Inzerce

Ostruha patní kosti

Bolela Vás někdy pata? Víte, kde se vzalo rčení vytrhnout trn z paty? Sledujete závistivě 85% lidí, kteří si vykračují světem, jako by snad ani žádné paty neměli? Natož bolavé? [ více ]

Inzerce
Odpovědi
Ota

Dobry den, muzete prosim napsat, jak se vyviji stav vasi dceri po operaci? A zaroven zda byla operava artroskopickou metodou nebo "po staru".. Bydlim blizko Brandysa a mam problem na obou nohach, tak bych rad nejake reference. Dekuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. června 2016, 13:44:15

Jean

léčit chlamydie a za rok to přejde samo i ostatní nárůstky po kostech, ale léčit !

25. února 2016, 13:32:54

HELENA

na ostruhu jsem začala trpět loňského roku v březnu (pravá pata) a dnes mám naprostý pokoj. 2x provedena rázová vlna po 5 zásazích. Naposledy v říjnu s tím, že zhruba do dvou měsíců bolest přejde. Úlevu jsem začala pociťovat až v únoru letošního roku. Ted ˇberu asi třetí týden Hekla lavu 9, jak se říká pro sichr. Paty v poho, za to mi narostl výrustek na palcové kůstce pravého palce. Mám problém obout jakékoliv boty- bolest neskutečná. Myslíte že Hekla pomůže? Co s tím? Máte někdo zkušenost ?

10. dubna 2016, 11:00:31

Julie3 poděkování

Musím reagovat na dotaz zda Hekla lava pomůže? velké ANO!!! sama jsem vyzkoušela pouze 2 balení 9ch/2 kuličky denně i když píšou 5 nemá prý vliv kolik kuliček berete /řekl odborník homeopat/.nebyla jsem ani na rázové vlně ani na ozářkách. již po 3 týdnech obrovská úleva!!!!!! zabývám se léčením a věštěním 22 let je to prostě BOMBA /pohádala jsem se i s kolegyní v práci,která řekla, že to není možné takto uzdravit.vyzkoušejte.stojí to poute 172.- Kč

1. října 2016, 17:02:37

Daniela

Mám opakující se patní ostruhu. Poprvé před 15-ti lety. Jezdila jsem do Ústí na ozářky (10x), ale nepomohly. Navštívila jsem tedy ortopéda, patu mi obstříknul a do14-ti dnů bylo po bolesti. Letos po dovolené a velké turistice, mám patní ostruhu opět (nyní vlastně na obou nohách). Zvolila jsem tedy v září léčbu rázovou vlnou 5x, kterou jsem si sama zaplatila. Sestřička mě uklidňovala, že do měsíce budu mít po problému. Věřila jsem tomu, že se tak stane, ale doposud se nestalo. Bohužel už mám 2 měsíce po "rázovce" a bolesti mám stále stejné. Ještě ke všemu se mi stalo, jak kulhám, tak jsem s nákupem v obou rukách upadla a mám natlučená obě kolena. (V jiných případech směšná situace, nyní spíše k pláči). O to více se mé bolesti zvětšily. Jsem nešťastná a hledám na netu jakoukoliv informaci o léčbě, která by mi dala naději, abych byla zase v pořádku. Známá od mé maminky, měla s ostruhou stejný problém. Ani rázovka ji problém s patou nevyřešila. Ale zkusila babskou radu řepík s octem a to ji pomohlo. Takže jdu také do toho. Nakoupím 4 balení sypaného řepíku, dostatek octa a začnu se samoléčbou. Určitě se sem vrátím a napíši o mém postřehu.

8. listopadu 2016, 12:48:33

Jean

je to chlamydie !!!

9. listopadu 2016, 10:46:12

Jarka

Prosím poraďte. Mamka má šílené bolesti paty. Už jsme vyzkoušeli všechno. Nejvíc jsem vsázela na Hekla lávu, ale úplně bez efektu. Jsem z ní naprosto zoufalá. Díky moc Jarka

16. listopadu 2016, 05:47:48

Vendy

Nevím, jaké bolesti máte přímo na mysli... určitě by to chtělo konzultaci lékaře... ale mě v minulosti strašně bolela patní kost při došlapu. Skoro jsem nemohla chodit. Navštívila jsem nakonec ordinaci léčby bolesti a tam mi šikovný pan doktor zjistil, že to mám od páteře - od vychýleného SI skloubení. Napravil mě, přidal cvičení a pata zázrakem přestala bolet... V.

16. listopadu 2016, 22:28:13

Pavlík1 poděkování

Měl jsem podobné problémy jako většina z diskutujících. Vyzkoušel jsem všecnho, ale pořádně mi nic nepomohlo. Trápila mně bolest nártu.Na internetu jsem narazil na vložky do bot Medicovi-twin-heels. Pročetl jsem si nějaké diskuze a rozhodl se zkusit. Už po týdnu se nohám ulevilo a byl znát rozdíl. Teď jsem bez bolesti.

17. listopadu 2016, 14:53:22

Jean

reklama !

17. listopadu 2016, 15:30:30

Jarouš1 poděkování

Taková nenápadná reklama, že ? Není Vám ze sebe špatně?? Mamince přeji, ať ji konečně něco pomůže.

19. listopadu 2016, 21:33:49

Jarka

Ostruha se mi objevila před dvanácti lety,tehdy mi kolegyně poradila zábaly z přesličky a opravu pomohly.Ted se mi ostruha ozvala znovu tak znovu dělám zábaly a pomalu bolesti ustupující.Doporucuji vyzkoušet.

12. prosince 2016, 23:27:49

Jean

přeslička nelikviduje chlamydie, musí se léčit celé tělo a dlouhodobě :-)

13. prosince 2016, 14:05:18

Renáta

Ahoj, taky bojuji s ostruhou už několik let, ne úplně, ale trochu mi ulevila tělová svíce, doporučuji vyzkoušet, každému pomůže něco jiného. Svíci koupíte přes internet, můžete aplikovat sami,ale lepší je když vám to aplikuje někdo jiný, nejlépe v nějakém salóně. Taky budu zkoušet dál zas něco jiného NEVZDÁM SE, držím všem palce🗽👣👍

7. dubna 2017, 22:43:35

Jan

Měl jsem to "potěšení" mít ostruhu třikrát, vždy po šesti letech. Dvakrát mi zabralo ozařování, potřetí jsem na ně už nemohl, ale byla mi doporučena léčba rázovou vlnou u MUDr. Kociána. Anestéze velmi bolestivá, rázové vlny proti tomu pohoda. Trvalo to poměrně dlouho (cca 3 měsíce), ale zabralo to a mám pokoj. A prý by se ostruha už neměla vrátit.

7. května 2017, 09:54:59

Dagmar

Také jsem měla před lety patní ostruhu,trpěla jsem 3 roky,zkoušela vše možné,nakonec jsem se na netu dočetla o rázové vlně,tehdy si jí pořídil také dr.Kacerovský v Ustí n.L.,já bydlím v Teplicích,tak jsem absolvovala několik rázových vln a do 3 týdnů bylo po bolesti,je to již asi 6 let,následně se mi udělala ostruha na druhé noze,kde jsem trpěla půl roku a nakonec opět u tohoto lékaře absolvovala rázové vlny,opět do 3 týdnů bez bolesti a i nadále již nevím,co to ostruha je,samotná aplikace sice byla mírně bolestivýá,ale člověk vydrží,když je naděje,že to pomůže.

26. června 2017, 06:34:54

igor

Před osmnácti lety,jsem si toto prodělal,nesnesitelné bolesti v obou patách,nejdříve ultrazvuk,poté injekce,poté ozařování a nakonec pomohlo až druhé . No a nyní se mi to vrátilo do levé paty,pracuji ve stavebnictví,takže celý den na nohou. Chodím jak kačer, bolest nehorázná. Zkusím právě Hekla lávu a uvidím.

16. září 2017, 15:00:13

Jiťa

Mám ostruhu u achilovky, vyzkoušela jsem lejzr, ultrazvuk, ozařování, injekce, hekla lava,rázové vlny a vložky Medikovy s vodou. Ty jsou super, ale pata pořád bolí.😭 co už mě to stálobpeněz a nic.

28. září 2017, 08:38:20

Pavla

Já to zkoušela místo rána večer a taky mi to pomohlo.

10. října 2017, 08:24:24

olinava

ja zkousim detoxikacni naplasti,a vypada to,ze pomahaji.Mam ostruhy na obou patach a v praci cely den jsem na nohach,je to zazitek.Mam je jiz potreti,po case se to ochodi,ale vzdy me to trvalo tak dva roky.Zadna lecba,ani ozarovani mi nepomohlo.Na youtube jsou ruzne rehabilitace,myslim,ze by mohly pomoci,budu je take zkouset,Je mi 60 let.

11. října 2017, 06:30:29

5678
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jaký způsob léčby lupénky využíváte?
Zatím hlasovalo 6 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Olga (Chci zhubnout) 21. října 2017, 21:21:39

No a jak to tam probíhá? To se s nimi pak hned mohu domluvit na spolupráci? :) Diskutovat

• Michael (Rivotril) 23. října 2017, 12:03:57

Je potrebné dodať, že liečba Rivotrilom má začínať čo najnižšou dávkou.Je možné… Diskutovat

• Lenka (Zvracení) 17. října 2017, 04:55:48

Dobry den,muj pritel zvraci uz mesic a tyden,pricemz tyden lezel na gastru v nemocnici..delali mu… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.