Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Zánět spojivek

Spojivka je tenká blanka, která se táhne z okraje víčka po jeho vnitřní straně. Její zánět určitě prodělal aspoň jednou v životě každý z Vás. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
sindy
35x

Příjemné dopoledne, potřebovala bych poradit. U očního lékaře bylo manželovi zjištěn zánět spojivek,který již léčí týden a místo zlepšení se stále stav zhoršuje. Nyní si stěžuje ,že začíná na oko vidět rozmazaně. Jsou to běžné příznaky léčby,nebo se máme obávat něčeho jiného a opět vyhledat očního lékaře? Děkuji za odpověď

veve
7x

Dobrý den.Já mám zánět a cisty v očích a kapu do očí borovou vodu ,okuflex a nic nezabýrá .Mužete my poradit co dělat.U doktorky jsem byl ale poradit mi nedokázala

veve
7x

Dobrý den.Já mám zánět a cisty v očích a kapu do očí borovou vodu ,okuflex a nic nezabýrá .Mužete my poradit co dělat.U doktorky jsem byl ale poradit mi nedokázala

hah
3x

Třeba to zkus nejdřív napsat česky. -.-

Gabriela Kolomá
44x

Dobrý den, jsem ve 4. měsíci těhotenství a chytla jsem od syna zánětlivý zánět spojivek, mám hnisavý výtok v očích a tak jsem začala brát Opthal na vyplachování a Opthalmo-framykoin, který lze v těhotenství prý aplikovat jen na doporučení lékaře, ale protože je víkend, nevím na koho se obrátit. Mohla byste mi prosím poradit? Bojím se, že ublížím plodu, ale bolest a hnis. výtok se nedá vydržet. Děkuji

Veronika Průšová
45x

Jaká bývá prosím pravděpodobná inkubační doba v případě infekčního zánětu spojivek, než nemocný nakazí někoho z okolí?Děkuji.

Hana Nová
25x

Mám stejnou prosbu jako Veronika Průšová - jaká je inkubační doba infekčního zánětu spojivek. Dostala jsem ho od dítěte a mám pozvanou za týden návštěvu.

Hana Nová
48x

Mám stejnou prosbu jako Veronika Průšová - jaká je inkubační doba infekčního zánětu spojivek. Dostala jsem ho od dítěte a mám pozvanou za týden návštěvu.

Martina
8x

už třetí den mám "krvavé oko" a včera jsem si všimla že mám vedle duhovky nějaký bílý hroblek,neustále mě slzí a mři každém mrknutí mě to hrozně bolí,nevíte co to může být?

Světla Dufková
18x

Už delší dobu mám zvýšený množstvý ospalků v pravém oku. Ráno je žlutobílí a během dne průhledný a jako by se táhnou přes ku když s ho čistím. Dobrý půl rok to mám. Je to taky nějaký zánět?

Jarka Kalašová
9x

Při zánětu spojivek nebo u ječného zrna jde prý o nedostatek droždí čili vitamínu B. Co je na tom pravdy ?

Tomáš Veverka
8x

už asi 7 let trpím záětem spojivek a pořád se to nelepší a ted jsem si všimnul ,že ve vnitřní straně víček mám pupínky. A pořád mi od tam lezou nějaké bílé mazlavé nitky.Fakt nevím co to je.Už jsem byl u pár očních lekařu ale ti mi furt předepisují jen kapky které moc nepomáhají .Proto se chci dozvědět co to je pište prosím [email protected]

Jana Voráčková
13x

Dobrý den, 4 dny mě pálí v koutku levého oka, mám pocit cizího tělíska v oku (řasa apod.). Vystačím si s kapkami Ophthalmo-septonexem. Jenže včera se u mého 5-měsíčního syna objevil hnis v koutku levého oka. Je možné, že jsem ho nakazila a má tudíž také zánět spojivek, akorát že v horším stavu než já? Jak mám postupovat v jeho případě? Stačí také kapat nebo raději jít k dr? Děkuji za odpověď. Jana

Kristýna Jíchová
13x

Dobrý den, .. už asi měsíc a neco trpím zánětem spojivek a už sem nekolikrát byla u doktorky a ta mi potom řekla že musim vyhodit líčení ptž v nich je bakterie a ted sem zase zůstala doma a nelíčím se a už to bude 7 dní a pořád nic vubec se mi to nelepší a já už se chci znovu malovat atd. :( Poradte mi prosím co mám dělat :(( .. pište na muj email >>> [email protected] děkuju předem :'-((

Kateřina Bystřická
10x

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda může alergický zánět spojivek také způsobit chlorovaná voda v bazénu.Děkuji Vám za odpověď.K.B.

Markéta Vojnarová
7x

Dobrý den, mám infekční zánět spojivek a chtěla bych se zeptat jestli jej můžu přenést i na psa.

petra
1x

ahoj mám zanět spojivek a už mi to de i na druhe oko měla jsem to jenom na jednom a chci se zeptat jestli se maní nosit sluneční bryle protože dvě kamošky je nosily kdyš to měli

strelec
3x

Teda tady jsou dotazy... ja prestavat videt na jedno oko nebo v nich mit zanet a cisty, tak bych se vykaslal na nejakej internet a mazal k doktorovi. Ze jste u doktora byli, ale nepomohl? A nikdy jste neslyseli o tom, ze i doktor muze bejt neschopnej? Co jit k jinymu!? Ach jo...

strelec
1x

A nejlepsi je, ze se nikdo ani nepodival, jestli na ty otazky nekdo vubec odpovida.. Takze je tu asi 20 otazek a zadna odpoved... heh

Standa

ahoj chtěl bych se zeptat : můj malý kluk má zánět spojivek a může za to rýma?

Lída

To záleží...příčin může být několik...u doktora sjte byli?

Ilka

Ty oči jsou hrozně nevyzpytatelné! Já jsem nakráčela k lékaři, že mám zánět, ať mi dá léky, nejpíš ATB kapky...Ale on ne, že je to zánět, který je projevem alergie :-O Dal mi kapky allergodil a vše ok :)

Vladislav

Jak kapky ti dal, nebo spis poradil? :) Já mám allergodil a super :) https://allergodil.drmax.cz/

Ella

No, nedal, doporučil...:) Napsal a já šla do lékárny, kde mi je dali...jsou bez receptu...

Ilka

Taky mi dal allergodil :)

Svetlana

jj, to jsou dobre kapky, ucinne...ja osobne si myslim, ze jsou na alergii to nejlepsi, co muze byt :)

Lola

Prosim vás, jak se ty kapky snasi? U nekterých jsem mela pocit, ze by ty oci drazdi jeste vic...

Daniela

Lolo, allergodil jsou dobré. Taky jsem měla kapky, u kterým mě oči tak pálily, že jsem si je musela jit umýt. U těchto kapek to ale nehrozí :)

David

Danielo, zeptám se...kapky jsou volně prodejné? A kolik tam stojí?

Monica
1x

Dobrý den Davide, ano Allegodil je volně prodený.

Ivana Pokorná

Dobrý den, asi 1 rok beru denně pod dohledem ortopeda výživu chrupavky condrosulf 800 MG a co 1/2 roku mi píchne gel do kolen. Jenže nyní bolets (artroza) neustávala a tak jsem dle pokynu PL/(s vědomím ortopeda) dělám 3 měsíční pauzu a najednou už nemám krystalky v koutku očí? Denně jsem tak z každého oka ráno po 1 ks vytáhla. Může mít souvislost branní léků (jejich složek) s tvorbou krystalek na místo normálních měkkých ospalků? Děkuji za odpověď.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce