho more zasla na solarko a najednou byla pryc ...

hanula112
2x

mám v hlavě lupenku nemůžu s ji z bavit a to jsem si nakoupila strašně moc prostředku a byla jsem u kožního lékaře ani ten mi nepomohl.koupila jsem si v lékárně cannaderm atopos tak doufám ze stím budu mít dobré výsledky ale spíš bych chtěla poradit co stím

jaryn

Na lupénku v hlavě pomáhá diprosalic

Fera

mám diprosalik chvíli to pomůže ale jsou to kortikosterody

Jana
1x

Na lupénku ve vlasech mi pomáhá šampon Mediket Plus

Nina
5x

Prosím o pomoc.Lupénka mě trápí na loktech,ve vlasech a teď nově mám zarudlé genitálie až po konečník,hrozně mě to pálí a při mytí vodou je to přímo utrpení.Máte někdo podobné zkušenosti a jaká mast by mi mohla pomoci.Moje mamka má i lupénku kloubů,skoro nemůže chodit.Děkuji za odpověď.

Helička

Cauky, dlouho trpim vyrazkou ve kstici - lekarka dlouho nevedela, zda to je seboroicka dermatitida (sucha) nebo lupenka a ted se priklani spise k lupence... Posledni pulrok mam podobny problem na genitaliich, loziska ale nejsou ohranicena, kuze se loupe a dost svedi... Taky se to meni podle menstruacniho cyklu... Uz jsem zkousela vsechno mozny, ted uzivam Zodac (antihistaminikum), aby me to svedeni aspon neprovokovalo ke skrabani, ale nic stoprocentne nezabira... Leda casto promazavam Excipialem... Pokud bys prisla na neco opravdu uzitecnyho, co se da navic pouzivat v techto oblastech, napis... Diky!

Milan

Ja mam lupienku na imtimnom mieste ties pouzivan Skyn Cap krem na to alebo DR o Michaels celkom to zabera, Co ma teraz dozd trapi ma problemy s lupienkov okoly zadku v medzy polkamy kde to mam dost nacervenene a robia sa my krvave prasklyny a neviem co na ne pouzit. Ma nekto takyto pripad ze sa mu robia od lupienky bolave prasklyni na intimnych miestach okoly zadku a genitalii

Jitka

Ahoj Nino,tak po přečtení tvého příspěvku vidím, že i jiní lidé mají problémy s lupenkou v okolí genitálií a zadní části těla. Doktoři mi zatím moc nepomohli. Nejdříve jsem jezdila do HK, dávali mi na to mast Nizoral a pak nějakou s kortikoidama. Ta s kortikoidama mi sice na čas zabrala, ale má vedlejší účtinky. Proto jsem jí vysadila. Teď chodím k jiné doktorce. Ta mi doporučila koupele v hypermanganu a předepsala mast opět s kortikoidama (doplatek 400,-Kč). Používám ji teď jen v krajním případě, když to už nemůžu vydržet. Pak mi předepsala nějakou dělanou černou mast, která smrdí po dehtu. Z vlastní iniciativy jsem si koupila mořskou sůl a v lékárně konopnou mast a večer se namočím do vany s mořskou solí a hypermanganem. Pak se namažu konopnou mastí a jdu spát. Doktorka mi nabídla nějaké ozařování nějakou lampou, ale to prý až po prázdninách, prý až bude po dovolených. Měla bych pak asi 4x jet do HK. Pokud Ti někdo něco poradil, jak vyzrát nad lupenkou a budeš mi chtít napsat, tak můj e-mail je [email protected] Měj se zatím moc hezky Jitka

damari

Také jsem vyzkoušela různé masti i konopné mati, ale velký účinek to nemá.Synovi se nejprve lupenka uděla na kloubech u rukou a ted se mu rozjela i na zádech a stehnech. O rybičkách jsem si přečetla v jednom časopise ale je to už velmi dlouho. Vím, že ta paní vyléčila svou dceru. Ale zkušenosti s nimi nemám.

Eliška

Ahoj všichni, taky se podělím o zkušenosti s lupenkou, kterou mam už 25 let (od svých 3 let). vyzkoušela jsem asi všechno a u mě to zabíralo asi takhle: léčba složitou dietou od pátera Ferdy zabrala velmi dobře, ale byla taky organizačně dost náročná a moc už si ji nepamatuju, protože mi bylo asi tak 6 let, dále jsem vyzkoušela "vaječný zázrak", který neúčinkoval téměř vůbec, pak jsem absolvovala akupunkturu, kterou mohu vřele doporučit-na poprvé výborný efekt asi na rok, poté zabojovala lupenka a odezva byla čím dál menší a menší. Na čínskou medicínu jsem asi neměla dost trpělivosti- od mazání v medu rozpuštěných bylinek jsem odstoupila po 3 dnech, kdy mi došly čistý prostěradla a ze špinavých to nešlo dostat, pití hnusných vývarů (2x denně) jsem vydržela ještě 1 měsíc a totálně jsem se osypala a psychicky jsem již neměla sílu dle rad (prý se nejdříve choroba musí dostat z vnitřních orgánů na povrch a poté až pozvolna odeznívat cca 0,5 roku) pokračovat, navíc cena měsíční kůry cca 4 000. Přípravky dr. Michaelse mi utlumili svědění a lupenka byla sice hladká, ale stále byla, rybičky Rufu měli také vzhlazovací efekt na reliéf, ale takovýchto efektů u sebe dokážu dosáhnout i pravidelnými 20 min. koupelemi (bylinky, sůl, Solfatan), kdy kůži odšupíte a následně promažete a nedáte šupinám šanci, aby vytvářeli strupy. Kortokoidní léčba zabírá dočasně, dokud ji provádíte pravidelně a s pravidelností se ale snižuje i její výsledný efekt. Různé dopňky stravy jsou špatně hodnotitelné, jelikož se mezi tím vždycky vyskytla nějaká ta rýma atd a efekt byl zmařen. Sluníčko a moře (14 dní pobytu) zabírá na určitou dobu, ale jakmile se dostaví nějaký nachlazení nebo oslabení, opět se lupenka rychle vrací. Postřeh, který Vám chci sdělit je, že jsem měla celkově lepší stav a formu lupenky, když jsem brala antikoncepci (podklady pro toto neznám) a kdykoliv mi lupenka na nějakou chvíli zmizela, zase mě pobolívali klouby. Je to teda takový začarovaný kruh, ale kamarádit se s lupenkou stále nehodlám.

Jana

Já mám lupenku 25 let, nejvíce mně pomáhá moře. Nejhorší forma lupenky je ta co není vidět a to v kloubech.Na to mně pomáhá Diclofenac Duo Pharmavit.Taky je dobré mít v pořádku nervy.Mně se zhoršil zdravotní stav po operaci.Nejlepší lék je sluníčko. Taky jsem se naučila nestydět se ,že se sem tam objeví nějaká šupina,moje okolí o tom ví a ostatní mě netrápí.Netrapte se, jsou v životě horší nemoce Jana

Martin

Je mi 33let a trpím lupenkou od svých 14let. Za tu dobu jsem zkusil mnoho mastiček a vodních lázní a nic.Jedna ztarší paní mí poradila a můžu vám říct,že to pomůže ,tedy mně to pomohlo. Dvakrát až třikrát do mněsíce si udělám lázeň (do vody dám tři lžíce kuchyňské soli aležím asi půl hodiny). Partnerka mi namaže celé tělo vepřovým sádlem a zabalí mně do silonu a do deky a dalších půl hod. ležím.Jeto bláznívé ,ale pomůže to.Je to levné tak že za pokus to stojí! Dejte prosím vjedět jak vám to pomůže, mně tedy jo.Vyvarujte se hořticí a octa! To je duležité!!!!!!!!!!!!

I já jsem se připojil mezi postižené.První co mne napadlo bylo samozřejmě Mrtvé moře.Pak jsem si řekl,Tam je důležitá sůl.Možná má vyšší obsah vápníku a hořčíku,aale když se podívám na mapu a zkusím si představit co tam přinese říčka Jordán,rozhodl jsem se začít s kuchyňskou solí.A ejhle,pomáhá to.Sice pomalu,ale přece jen ustupuje.Na holeni kde to mám nejhorší použiji občas sádlo s konopím.To jen pro změkčení.Nevím zda má zkušenost pomůže ještě někomu,ale proč nevazkoušet nejlevnější prostředek.

vencas

Zdar, od základky jsem měl lupénku ve vlasech, no a kolem 24 roku po silnějších antibiotikách se to rozfrčelo: kolena, holeni kost kontnik lokty, bricho, ložiska jsou tak do 5 centimetru s tim ze nekolik lozisek se na holeni propojilo v jeden vetsi flek cca 10 cm elipsa. Po ruznych experimentech se stridaji stavy klidu a bujeni. Rekl bych ze mi z velke casti loziska uklidni SKIN-CAP srpej, ale zas kdyz ho pouzivam dlouho a pravidelne tak pak to zase začne, takže jsem to začal používat občas. No a zajímavé je jak každý tvrdí že se má člověk vyvyarovat alkoholu, tak jjá jsem vypozoroval když se opiju po slivovici nebo vodce tak několik dní potom se ty loziska rapidne zesvetlaji. Je to zvlastni, nicmene nasesti to nesvedi tak na to kaslu a vystavuju to na obdiv vsem.

lada

poradte co opravdu pomuze diky lidicky

pepe

Dobrý den mam taky lupénku od svých 18 let ted mi je 39 let. Už jsem za ty léta co s tou mrchou zápasím vyzkoušel hodně různých mastiček, lázniček, je pravda že tedy moře ne. Ted nedavno byl můj známý u moře v IZRAELI a dovezl mi z mrtvého moře bahno a sůl a už ted vidím zlepšení. Moje žena mně vždycky napatlá a zabalí mně do igelitového pytle. Mořskou sůl nechám rozpustit v malé skleničce, přidám trochu panenskýho oleje a rozmíchám, a pak se s tím pomažu.Pepe

Kapyderm

Objednejte se na bezplatnou konzultaci a vyšetření mikrokamerou do Atelieru Fame 224 241 581 Kapyderm má několik velmi ůčiných přípravků na lupenku

magdalenka

dobrý den všem,přečetla jsem si v článku,že se lupénka nepostihuje zvířata. Nemohu s tímto souhlasit. Můj německý ovčák má laboratorně zjištěné toto onemocnění. Měl postižený čenich ,z kterého odebírali vzorek na vyšetření.Již rok dostává Prednizon a Imuran. Zdálo se ,že máme onemocnění pod kontrolou, ale po snížení léků ,se nyní objevila dvě ložiska na hřbetě.Ztrácí srst.Na tyto stránky jsem se dostala,protože hledám možnosti,jak mu pomoci.Nechci srovnávat jeho/a tím i mé /potíže s potížemi kohokoli z vás.Píšu jen na vysvětlení,že bohužel se toto onemocnění může vyskytovat i u zvířat. Magdaléna

misa

Zdravim vsechny, lupenka ve vlasech se mi objevila v 10 letech, abosolvovala jsem leccos, ale dneska mam uz skoro 8 let pokoj (s obcasnymi vykyvy, to ano). Absolvovala jsem jak kortikoidy a dehtove sampony, tak 2x Stepanskou, ale osobne mam nejvetsi vysledky s drobnou dietou (mliko, jogurty a syry pocitat, radeji si varit zeleninovy polivky a zazvor je zazrak na vsechno:), castou vymenou kvalitnich samponu (nejlip mi zabiralo Vichy proti mastnym lupum) + more a solarko. Kupodivu mi fungovalo barveni vlasu, ktere supinatici se mista "vypalilo". Mnoho zdaru

lupenka od 10 let

Ahoj lupénku mám od 10 let nyní je mi 35 takže jsem si užil všechny dehty, kortikoidy, psoriasany, lázně, moře, koupele .... Co se mně osvědčilo nejvíc je vnitřní psychycký stav. Když jsem v pohodě tak lupénka mizí když jsem ve stresu tak s týdenním zpožděním jsem jak chodící chipsy. Pravidelné mazání jsem vzdal už před 10 lety. Mažu jen když se mi to dostane do obličeje zbytek beru jako upozornění že vnitřně dělám něco blbě. Sám už si nekupuju vůbec nic žádné přípravky protože žádný zázrak stejně není.

Tonda

Mám lupénku 5 let,Chce to tak 3 týdny intenzívně léčit v nemocnici-dehtová mast PIX,světloléčba SUP a koupele.Letos mně uplně vyčistili, ale za rok to určitě zase nasbírám.Musí se s tím zkrátka každý naučit žít .V semiské nemocnici na kožním je vždycky výborná parta a pohoda.

olina

Mám lupenku už skoro 30 let.Vyzkoušela jsem už asi opravdu všechno včetně nemocnice, která mi mimochodem vůbec nepomohla. Největší úspěch jsem měla s akupunkturou.Byla jsem asi 4 roky když ne úplně, tak téměř čistá. Bohužel jsem se odstěhovala a v novém působišti nemohu najít nikoho, kdo toto léčení ovládá. Po čtyřech letech bez jehliček jsem opět osypaná. Bohužel nevěřím na žádnou venkovní léčbu(už jsem ale vyzkoušela téměř všechno), ale navíc jsem přesvědčená, že toto onemocnění je záležitostí vnitřní. A vzkaz pro mladé:je mi už víc jak 50 let a dodnes jsem si nezvykla, ale taky to nevzdám. Mějte se Olina

jamika

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

jamika

Zdravím všechny lupenkáře,mám lupénku 6 let,letos ji mám i na intimních místech a i okolo konečníku.Vyhovuje mi se mýt mycím olejem Originál ATOK INTIMA.Je i pro muže-INTIMUS.Je to příjemné,stačí se jen omývat,nevyléčí to ale nepálí to ani to moc nesvědí.Hlavně když je horko.Mají tam i více výrobků.Hlavně jsou dobré -SOLNEA PB- ta je na obličej a na tělo SOLNEA L .Na internetu .Byla jsem přesvědčená že mi pomůze ozařování,které jsem prodělala po operaci zhoubného nádoru,ale ta potvora se mě drží zuby nechty,Máte taky někdo takové zkušenosti? Pomáhají mi koupele v soli.J

anonim
3x

co to muže byt když mam zarudly penis tak 4 dny sem tam mě to trochu lehta jinak nic ale neboli mě to nic jo a měl sem v kratke doběcca 6 hodin 5x soulož co stim muže byt poradite mě

ajka

Ahoj je mi 33 a mám lupenku 25 let a nevím o ničem co by k něčemu vedlo a myslím že nic takového není.

Majka

JE MI 42 LET A LUPENKU MAM OD 26 LET.LECIM SE PRAVIDELNE CHODIM NA KONTROLI, ALE POSLEDNI TRI NEDELE ME HROZNE BOLI LOKET.MUJ OBVODNI LEKAR MI RIKAL, ZE NEKTERE DRUHY LUPENEK, PRY POSTIHUJI I KLOUBY. TAK SE PTAM, JESLI UZ NEKDO TOTO MA NEBO MEL. NA KOZNIM SE NECHCI PTAT,ABYCH NEVYPADALA JAKO BLAZEN. MAJKA

Lenka

Ahoj Majko, je mi 32 a mám stejný problém, taky jsem samá šupinka, lupenku mám od 25 a za poslední dva roky mě velice trápí bolestivost kloubů i těch nejmenších, svěřila jsem se u kožního lékaře a opravdu se jedná o psoriatickou artritidu, v zimním období nesmím klouby prochladit jinak se nehnu a neohnu ani prsty.

Michaela
1x

najděte si někde v okolí dobrou kinezioložku.Musíte absolvovat více odbloků.Je to 100% a navždy,jelikož se odblokovávají zažité stresory,jen chce čas,kdy se začne uzdravovat i tělo.U mého bráchy se lupénka začala ztrácet po 3měsících,chodí 1x týdně na kineziologii (informace o kinezce najdete na netu).Zbytečné utrácet za masti,investice do kinezky je investice do své vnitřní spokojenosti..jen opravdu vytrvejte..

NAbízím celé listy aloe vera. Rostlina se využívá při léčbě lupenky a akné. Lysty jsou čerstvé. Aloe v této primární formě je nejčístší a nejůčinější. kontakt: 733526869. [email protected]

Jana
1x

Dobrý den! Je mi 30a lupenku mám už 12 roků byla jsem stím i v nemocnici kde mi docela pomohli, ale pokaždé se mi vrátila. Byla bych ráda kdyby někdo vymyslel něco co by nám pomohlo, protože někteří lidi , kteří neví co to je tak nanás hledí jako na něco nakažlivého.

Michaela

najděte si někde v okolí dobrou kinezioložku.Musíte absolvovat více odbloků.Je to 100% a navždy,jelikož se odblokovávají zažité stresory,jen chce čas,kdy se začne uzdravovat i tělo.U mého bráchy se lupénka začala ztrácet po 3měsících,chodí 1x týdně na kineziologii (informace o kinezce najdete na netu).Zbytečné utrácet za masti,investice do kinezky je investice do své vnitřní spokojenosti..jen opravdu vytrvejte..

Děda Jarda

Poraďte prosím kdo má již zkušenosti co použít proti úpornému svědění míst,zasažených lupenkou.Jsem čerstvý luenkář,trápí mě teprve asi měsíc,ale přes všechny léky a masti,včetně kortikoidů proti svědění nezabírají.Jsou 2 hodiny v noci a já se jednou rukou drbu a druhou píši prosbu o radu.Máte měkdo nějaký zázračný lék nebo aspoň radu? Předem velmi děkuji. děda Jarda.

Přidat nový komentář

Partner rubriky Kožní nemoci
Partner rubriky Kožní nemoci

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/vzdalena-odborna-pece/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=vzdalena-odborna-pece

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce