Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Akné v ordinaci dermatologa

Akné? Néé, hrůza!!! Pomyslí si většina dospívajících, když se akné objeví. Kamarádka radí make up, sestra pytel na hlavu, babička jíst kvasnice, maminka zeleninu a čerstvý vzduch. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
lukcukyn
2x

Na akné mi pomohl cleanse, je z bylin - žádná chemie. Poradil mi to jeden pán, co má obchod s bylinkama. Dá objednat na webu ht tp://www.zdravi-byliny.cz/pr odukt.php?4 Vyzkoušel jsem celou řadu prášků a mastí od nejlevnějších až po ty nejdražší. Kdo bude chtít, tak to zkuste. Třeba to pomůže taky Vám... Já jsem s tím měl velký problémy. Měl jsem bolestivé akné i na zádech a teď mám klid... Všechno se vyřešilo.

bugeta13

Ahoj,určitě ti ten cleanse pomohl?jsi si tim jistej???já že bych si hokdyžtak objednala taky....kdyztak napis na muj mail:[email protected]

nana
3x

na akné pomůže jedině Roaccutane ostatní vodičky a mastičky jsou jen ztráta času a iluzí doporučuji opustit kožního lékaře, který ho odmítá předepsat (odmítá Vás léčit!)a najít si lepšího následkem jsou jizvičky na kůži i na duši - akné není jen kosmetický problém

Filip

Především si myslím, že ho lékař nechce předepsat, ne snad z důvodu odmítaní Vašeho léčení, ale s vědomím, že Roaccutane je lék na bázi hormonů nebo-li ovlivňuje hormonální činnost, což u některých pacientů je nežádoucí s ohledem na jné tělesné orgány.

Jombas
1x

Je možné,že by mi začalo akné,když jsem přestal kouřit.Nejaká forma čištění?

hanus
2x

me pomaha jednoduse sul z mrtveho more - koupel, na zacatku jsem to zkusila a trosicku se to zklidnilo. Tak jsem si toho koupila vic - 25kilo soli - cely pyte l:-D a koupu se ve slane vode pravidelne a akne uz skoro nemam. Navic to nestoji majland, koupila jsem to asi za 1800. Na internetu - ht tp://www.salt.cz/eshop/sul-z -mrtveho-more Treba to pomuze i vam. Cau a hodne stesti.

přezdívka

Na akné mi výborně pomohlo pití šťávy ze špenátu (v kombinaci se šťávou z mrkve, bez mrkve se pít nedá),které dosáhnete pomocí odšťavňovače. Špenát má údajně čistící účinek na střeva. Nečistoty v těle se mohou projevovat na kůži. Nejen že za pár dní zmizelo akné, ale také se výrazně změnila kvalita pleti, jakoby to byla jiná, dokonalá kůže. Denně sklenici této šťávy.

pajis18

to, ze mas necisty organismus se na pleti projevit muze, ale u kazdeho akne to neni podminka. Ale urcite to vyzkousim protoze znam pricinu sveho akne:-)

xD
1x

můj recept na akne: 1.)nebát se dermatologa, není to nic trapneho 2.) cisteni organismu, hlavne zdravou stravou 3.)pravidelne cisteni vhodnymi pripravky 4.)akne muze mit taky hormonalni puvod! me pomaha vsechno, co jsem zminila ale kladu velky duraz na to procistovani organismu, at to jsou ruzne cistici caje nebo stavy. taky mi akne VELICE zhorsuje cokolada a podobne nezdrave pochoutky, protoze tohle organismus ani travivi trakt rozhodne necisti

Jirka

Opravdu nejlepsi je zacit vycistenim vnitrnich organu,takovou ocistu tela.A pak pokracovat treba tim spenatem a mrkvi.Ale co je jeste lepsi, sehnat si Tibi-morske krystalky a Kefirove houbicky a delat si z toho prirodni kefir.Kamosce to moc pomohlo.Sezenete si to na internetu,kdyz si to date do hledacku.

Jana

Cetla jsem velmi zajimave stranky, snad pomuzou: www.aloeveragel.estranky.cz

JAJ

Souhlasím s tím, že jakékoliv změny k lepšímu se nedějí v řádech dnů, ale spíše týdnů až měsíců. Pokud kdokoliv chce zlepšit stav své kůže, měl by si nejprve řádně vyčistit střeva a játra. Pak je určitě vhodné výrazně omezit cukry a bílou mouku, abychom v sobě nepěstovali kvasinky, které toto všechno způsobují. Rozhodně také doporučuji Domácí kefír z Tibetské houby a hodně zeleniny.

bezbranny a vecny
1x

Zdar. Akne trpim uz od konce zakladky a ted ve 26ti letech po vyzkouseni vsech moznych masti i ruznych jinych "materialu" ;( mam uz hafo jizev, ale to mi na pocitu zase tolik neubira (i kdyz je to na hovno no) jako stale aktivni akne - jenze do NEDAVNE DOBY! Jeden z mnoha mych uz fakt zoufalych pokusu bylo pred mesicem prestat jist LEPEK a po 3 tydnech jsem citil ze se mi AKNE PRESTALO DELAT!! - prestala se mi mastit kuze, byla proste uplne jina, uplne jiny pocit. Je to urcite individualni, ale jak jsem rek, zkusil jsem fakt vsechno a nic a tohle mi FAKT ZABRALO, nikdy jsem o tom neslysel a asi se to teda nevi, takze si myslim ze by to mohlo fungovat pro MNOHEM VIC LIDI. Akne se mi sice prestalo delat, a to je pro me uplny zazrak!, ale zustalo mi toho hrozne moc pod kuzi (vsechny ty antibioticky sracky proste resi nasledek, ale bedary se mi delali furt a za tu dobu se toho spousta zastavila pod kuzi - takze ted jsem jeste zacal pouzivat hodne silnou mast co ma bedary vytahnout ven (podle me nejlepsi soucasny neoralni "lek", stejnou latku pak ma oralni ACCUTANE, ale to je podle me zbytecnej hardcore a podle me stejne neresi pricinu, ale zbavi to uz existujicich bedaru) - ISOTREXIN, pali me ksicht (takze mastim a musim davat opalovaci krem 50 protoze na to nesmi slunce) a zas vylejzaj bedary, takze jsem skoro kde jsem byl, ale dodelam to ty 3 mesice mozna dyl nez to vyleze vsechno co tam je a myslim ze kdyz nebudu jist LEPEK tak nebudou vznikat nove a je to vyreseno. Skoda ze me prijit na tohle stalo nejmin 12 let zivota, spis vic, uz si to presne nepamatuju (byl jsem malej) a vsichni kozari byly tak akorat uplne mimo, protoze i ten zasranej ISOTREXIN jsem si musel sam najit na netu a pozadat o to kozniho. Jsou to proste vetsinou fakt *. Hrozne moc bych chtel poprosit, kdyby to nekdo zkusil, jestli by byl tak hodny a napsal jak mu to dopadlo, protoze sam jsem moc malej vzorek.. Zkuste to ale nejriv bez tech leku abyste zjistili jestli nepouzivani LEPKU (coz je stejne bohuzel v modernich velkovyrobe defacto mnohem zdravejsi strava, najdete si o LEPKU neco na netu trebas) Vase akne deaktivuje. Hodne stesti, vim jak je to tezky, a preju Vam at to vyresite driv nez ja ;( Napiste kdybyste se chteli zeptat na naky podrobnosti nebo neco, budu to tu chvili sledovat a dyztak odpovim. ps: po 2 mesicich pouzivani isotrexinu je my sebevedomi zase dost v kelu, akne to rozjelo takze si zas pripadam jako na stredni, puvodne jsem tim potiral i vlastne cistou uplne dole na tvari nad spodnimi celistnimi kostmi a asi pred tydnem to isotrexin zaktivoval a zacli se delat maly dirky, nekde vetsi, prestal jsem to tam mazat a davam to tam uz jen lokalne na ty vetsi, ale jinak to ten stav kde toho bylo hodne pod kuzi urcite lepsi, ale trva to strasne dlouho a ksicht pali a svedi :(( no ale zname to, co bysme nevydrzeli ze ;) Nemuzu se dockat az s tim skoncim a ksicht nebude citit tak jako kdyz jsem jenom nejed lepek - to je fakt to pravy zlato, jenze nez skoncim s tou masti nemuzu to otestit, jestli kdyz ho zacnu jist tak se zas zacnu mastit - takze nejim, ale pro cistou plet je to tisickrat min nez vsechny ty * antibiotika :()

Haluzak

Ooo kura, takže to chápu správně že lepkem to nekončí, já mám taky podezření naněj, protože jsem pekl chleba z žitného kvásku i mouky, no po pár krajících toho chlebu jsem se na tři dny vkuse v mém těle zastavil ten děj ( už se stím nedovedu srát, ) co mi kurvil celý život ! Akné a nejen to špatný vývin i psychika a prostě celého mě kurvilo jedna sračka kterou ti vybití doktoři nejen že nepoznali, ale silně pochybuju že poznaji živeho od mrtvého nadruhou stranu zase nebýt toho přibrždění tak nevěřím tomu že by mě život nedoved svým chováním do rakve nebo basy... takže jak se říká vše zle je kněčemu dobré, ale toje mimo řeč jak je to stym žitem mi bylo řečeno že to nemá lepek, potom co jsem ho zežral jsem se cítěl zdravě 3 dny přesně jsem prostě kápnul na to co mi způsobuje ten otravný dlouholetý zánět na ksichtě, špatnou náladu, únavu, a trávení a celkový nahovno pocit... už několikrát se mi podařilo něco "něco.." co prostě přímo bylo to co potřebuji, pátrám už roky intenzivním způsobem, už jsem téměř v cíli takže ono to vypadá téměř vevšem na přechozenou celiakii , to je fajn, to abych začal znova krást :D

Sia

Zdravím.. já měla příšerné akné tak od 11 let a pořád jsem se ho nemohla zbavit..nadělalo se mi plno jizev po ksichtě, protože to byly takové ty největší a nejhnusnější boláky. Vyzkoušela jsem snad vše, co se dalo.. poté mi v 15 letech předepsala gynekoložka hormonální antikoncepci. Jak jsem to brala, bylo to ok..ale jakmile jsem to dál užívat nechtěla (jsem proti chemii) opět se mi to vrátilo..a ještě v mnohem větší míře. Takže to bylo pořád dokola.. užívání hormonů=pohoda, neužívání=katastrofa. Teď, když jsem starší (26) více jsem se nad tímhle zamyslela.. vždyť není možné, aby se něco takového furt takhle vytvářelo! Tak mě napadlo.. jestli v tom nebude jídlo.. různě jsem hledala a pátrala po netu.. a tak.. až mě prostě napadlo zkusit VITARIÁNSKOU STRAVU. Od začátku března se stravuji tímto způsobem a můžu říct, že je to tak o 95% lepší a pořád se to zlepšuje. Lepek v tom podle mně určitě hraje velkou roli..třeba by stačilo se vyhýbat jen jemu. Já však do toho skočila po hlavě a nelituju. Opravdu doporučuju! A to nejen na akné, ale i na další zdravotní problémy.. i s psychikou to udělá hodně.. prostě tělo se zbaví nánosů toxinů a nepotřebných látek, které jen způsobují další tzv. civilizační nemoci na které vám doktoři předepíšou zase další chemii která bude tělo zatěžovat. A všechno je tak zbytečné!!! Teď, když to vím a mám to vyzkoušené.. absolutně proti jsem vůči masu a živočišným produktům..pokud si člověk sám to zvíře nevychová a nezabije.. tak snad jednou za čas ano..ale jinak NE! V dnešní době cpou do těch ubohých zvířat sra*ky a lidi je pak jedí v různých formách i několikrát denně. Tak to příroda nezařídila! Lidské tělo má samoléčivé schopnosti, pokud k tomu má všechno co potřebuje. Samo ví, co potřebuje a na nás je, abychom ho poslouchali. Ale když do sebe házíme ty průmyslově vyráběné předměty, označované za potraviny, tak se nemůžeme divit, že nám dá nějakým bolestným způsobem najevo, že to tak nechce. Ještě bych k tomu napsala hodně.. ale myslím si, že kdo chce pravdu znát a hledá, tak ji najde. A musí hlavně sám chtít. Takže doporučuji totální změnu stravovacích návyků.. nejlépe přímo vitariánství.. nebo alespoň veganství bez výrobků obsahujících lepek. Chápu že pro mnohé to bude nepřijatelná cesta, ale zase je rozhodující, na čem vám víc záleží.. jestli na chuti, tradici, zvyku a závislosti, nebo na zdraví těla i ducha.

Petra

Ahoj, sice je toto stará nit, ale po přečtení příspěvku musím reagovat, jelikož cítím zodpovědnost předat svou zkušenost dále. Moje akné mne trápilo půl života, nemohla jsem na plesy do plavek, spásou byla dlouhá ofina..určitě víte o čem je řeč. Kožaři nepomohli, umí tak akorát předepisovat mastičky a to ani když jsem zdravotnice, tak se jejich přístup nezměnil (když člověk přijde v bílém, věci někdy hnou lépe) nebudu se rozepisovat..musela jsem přijít na to, co mi pomáhá sama. Začala jsem užívat bylinky, které zamezují ukládání mazu v pórech, ale pořád to nebylo ono, dokud jsem nepřestala jíst lepek. Zcela. pleť je úplně jiná, na pohled a taky v kvalitě a akné se udělá maximálně před menzes a klidně mohu říct, že ze zbytku podkožních beďarů z minulosti..netvrdím, že se mi nic netvoří, ale je to úplně směšné proti tomu, co bylo před tím. Takže připojuji se k předchozímu příspěvku a doufám, že Vám to pomůže rozhodnout se minimálně v tom to vyzkoušet. Beďarům zmar!!

Akné

Zdravím, hodně mi pomohlo koloidní stříbro. :)

Lucaa

Souhlasím se stříbrem.

Přidat nový komentář

Partner rubriky Kožní nemoci
Partner rubriky Kožní nemoci

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/vzdalena-odborna-pece/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=vzdalena-odborna-pece

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce