Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Nekončící boj......

Zdravím všechny co mají problémy s pletí jako já ! Je mi 25 let a 6 let jsem brala Diane 35,když jsem tyhle prášky brala,tak jsem měla plet v pohodě,ale před rokem jsem ji vysadila a po pár měsících se mi plet pěkně zhoršila ! Bohužel i můj přítel mě na to nedávno upozornil,že bych s tím měla začít něco dělat a to se pak člověk cítí ještě hůř ! Ted jsem objednaná na kosmetiku a koupila jsem si Konopný krém a mýdlo Protex podle rad co jsem se zde dočetla.Tak uvidíme jestli mi to pomůže.... Jestli budou změny k dobrému,tak dám vědět.Mějte se a nezoufejte,takových je nás víc !!

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Gábina

Patřím do skupiny, co akné hodně trápilo. Už nějaký ten měsíc s akné nebojuju. Od puperty jsem si na to už trochu zvykla, protože at jsem zkusila cokoli, byly to vyhozené peníze. Od mámy jsem dostala na vyzkoušení koloidní stríbro, který ona používala na plísen a první vec, co mi pomohla a jsem bez akné do ted...a nestojí to majlant. Takže kdo bojuje stejna jako já, doporucuju zkusit :)

Věra

O stříbře jsem jeste neslysela. KOukala jsem se informativne na mail. co más ty za znacku? radej si nechám doporučit.

Dorkadorka

mně se vždycky pročistí pleť, když beru prostředky na pročištění jater/krve. Něco se siymarinem... tak to třeba vyzkoušejte. ja beru lipovitan s, jednou dvakrát ročně si dělám kúru.

DomkaN

Po vysazení Diane jsem měla taky šílenou pleť a byla jsem z toho nešťastná. časem se to srovnalo. Ale je to nepříjemné. To stříbro zní dobře a pak zkus pročistit játra/krev, používám lipovitan S. Má hodně silymarinu. A nebo můžeš zkusit i lipovitan DUO, ten je prý lepší po lécích a po nemocech. Má i dálší látky přečti si zde lipovitan.cz. Držím ti palce.

Gábina

Mám značku AgH2O a mají i eshop, tak se muzes juknout. Amísto mailu jsi myslela net, že? :-D

Kokoška

NA zlepšení pleti doporučuji hlívu ústřičnou

Lada

Jooo to je ohromna houba, to je pravda. I na tu pleť což jsem teda koukala

Pepa

houby nejim

Miky

Take mi nidky nic nepomohlo o kosmetice ani nemluvim!

Nikola

To jo, na akne je kosmetika casto kratka! Chce to nejake osetreni, co je vzdy ucine, ikdyz se to muze zdat drahe, ve srovnání s vecnym bojem s kosmetikou to je k nezaplaceni!

Jana

A jaky zakrok ti pomohlo? Nejake dukladne vycisteni pleti? Nebo chemicky peeling, o tom zacinam take hodne uvazovat a pokukuji uz po necem v Praze!

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce