Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Štítná žláza

Štítnou žlázu lékař vyšetřuje preventivně při celkových prohlídkách a dále u pacientů s podezřením na onemocnění štítné žlázy nebo při kontrolách dosavadní léčby. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi

Proč se tam cpe dotazník kolik ušetřím peněz v lékárně, když si chci přečíst celý text?

petula
8x

Mám sníženou štítnou žlázu,a již od porodu mě trápí svědění a pálení pochvy s provázejícím výtokem.Myslíte že to s tím souvisí?Děkuji za odpověd!

jana@seznam .cz
8x

MAM ROBLEMI Z NADVAHOU DO 35LET JSEM MIVALA VAHU 72 Z NIČEHO NIC JSEM ZAČALA NABIRAT PŘITOM MAM STEJNY STRAVOVACI SISTEM A NBNORMALNE DOST POHYBU VAŽIM TED 87KG MUŽE TO BYT SPUSOBENO ŠTITNOU ŽLAZOU. CO MÁM PROTO UDĚLAT PORADTE NA ZADANY MEIL

jméno a příjmení
1x

zpráva

brona
1x

mam uzel na šž.jsem po punkci.uzel mi roste tak nevim co bude dal prosim kdo ma zkusenostti prosim napiste mi na mejl.moc dekuji [email protected]

bronislava gurtlerova
3x

mam uzel na stitne zlaze.jsem po punkci nevim co bude dal aleuzel roste prosim kdo ma zkusenosti napiste mi na mejl vase [email protected]

Michal Michailov
14x

Byl u mě zjíštěn uzel na štítné žláze, v podstatě byl zjíštěn nález už před čtyřmi lety, tehdy mě bylo řečeno že kulička v podkoží 10 mm v místě štítné žlázy je tukového původu a že to nevadí pokud se to nezvětšuje. Jenom že se zvětšila na velikost 24 mm a ultrazvuk prokázal že se jedná o uzel. Zájímá mě jestli i toto má negativní vliv na funkci štítné žlazy a vpodstatě je to onemocnění nádorové nebo onemocnění štítné žlázy z veškerými negativy týkajících se špatné funkce,nemoci štítné žlázy. Prosím o informace na [email protected]

Petra
10x

Dobrý den, prosím o názor. Léčím se několik let se sníženou funkcí štítné žlázy,momentálně užívám Letrox 150 1x denně. Nedávno jsem byla poslána na punkci, kdy mi pan doktor řekl, že mi pokročilý zánět může vystřelovat bolest až do čelisti. Mám velké problémy (asi půl roku) s bolestmi zubů, ale zubař nenašel ze zubního hlediska žádný problém. Pan doktor-endokrinolog mi řekl, že to je právě od pokročilého zánětu štítné žlázy. To však odmítá má lékařka-endokrinoložka. Nevím, co dělat, nechat to být nebo je možnost, že by štítná žláza opravdu mohla ovlivnit bolest zubů? Pokud ano, jaké je potom řešení? Děkuji.

jana
2x

Liečim sa na štítnu žlazu 10 rokov.Užívala som spočiatku carbimazol potom som začala užívať alveo.zmes bylin,bola som na rádiojóde -spálili mi uzol,potom som brala eutirox a dokonca hríbiky reishi. Stav som mala stabilizovaný . Začala som brať spirulínu a ostatné prípravky som vysadila .Dnes sa mi objavila bolesť v oblasti štítnej žlazy. Nahmatala som si uzol ,ktorý ma bolel. Musím navštíviť lekárku.

Jirka
1x

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, je mi 21let a při své výšce 175cm mám hmotnost 57kg, přes 60kg jsem se nikdy nedostal. Když jsem se rozhodl, že budu své neštěstí kvůli hmotnosti a tím pádem i vzhledu řešit, rozhodl jsem se, že to zkusím nejprve přes doplňky, které používají sportovci, jako jsou sacharidové koktejly apod., ale těmi ani normální stravou to nešlo, mohl jsem sníst, kolik jsem chtěl a ani deko navíc. V poslední době jsem však začal pozorovat nechutenství a mírné problémy při nočních směnách, které se začaly objevovat. Když jsme to probrali s mamkou a řekl jsem jí, že občas mi k tomu všemu při polykání v dolní části krku o něco zavadí sem tam hrtan, řekla mi, že v rodině máme oba typy štítné žlázy, zvětšenou jak dovnitř, kterou měla příbuzná a projevilo se jí to nejvíc právě při nočních směnách, tak i ven. Tedy došel jsem za svým obvoďákem a ten mě poslal na krevní rozbory, které ukázaly všechny hodnoty v normálu, kromě Tyreotropinu, který místo hodnot 0.38-4.31 se u mně pohybuje na hodnotách 7.78 a cholesterolu, který mám 1.17. Druhý z testovaných na štítnou žlázu fT4, který má být 11.0-26.0 mám 12.9. Řekl mi ať se objednám na endokrinologii a bude se to řešit.. Můj dotaz zní, je možné, že budu mít někdy normální hmotnost, jako ostatní lidé?

Danča
1x

Dobrý den, Léčím se více než 10let na sníženou funkci štítné žlázy, užívám Letrox 100 6xtýdně. T.č. jsem v 6 týdnu těhotenství, je potřeba v souvislosti s těhotenstvím se spojit o ošetřujícím lékařem a užívání léku prodiskutovat, nebo lék můžu užívat i během těhotenství bez toho, aby měl negativní vliv na plod???? Děkuji předem

Anna

Dobrý den, v poslední době jsem u sebe zpozorovala vznik malé bouličky v oblasti pod bradou vím jistě že nejde o uzliny je možné že by to mohlo být způsobeno štítnou žlázou?

Anna
3x

Dobrý den, v poslední době jsem u sebe zpozorovala vznik malé bouličky v oblasti pod bradou vím jistě že nejde o uzliny je možné že by to mohlo být způsobeno štítnou žlázou?

Vladimir

Při polykáni potravy mi zůstane potrava v krku a nelze se potom ani napít. někdy to trvá chvilku a někdy dost dlouho než to zmizí. poraďte děkuji. sopok@seznam-cz

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce