Inzerce

Nekončící boj......

Zdravím všechny co mají problémy s pletí jako já ! Je mi 25 let a 6 let jsem brala Diane 35,když jsem tyhle prášky brala,tak jsem měla plet v pohodě,ale před rokem jsem ji vysadila a po pár měsících se mi plet pěkně zhoršila ! Bohužel i můj přítel mě na to nedávno upozornil,že bych s tím měla začít něco dělat a to se pak člověk cítí ještě hůř ! Ted jsem objednaná na kosmetiku a koupila jsem si Konopný krém a mýdlo Protex podle rad co jsem se zde dočetla.Tak uvidíme jestli mi to pomůže.... Jestli budou změny k dobrému,tak dám vědět.Mějte se a nezoufejte,takových je nás víc !!

Inzerce
Odpovědi
Gábina

Patřím do skupiny, co akné hodně trápilo. Už nějaký ten měsíc s akné nebojuju. Od puperty jsem si na to už trochu zvykla, protože at jsem zkusila cokoli, byly to vyhozené peníze. Od mámy jsem dostala na vyzkoušení koloidní stríbro, který ona používala na plísen a první vec, co mi pomohla a jsem bez akné do ted...a nestojí to majlant. Takže kdo bojuje stejna jako já, doporucuju zkusit :)

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. března 2016, 14:53:55

Věra

O stříbře jsem jeste neslysela. KOukala jsem se informativne na mail. co más ty za znacku? radej si nechám doporučit.

21. března 2016, 09:52:23

Dorkadorka

mně se vždycky pročistí pleť, když beru prostředky na pročištění jater/krve. Něco se siymarinem... tak to třeba vyzkoušejte. ja beru lipovitan s, jednou dvakrát ročně si dělám kúru.

20. března 2016, 12:22:11

DomkaN

Po vysazení Diane jsem měla taky šílenou pleť a byla jsem z toho nešťastná. časem se to srovnalo. Ale je to nepříjemné. To stříbro zní dobře a pak zkus pročistit játra/krev, používám lipovitan S. Má hodně silymarinu. A nebo můžeš zkusit i lipovitan DUO, ten je prý lepší po lécích a po nemocech. Má i dálší látky přečti si zde lipovitan.cz. Držím ti palce.

20. března 2016, 13:53:43

Gábina

Mám značku AgH2O a mají i eshop, tak se muzes juknout. Amísto mailu jsi myslela net, že? :-D

29. března 2016, 15:31:42

Kokoška

NA zlepšení pleti doporučuji hlívu ústřičnou

13. května 2016, 12:47:30

Lada

Jooo to je ohromna houba, to je pravda. I na tu pleť což jsem teda koukala

13. května 2016, 12:58:02

Pepa

houby nejim

17. května 2016, 15:53:17

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 57 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lubomilka (Zácpa) 29. listopadu 2016, 17:29:02

Doporučuji na střeva Vitapixlu  Diskutovat

• Lia (Operace hemoroidů) 30. listopadu 2016, 16:56:17

Člověk tu nebyl pár dní a taková rozsáhlá diskuze :D No proč píšu? Jsem konečně týden… Diskutovat

• Hedvika (Syndrom karpálního tunelu) 29. listopadu 2016, 16:56:51

Hodně mi pomohla Vitapixla, na močový měchýř Už neberu žádná antibiotika  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.