Inzerce

cviky pro posílení pánevního dna

Ahoj, je mi 57 a nedávno jsem četl o cvičení na posílení pánevního dna. Myslel jsem, že to je dobrý jen pro ženy, ale pomáhá to údajně i mužům při inkontinenci moči. Prosím, mate někdo s tímto zkušenost? Popřípadě pomáhá to nějak? Díky Vašek

Inzerce
Odpovědi
Anna

Dobrý den,žádám o radu.Dochází u mne k problému,který je nepříjemný pro mne i okolí a nedělám to schválně a někdy si to vůbec neuvědomuji,že se to stalo.Odchází mi z těla samovolně plyny aniž bych tomu mohla zabránit.Podstoupila jsem vyšetření žaludku i střev a vše je jak má být.Myslíte,že by problém mohl být ve svěračích? Nedostatečné stažení pánevního svalstva? Děkuji za odpověď.

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. května 2008, 11:30:27

fustuk1 poděkování

Paní Anno, mám obdobný problém a to ještě v kombinaci s inkontinencí stolice.Ještě to není tak hrozné, ale při troše průjmu, nebo řidší konzistenci mě to hrozně omezuje v kontaktu s lidmi. Vyšetření svěračů patrně taky nedopadlo nic moc. Faktem je, že jsem nikdy moc necvičila, jsem po totální gynekologické operaci a prostě je povolené všechno, co jenom jde. Přitom jsem štíhlá. Dočetla jsem se o přístroji EPI-NO a chtěla bych si ho koupit a poctivě cvičit. Už jsem s nějakými cviky na posílení pánevního dna začala, jen musím mít dostatek trpělivosti, výsledky se asi nedostaví hned. Kdo ale poradí, co v práci, kterou vykonávám mezi lidmi? Dají se tyto problémy řešit chirurgicky? A jaké to může mít případně následky?

24. října 2008, 10:50:05

Adéla1 poděkování

ahoj...mě je 45 a taky mám problém s inkontinencí. Bylo to mnohem horší, ale začala jsem na doporučení pravidelně užívat Ive a je to znát. Také cvičím podle příbalového letáčku cviky, které tam jsou dobře zobrazeny i popsány.

18. ledna 2013, 14:15:06

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Martin (Rivotril) 15. listopadu 2018, 07:17:09

Cawte všetci chcem sa spýtať ako je to svysadzovanim seroxatu paroxatinu.existuje nejaká… Diskutovat

• Petra (Rivotril) 15. listopadu 2018, 10:00:30

Martine, co vím o paroxetinu, tak je fakt vysazuje nejhůř ze všech SSRI, protože má z nich… Diskutovat

• Klara Benesova (nehty) 15. listopadu 2018, 10:21:15

Dobrý den, také se mě strašně zhoršila kvalita nehtů. Lakuju si je pravidělně,ale na… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.