Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Co způsobuje sennou rýmu?

Pokud trpíte sennou rýmou a ještě jste nebyli v ordinaci alergologa, jistě jste si povšimli, že se příznaky rýmy u Vás projevují pouze v určitém období, řekněme pouze v určitých měsících. Je tomu tak proto, že existují tři druhy pylů, které mohou rýmu spustit ... více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Petr Konečný

Tak jako všichni co tento článek čtou jsem postižen sennou rýmou. Do loňského roku jsem byl odkázán v tomto období pro nás alergiky na Zodac nebo Sanorin-Anelergin. Byl jsem vždy unavený a jako obchodní zástupce až nepříjemný na své zákazníky. Vše bylo způsobené urputným projevem senné rýmy " neustálým slzením očí a používáním kapesníku". Při jedné kontrole u mého lékaře mi v čekárně utkvěl v paměti leták na přístroj BioNase. Ten jsem si zakoupil, stál bezmála 3 tsícovky nebylo tozrovna málo ale opravdu super. Malý pěkná krabička s nádstavcem pro nosní aplikaci. Výhodou je že jde o fototerapeutickou léčbu, která mi bez užití léků úplně zastavila alergickou reakci. Nebyj jsem unavený, otrávený ani usmrkaný. Přístroj jsem v tomto období nosil u sebe nebo vozil v autě. Velkou výhodou je že jsem byl neustále mobilní a nachystaný jej kdykoliv použít. Při nákupu jsem byl nevěřícný Petr, ale dnes jej mohu všem doporučit. Dnes už je k dostání v některých lékárnách a na inernetu.

Lukáš z Ov

Jsem si všiml, že svědění v nosu a v očích mi způsobují bílé poletující chmíří ze stromu.Je to někdy hrozné, když si několikrát za sebou kýchnu, skor když jsem v práci...Je to velmi nepříjemné.Někdy se mi po kýchnutí spustí z jedné dírky krev...Když jsem přišel do lékarny, aby mi na to něco daly, tak mi daly nějaké prášky, které byly dosti drahé a na víc jch tam bylo jen pár.Zajímalo by mě, jestli se dá koupit něco lepšího a cenově přijatelného?

hana

Chcete-li zajistit dlouhodobé velké zisky farmaceutickému průmyslu, choďte k lékaři a cpěte se léky". Stojíte-li o uzdravení, použijte zdravý selský rozum a inspirujte se článkem na www.apostol.webnode.cz/Na-zdravi- To opravdu JE cenově dostupnější, ušetříte čas (nemusíte lítat po doktorech a lékárnách) zdraví (žádné nežádoucí vedlejší účinky) i peníze - hektolitr tohoto spolehlivého přípravku stojí asi 60 Kč a máte po ruce vždy čerstvou porci.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce