Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Jak se léčí kožní nemoci?

MUDr. Ilonou Procházkovou, Dermatovenerologická klinika, 25. dubna 2002 více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Veronika
3x

Dobrý den mam lupenku asi už od 8let a nikdy mi to nevadilo ,až ted když se mi tato choroba rozleha po celem těle . ja se jen chtěla zeptat jestli byste mi mohli poradit co mam vyzkoušet ,když už jsem ležela mnohokrat v nemocnici tak mi to nepomohlo a ani žadné horske slunce ,moře ani chytra houba tak jestli maté jinači lečbu prosim vas napište na [email protected] předem Děkuji

MUDr. Spyridon Gkalpakiotis

Dobrý den, může se jednat o alergii, o projevy psoriázy, ale i o úplně jiné kožní onemocnění. Bez klinického vyšetření je těžké se vyjádřit. S pozdravem MUDr. Spyridon Gkalpakiotis

gedoš
1x

Dobrý den , lupenka je onemocnění , které si zaslouží větší pozornosti než ji bylo dosud ve společnosti věnováno. Přijďte diskutovat o životě s lupénkou na www.lupenk a.net . gedos

gedos

omlouvám se , pravděpodobně došlo k chybě při odesílání zprávy , proto opravuji název adresy : www.lupenka.net

Evulina
1x

Dobrý den paní doktorku prosim o radu,casto se mi dela opar a pouzivam na nej mast zovirax po ktere mi zmizi maximalni do 10dnu.MInuly tyden jsem jela na operaci zubu a musel jsem si dat tu naplast novou na opary aby se mi tam neco nepreneslo snasela sem ji dobre ale ucinky zajimave,ze zacatku dobre za 5dni jsem tam nemela skoro zadny opar ale neudelal se mi strup a mokvalo to a hrozne palilo tak jsem si dala zovirax a porad se mi to neuzdravilo mam to uz 12den a porad tam mam jako boulicku neni to uplny strup ale boulicka a nevim jak dal.Dekuji

Martina

Dobrý den, jsem z Chomutova a Kamencové jezero tu skutečně máme. Je hojně navštěvované v letních měsících. Najdete ho po levé ruce ve směru z Chomutova na vesnici Otvice, poblíž bývalých kasáren. Posílám kontaktní údaje, kde Vám jistě zodpoví Vaše dotazy. Přemyslova 4752,Chomutov,430 01. Ředitel Jiří Tykal. [email protected], +420 474 688 029.

iveta

MAM DOTAS NA PANI MARTINU KTERA SE ZMINUJE O KAMENCOVEM JEZERU CHOMUTOV CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT CO SE TAM LEČI,JAKA KOŽNI NEMOC.DĚKUJI.JEDNA SE O LUPENKU?

lacky

Kamencové jezero, je jediné mrtvé jezero na světě To druhé bylo v Kanadě ,ale boužel vyschlo. Nevím jak je to s lupenkou, ale voda veškeré rány zatahuje. Díky kamenci se vám rána ihned zatáhne. V jezeře není nic živého takže se nemusíte bát ryb ani ničeho podobného

Karla
2x

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Udělalo se mi v oblasti dekoltu červené kolo s bílým vnitřkem. Moje kožní tvrdí, že se jedná o plíseň a dala mi mast, která nepomáhá. Bojím se aby to nebyla boreiloza? děkuji za odpověď

doberman

co jééééé

Dana

Dobrý den, prosím o Váš názor.Jsem astmatička,a dva roky mám lupenku-zatím jen na kolenou, a nijak moc. jinak žádnou alergii jsem nikdy neměla. Před týdnem se mi objevila vyrážka-červené vystouplé pupínky, pouze na obou hřbetech ruky. Většinou přes den byly méně výrazné, večer začervenalé. Lékařka mi napsala mast s kortikoidy, že to může být k lupénce, týden jsem potírala, ale vůbec nezabírá, navíc pupínky začali svědět, hlavně večer, některé mám rozškrábané, a po těle jsem je už našla i jinde, ale spíš ojediněle, už ne ložiska jako po hřbetech rukou. Moc děkuju za odpověd Dana

honza prosim o pomoc!

pane/pani doktore/doktorko chctel bych vas poprosit o radu mam na tele neco zda se mi to jako kozni vyraska je to cerveny flek a v tom jsou pupinky jak od komara nekdy to svedi hlavne pres vecer skousel jsem masti ale na to nezabira mam to na miste na kterym se stydim jit k doktorovy prosim oradu .... nebyl by treba dobrej mesicek nebo tak ?

JAN
4x

Dobrý den prosím o odpověd paní doktorka mně zdělila,že mám diagnozu dg casus pro dg.dissem erythrmatodes.o jaké onemocnění se jedná,mám dva mněsíce problémy s kuží mám na ni fleky ,beru prednison a mast,byl jsem uš dvakrát v nemocnici,děkují.

Tomas Prolek
1x

Zdravím konopí je nejlepší lek na kožní nemoci, já sám si ho pěstuju doma. Tady jsem našel nejlevnější potřeby pro pěstování www.e-grow.cz

simona

Dobrý den 3roky od 27se mi objevil atopický ekzem na nohou a na rukou ,myslim ,že to mám z nervu co byli před 3rokama .Ale ještě k tomu jsem kadeřnice a hodně jsem kalila cuba libre atak . Bylo by toho hodně co by jsem tady mohla popsat.Co se týče atopáku nikdy by jsem nevěřila ,že když jsem si dala do pořádku játra s aloe verou a nepiju cuba libre a atak se nestresuju a sprchuju si nohy 2denně ledovou vodou a mažu je kremem fenjal dovežený z izraele se mi to rapidně zlepšilo .takže svědění a zarudnutý ruce a nohy jsou pryč už mužu zase běhat a vzít si lodičky . takže lidičky hodně zdaru ekzem je fakt tak nečekanej ,prostě grázl.

iv

Dobry vecer prosim o radu mam dceru 5 let a na tele se ji objevuji cervene pupinky svedi porad se drbe ted uz se drbu i ja a manzel akorat syn 14let ne spis nas to svedi pres den v noci spime normalne prosim o radu u dr. Jsem byla dava masti pupinky zmizi a kuze svedi dal a pak se zas objevi dekuji

Marek

Dobrý den, mám kožní problém, který se vyskytuje na pravé ruce na ukazováčku a na levé ruce na prostředníčku, pouze tyto dva prsty. Tento kožní problém pozoruji už min. 2 roky, ale nebyl v takové míře, jako je dnes. Většinou přes noc se mi udělají takové "pupínky", které nejdou vidět, ale po přejetí prstem jsou cítit.Pupínky jsou ze začátku mokvavé a během dne to uschne a prsty jsou suché a praskají až do krve. A takhle se to opakuje pořád do kola. Byl jsem u kožní a ta mi řekla, že já sám musím zpozorovat, co mi vadí, což mi přijde neprofesionální, a předepsala mi mastičku - triamcinolon což mi vůbec nepomáhá... moc Vás prosím o nějakou radu, budu za ní moc vděčný. Přeji hezký den Marek S.

Simona

Dobrý den. Mám takové červené skvrny přes půlku ramena. Byla jsem s tím i u kožního lékaře ale nevěděl co to je. Nevíte co to je?

akné

Nemoci tohoto typu léčím stříbrem :) (koloidním)

Martina

Dobrý den, mám problémy s akné, ale drželo se mi to jen na obličeji, ale teď poslední dva roky se mi to rozlezlo po zádech i na hýždích, už jsem vyzkoušela všechny možné masti i krémy, u doktora jsem nebyla, jelikož se za to velmi stydím. Můžete my poradit. Děkuji

Šárka

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně exému na rukou. Na prstech po bočních stranách a navrchu se mi tvoří drobné pupínky, které svědí a po prasknutí vytéká průhledný hnis. Vím, že těchto dotazů je tu mnoho, ale většinou se radí alergie nebo změna jídelníčku. Tyto dvě věci můžu vyloučit. Testy na alergii vyšly všechny negativně, dále zkoušela jsem snad všechny možný změny jídelníčku a nic. Mastičky hormonálního charakteru akorát pomůžou na malou chvíli cca 3 dny a zase se pupínky objeví. Mastičky s konopím nebo vazelíny bez parfému či mléka na tělo také nepomáhají. Nenašla by se ještě nějaká rada jak se zbavit těchto pupínků. Ruce se mi nepotí a v žádných nečistých vodách nebo s čistícími prostředky nepracuji. Děkuji za odpověď.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce