Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Plísňová onemocnění sliznic, kůže, nehtů a vlasů

Mykózy jsou nakažlivé (infekční) nemoci, přenosné na různé hostitele. Začínají průnikem podhoubí (mycelia) do rohovinové vrstvy různých tkání. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
zdeno
6x

Dobry den! Zacala sa mi zlupavat koza z vankusikov na prstoch na oboch rukach, obe naraz, ziadne ine priznaky. Mozete mi poradit ci to suvysi s pliesnovym onemocnenim? Na linke http://j anoska.org/1.jpg je odfotena moja ruka. Dakujem.

zdeno
1x

http://janoska.org/1.jpg

Iva
2x

Olupování kůže na rukou vypadá na nějakou formu spály a ne na plíseň

lentilka
2x

na zádech se mi udělali bílé šupinky..strašně to svědí a začíná se to rozlejzat..je to plíseň?

janova15
4x

na zádech mám bílé fleky,které se vlezle rozlýzají,jako mlok si připadám,je to plíseň ze studia horského slunce,kdy špatně ošetří desinfekcí podlož?

jenka-h
3x

Do jaké kategorie patří kožní névy?Jsou to znaménka,bradavice nebo plíseň:Mám asi 10let hlavně pod prsy a velké množství,teď se ukazují i na zádech.Lékař říká že to nejde léčit.

Šaris
2x

Dobrý den, mám problém s pěti červenými flíčky, které se mění v kroužky a zvětšují se. Používám krém na mykozy předepsaný od lékaře Imazol plus, ale nezabírá. Můžete mi poradit ?? Děkuji

Katka
22x

Dobrý den, poslední dobou se mi začínají dělat hnedé fleky pod prsama. Je možné, že je to plíseň? Může to být z pocení či tepla?..předem děkuji za odpověď

stellina
3x

Dobrý den,vyléčila jsem skvěle plíseň na nehtech,sadou a krémem na nehty Mycospor.Trvá to čtyři týdny,ale úplně to vyléčí plíseň.Takže směle do toho :-)

danka
7x

dobrý den, prosím o sdělení, kde se dá Mycospor sada na nehty koupit. Děkuji

Emi
2x

Stellina - kolik jste měla nemocných nehtů a léčila jste se i jinými léčivy na plíseň

vladis
3x

Zdravím.Před časem jsem měla podobný problém a nemohla jsem se ho zbavit.Nedávno kamarád dovezl novou technologii na léčení kož.problémů.Mě to pomohlo a zatím jsem v klidu.Jestli chcete vědět víc tak mu napište na [email protected].

maca.mat
19x

DĚLAJÍ SE MI ZE ZADU NA RAMENI A SVALU TMAVÉ SKVRNY NA KŮŽI,NESVĚDÍ TO JEN TO TMAVNE A NENÍ TO MOC HEZKÉ.CO SE S TÍM DÁ DĚLAT?JE MI 56 LET,JINAK NEMÁM ŽÁDNÉ NEMOCI ANI POTÍŽE.DÍKY MACA.MAT

Jana
18x

Dobrý den dost často se mi v podpaží a na krku dělají svědivé nejdřív červené a potom hnědé fleky.Nejdřív to svědí příjemně,ale po rozškrábání to příjemné není.Můýe jít o plíseň?Někdy to zmizí samo jindy musím k lékaři.Děkuji

Jana
6x

Cetla jsem velmi zajimave stranky, snad pomuzou: www.aloeveragel.estranky.cz

knizka
5x

kamaradka mela velke probl.se zapareninami po celem tele v koznich zahybech (dokonce primar na koznim ji lecil 3roky s nevalnymi vysledky) a nakonec uzasne zabral volne prodejny Bepanthen antisepticky krem! Jinak na ruzne praskliny a opruzene zadecky deti mohu doporucit Bepanthen mast - vlastni zkusenost s detmi.

verča
7x

Mykózy jsou velice nepříjemné, někdo je na ně háklivý a často se mu vracejí. Dobrý je Grep out od farmaxu, má antioxidační účinek. Dále je třeba dbát na životosprávu a hygienu. Vyvarovat se sladkostí, pít zelený čaj aj.

znamenaji bilé skvrny na nehtu nějaké onemocněni ,kdo ví poradí?

kulich
3x

ahojte, pomáhá z těla odstranovat těžké kovy,toxiny a další jedovaté látky,pomáhá odstranit chronickou zácpu,čistí trávící ustrojí,jako probiotikum podporuje tvorbu prospěšných lactobacilů a bifidobakterií, podporuje zdravou krvetvorbu,zvyš uje hladinu hemoglinu,podpo ruje kožní metabolismus,ho jení ran a vředů,posiluje imunitu organismu proti virovým onemocněním,pod poruje zdravé funkce reprodukčních orgánů,prospívá celkové regeneraci organismu,zvyšu je energii a vitalitu a další a další věci my ji bereme celá rodinka plus malej má 4 a už jí bere od 1 roku a jsme s ní moooc spokojeni proto posílám dál [email protected]

Tibor Alexa
2x

Caute na mykozy su poznam skvele americke probotika CP-1. Mam s nimi velmi dobre skusenosti. Na rozdiel od inych probiotik neobsahuju cukor, ktory je neziaduci pri mykozach a maju velmi vysoke mnozstvo prospesnych mikroorganizmov. Na Slovensku ich objednavam od tialto www.probia.eu Vrele doporucujem!

Yvett

Tento problém jsme měli dost slouho v rodině. Nejspíš jsme to chytali jeden od druhého. Nepomáhala žádná kosmetika, přípravky z lékáren, bylinné vývary... Až nám kamarád manžela doporučil antibakteriální skleněný pilník Antibactif. A ten nám jediný pomohl se plísně zbavit!! Teď už se nestydíme chodit do bazénů a tak dále :)

Lukáš
1x

Ahoj, já jsem měl hodně dlouho problémy s nehty. Hodně se mi dvojily a lámaly, ale pak mi kamarádka doporučila koupit si Antibactif - antibakteriální skleněný pilník, který mě vážně všech těchto strastí zbavil. Je to jediný výrobek, který mi pomohl!

Xenie

Podle mě, alespoň podle mých zkušeností, je výborný antibakteriální pilník Antibactif. Je totiž skleněný a má speciální antibakteriální technologii zabraňující tvoření bakterií a plísní ;)

Nikol

Já mám výbornou zkušenost na zlepšení imunity i proti mykózám Laktobacily Imunit. Nedám na ně dopustit. Má skvělé složení a pomohl mi. Užvám preventivně každý den..cenově se to dá zvládnout..

Týna

Dobrý den, chytla jsem mykozu kůže od kočky. a během pár dnů se to pořádně rozrostlo. Od doktorky jsem dostala nějaké prášky, mýdlo ale k tomu i mastičku Framykoin přitom v příbalovém letáku na internetu je napsáno že se tato mast nespí používat na plísňové onemocnění. Známá mi doporučila Mast Fungicidin že je to dobré na to. Tak bych se chtěla zeptat jakou mast mám radši na tyto plísně používat. Děkuji, Týna

pavlína

jej....ja mela teda plísen,ale moc mi pomohlo uzivani donnynails.Nehty jsou ted krasne ciste a na rukách se mi také zpevnily.

Jan

Mám Trichophyton rubrum na zápěstí už rok a půl, vystřídal jsem tři lékaře a asi dvacet mastiček a pirulí a pořád se to vrací. Kůže se občas vyčistí, ale stále zůstává mírně zarudlá. Pak stačí abych pár dnů nemazal, nebo byl ve stresu, unavený či zpocený na sluníčku, a za pár dnů tam ta vyrážka naskáče znovu Máte s tím někdo nějaké zkušenosti, třeba co vás vyléčilo?

MartaSt

Dříve jsem plíseň za pár měsíců odstranil pomocí Keraderm+. Jedná se o krém, který obsahuje pouze přírodní oleje jako je čajovník, nebo jalovec.

Přidat nový komentář

Partner rubriky Kožní nemoci
Partner rubriky Kožní nemoci

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/vzdalena-odborna-pece/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=vzdalena-odborna-pece

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce