Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Problémy při kojení

Je důležité dodržovat správnou techniku kojení a přisátí dítěte. V prvních dnech po narození nenechávejte dítě příliš dlouho u bradavky, je třeba bradavky otužit. Dítě někdy už nesaje a používá prs jen jako dudlík... více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Luci

Konečně někdo jasně srozumitelně a odborně shrnul skutečně se vyskytující problémy při kojení i s fungujícími radami. Díky

Anous

Ahoj holky, ještě teď kojím (skoro 13 měsíc) a nemá to konce, ta moje divoška si ne a ne odvyknout .) Poradíte? Jo a je problém brát při kojení vitamíny? Jaký byste doporučily?

Baggina

No prostě ji nech vyřvat, chce to pevný nervy a prostě ji nedat to prso pod čumáček. Chvíli řve, ale pak jí už nic nezbude – je to drsný, ale funguje to. Jen musíš mít nervy a vůli ze železa... No a na ty vitamíny – zkus třeba Pregnium, můj lékař mi řekl, že je tam jen to co obě potřebujeme, žádná chemie a navíc mořský řasy s jodem a hořčíkem pro rozvoj nervové soustavy, štítný žlázy a očí a kýho výra dalšího. Ten můj DR je dobrej, takže mu věřím, sice to stojí kačky, ale co by člověk pro to svoje robátko neudělal, že? :)

Janin
1x

Ahoj! Když jsem otěhotněla, už jsem naštěstí znala přírodní čínskou medicínu TianShi.cz. Nejsem zastánce bezhlavého se přecpávání vitamíny a už vůbec ne chemickými. Bylo mi ale jasný, že aspoň vápník bych miminku a i sobě dát měla. V těhotenství jsem užívala Biologický vápník a Biologický zinek (ne ale pravidelně). Teď během kojení střídám vždycky na měsíc vápník, potom zinek, potom spirulinu, vejkan... Malýmu bude už rok, stále kojím a on i já jsme zdraví jako rybičky. Ještě neměl ani rýmu, i když na nás pořád někdo prská. No, snad Vám to pomůže :-)

Diniki

Je nás šest mamin a každá z nás měla nějaký z výše zmíněných problémů. Sepsaly jsme je. Pokud chcete, tak se podívejte: http://blogujicimaminy.blogspot.cz/2013/10/kojeni-maly-velky-problem.html Všem maminkám přeji, aby kojili bez problémů a s radostí.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce