Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Hemoroidy

Hemoroidy patří k nejčastějším onemocněním, ale k lékaři se s nimi moc nechodí. Jsou velmi časté i v internetové poradně. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Lubo

Vaš komentar je na nete v každej diskusii pod rôznymi nickmi,ale stejným obsahom zjavne ste lobista konkurenčnej firmy

nort

dvaktrát jsem ho použil a pak se rozpadnul na dvě části .pěknej šmejd.ta firma co to prodává nemá žádný kontakt tak pozor.

Aneta

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Karel

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Vulpes Vulpes

Doporučuju nějaký přípravek s obsahem diosminu a hesperidinu. Tyhle citrusové flavonoidy mají antioxidační a protizánětlivé účinky. Dobrý je taky výtažek z koňského kaštanu (aescin). Zkuste třeba Mobivenal, ten to myslím obsahuje všechno.

Dědek

lichořeřišnice,pupava bezlodyžná, eleuterokok, dlouhodobě podle návodu užívat

Zuzana

Já jsem měla dobrou zkušenost s Hemostopem. Koupila jsem si jak tobolky, tak i krém a byla jsem mu fakt vděčná!!Konečně jsem necítila bolest a všechny nepříjemnosti okolo a byla jsem zase ok :)

Zuzana

Musím s Vámi souhlasit Zuzi. Hemostop jsem taky užívala a problémy zmizely. Zatím mám klid, ale kdyby něco, tak aspoň už vím po čem sáhnout :)

Lubo

tiež mi hemostop pomohol,beriem ho každý deň,len neviem čo bude,keď ho prestanem brať,čital som v diskusiach,že sa všetko vrati do pôvodnej formy

Markéta

Přímo na hemoroidy je nejlepší Hmeostop z lékárny. Je přírodní, není drahý a hlavně je kvalitní!

Jana

Tak to neznám, já užívám hemostop a tenm řeší vše za mě a konečně bez bolesti!

Jana

Ahoj, na hemoroidy je za mě na 1. místě Hemostop! Pomohl mě z nejhoršího a jsem za to hrozně ráda.

Věrka

Homoroidy jsem trpěla ještě nedávno, ale musím zaklepat, že mám klid! A to díky Hemostopu, který mi poradili v lékárně. Jsem ráda, že mio něco tak zabralo a určitě pomůže i vám.

Věra

Děkuji za echo ;-) hodně jsem o něm už slyšela, rozhodla jsem se, že si ho koupím, tak snad budu na tom stejně!

Miška

Mně pomohla mast na hemeroidy, koupila jsem ji na www.mastnahemeroidy.cz a všem ji vřele doporučuji :)

Miroslav

Zkoušel jsem masti i olejíčky, ale bohužel. Co mi pomohlo byl anurex : http://www.anurex.cz

Petr

Přidávám se k vám. Taky jsem si pořídil anurex a už mám měsíc po problémech jen doufám že se mi hemeroidy zase nevrátí..

Rad

Zadna masticka nepomaha jsou to jen docasne ulevy od bolesti, nakonec stejne v CR clovek musi na neprijemnou operaci. Ziji v UK a kdyz jsem byl u lekare, divil se proc jsem za nim prisel. Uz davno tuto neprijemnost vyresili pomoci specialniho koliku, ktery se necha v lednici zamrazit a po te aplikuje. Funguje to uzasne a predevsim v jakemkoliv stadiu postizeni. Tato vec odstrani hemeroidy nikoliv docasne, ale trvale. Vyzkousel jsem v CR vse co bylo k dostani, nakonec jsem, ale stejne musel podstoupit operaci. Vubec nechapu proc se tato vecicka neprodava v CR? Asi proto, aby nemocnice meli ksefty. Pokud mate zajem o vice informaci, nebo o zaslani napiste mi [email protected]

Verů

Čeká mě operace hemoroidů, a mám z ní hrůzu, ne ani tak z operace jako takové, spíš si nedovedu představit jak po zákroku budu chodit na velkou..... Byla jsem varovana že mám počítat s bolestí..... Operace bude tzv jednodenní chirurgie, operační řešení Barronova ligstury + excize zevně (je v papírech) . Čeká mě 14 dní neschopenka (sedavé zaměstnani)... Mate někdo zkusenost?

Peter
2x

Dobrý deňprajem. Ja som užíval HEMOREND. Sú to také granulky v sáčku. Zapíjajú sa vodou (čisté ruky, žiadne mastenie bolestivých uzlíkov…). Odporúčam všetkým ktorí majú, mávajú problémy s týmto neduhom. Zadajte si HEMOREND do googlu. Moja skúsenosť je viac ako pozitívna. Veľmi milo ma prekvapilo, že okrem propagácie samotného HEMOREND-u je tam info aj o iných alternatívach liečby.

Duška

Týden od doby, co se mi zničehožnic objevila u konečníku boule velikosti fazole, jsem používala masti, čípky, koupila jsem si anurex a nepozorovala jsem vůbec žádný účinek, venkovní hemoroid stále velikosti fazole a začal se vybarvovat do fialova, Po týdnu dorazil HEMOREND (jak píše pan Peter) a opravdu zabral, hemoroid se konečně začal zmenšovat po jednom dni užívání. Opravdu nepropaguji, jen doporučuji.

Renata Formankova

Mam problem s hemeroidy a uz jsem take vyzkousela co se da a zatim me nic nepomohlo.

Renata Formankova

Prosim co bych mela koupit aby mi bylo lepe.

Viktor

Dobry den.Som so Slovenska a nasiel som vasu adresu nahodne Jedna se voto ze moja mama zacala mat problemi s nohou.Zilo vevredy teda bercove vredy.Ma naplaste na nohu Mepikex Border Flex a Mõlnlycke Granudacyn a stahovacie fače.Zatial to nema velke ale bolestive pichaju v tom ma to na členku a nad pätou.Sem tam hnis okolo rany.Pisali ste v clanku ze na to pomaha olivovu olej alebo mast.Vedeli by ste mi poradit ako daal.Dakujem za odpoved Velacka

Helena dunkova

Prosím vás mám trompozovany heromydy a mam zacpu co mam delaf a mam tmavou stolicy

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce