Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Nachlazení

Nachlazení je lidový název pro infekci způsobenou nejčastěji viry, zahrnuje onemocnění horních i dolních dýchacích cest včetně teploty. Veškeré nepříjemné pocity způsobuje zánět sliznic. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Petra
1x

Mě pomáhá horká vana, tymiánový krém z Justu, štamprla moravské pálenky a teplá postel.

Magdula

Taky si myslím, že prevence je to nejdůležitější. Zajistit přísun vitamínů, otužovat, doma pořádně větrat... já ještě dávám sobě i dětem Preventan, v tom je vitamín C a jak je to cucací, pro děti je to příjemné na užívání. Prostě bonbónky. :-)

Kaja

Vyzkoušela jsem toho na imunitu spoustu...ale nejlépe mi zabírá Preventan. Užívám ho preventivně 1x denně v období chřipek a fakt mě zatím nezradil.

Torina

Nejlepší je snažit se vyhýbat nachlazení jak to jen jde. Babské recepty, čaje, bylinky, vitamíny... já ještě užívám i Preventan s vitamínem C na podporu imunity.

Jana

Poradíte mi někdo, jak zlepšit imunitu u dospělého člověka? Vitamíny a tak dále už jsem zkoušela, ale nic nám doma nepomáhá.

Klára

A s čím máte přesně problém?

Jana

Jsem často nemocná a manžel to samé, vždy, když to chytne jeden, tak to hned má i druhý.

Klára

Jestli máte takové problémy, tak mohu doporučit Recreatin, trvalo mi dlouho, než jsem na něho přišla, protože takových přípravků je opravdu hodně na trhu, ale bohužel ne každý z nich funguje. Seženete ho v každé lékárně.

Jana

Můžete mi prosím poradit, jak co nejrychleji léčit nachlazení?

Aneta

Na nachlazení mám v lékárničce vždy Broncho sirup, který nám vše okamžitě pomůže, stojí pár kaček, ale dokáže zázraky.

Jana

Kde ten Broncho sirup mohu koupit? a opravdu pomáhá?

Michs

Zdravím, povězte mi prosím jaké máte zkušenosti s přípravkem Recreatin?

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce