Inzerce

cviky pro posílení pánevního dna

Ahoj, je mi 57 a nedávno jsem četl o cvičení na posílení pánevního dna. Myslel jsem, že to je dobrý jen pro ženy, ale pomáhá to údajně i mužům při inkontinenci moči. Prosím, mate někdo s tímto zkušenost? Popřípadě pomáhá to nějak? Díky Vašek

Inzerce
Odpovědi
Anna

Dobrý den,žádám o radu.Dochází u mne k problému,který je nepříjemný pro mne i okolí a nedělám to schválně a někdy si to vůbec neuvědomuji,že se to stalo.Odchází mi z těla samovolně plyny aniž bych tomu mohla zabránit.Podstoupila jsem vyšetření žaludku i střev a vše je jak má být.Myslíte,že by problém mohl být ve svěračích? Nedostatečné stažení pánevního svalstva? Děkuji za odpověď.

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. května 2008, 11:30:27

fustuk1 poděkování

Paní Anno, mám obdobný problém a to ještě v kombinaci s inkontinencí stolice.Ještě to není tak hrozné, ale při troše průjmu, nebo řidší konzistenci mě to hrozně omezuje v kontaktu s lidmi. Vyšetření svěračů patrně taky nedopadlo nic moc. Faktem je, že jsem nikdy moc necvičila, jsem po totální gynekologické operaci a prostě je povolené všechno, co jenom jde. Přitom jsem štíhlá. Dočetla jsem se o přístroji EPI-NO a chtěla bych si ho koupit a poctivě cvičit. Už jsem s nějakými cviky na posílení pánevního dna začala, jen musím mít dostatek trpělivosti, výsledky se asi nedostaví hned. Kdo ale poradí, co v práci, kterou vykonávám mezi lidmi? Dají se tyto problémy řešit chirurgicky? A jaké to může mít případně následky?

24. října 2008, 10:50:05

Adéla1 poděkování

ahoj...mě je 45 a taky mám problém s inkontinencí. Bylo to mnohem horší, ale začala jsem na doporučení pravidelně užívat Ive a je to znát. Také cvičím podle příbalového letáčku cviky, které tam jsou dobře zobrazeny i popsány.

18. ledna 2013, 14:15:06

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 57 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • zuza2 (Cirhóza jater) 3. prosince 2016, 16:04:44

Doporučuji - Liver care complex. Velmi pomáhá na regeneraci jater. Velmi účinný na detoxikaci… Diskutovat

• Naska (Průjem) 30. listopadu 2016, 11:45:11

Průjem je nepříjemný, proto jsem ráda, když se podaří sehnat něco co pomůže a dětem… Diskutovat

• Lucie (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 29. listopadu 2016, 09:53:17

Přesně vím,co prožíváte. já naštěstí,no naštěstí,nevím jak to lépe vyjádřit,si… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.