Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Tříselná kýla

Máme podezření , že má manžel v oblasti třísel kýlu. Když leží, tak je to neznatelné, ale když vstane, tak mu to jakoby "vyjede" a udělá se mu tam boule . Bude nutná operace, nebo se to dá řešit i jinak? Marie více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Tomáš
18x

Dobrý den chtěl bych se zeptat, je mi 17 let studuji na střední škole a před nekolika týdny se mi při sedavé činnosti objevilo takove divné mírné pálení v oblasti třísel.Žádnou bulku jsem nenahmatal ale toto pálení mi nedává spát.Proto bych se chtěl zeptat jestli je možné že se opravdu jedná o kýlu tříselní.To pálení se hlavně objevuje když sedím a jsem ve větším předklonu. Děkuji moc za odpověd

Nejsem chirurg ale
12x

Přeji také dobrý den sice se moc nevyznám co se týče oblasti chirurgie ale sám jsem už prodělal operace obo stran tříselné kýly a vždy když jsem cítil že něco není v pořádku tak jsem tam měl malý ale přesto viditelný "vak" a žádné pálení jsem necítil takže podle mého názoru můžete zůstat v klidu naschle

Petr
52x

Dobrý den,mám týden po operaci pravostranné skrotální kýly a stále mám oteklé pravé varle a šourek jakoby naplněný nějakou tekutinou. Je to normální pooperační stav nebo je něco špatně ? Děkuji

Milan
28x

Dobrý den, taktéž mám po operaci tříselné kýly problémy s bolestivostí a dokonce silným zmodrání varlat a to už jsem skoro 3 týdny po operaci - laparoskopické. Děkuji za případné rady, co s tím... Milan

matyskova veronika
5x

Dobrý den.chtěla jsem se zeptat mate někdo skušenost s kýlou tříselnou u dětí?Dnesk ajsem s řítelem objevila u dcerky 3,5 let v oblasti praveho třísla bulku jestli se jedná o tříselnou kýlu a jestli u takto malých děti se to samo strat nebo je nutná operace nebo laparoskopie?děkuji za radu .

Kateřina
12x

Dobrý den, přítel má už asi půl roku problémy z třísly. Vždy ho začnou bolet při delším namáhaní. Nedávno se mu udělali červené čáry od třísel až do poloviny stehen. Může se zde jednat o kýlu?

Jana
16x

Dobrý den, jsem 9měsíců po operaci tříselné kýly lapar. a neustále mám pocit, že se mi to pořát nafukuje a pobolívá to. Je to normální? Na kontrloe mi řekli, že je vše v pořádku.

Hana
14x

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat má vliv kýla na stopoření penisu děkuji.

Lukas
2x

Dobry den prodelal sem operaci varikokely mam 8 dnu po operaci a dneska sem si byl zahrat fotbal hral sem hodku a pul a vsecko ok ale pak sem jednou kopl do mice a strasne men zatahlo trislo a boli to ale kdyz chodim nebo neco delam nic ale kdyz si du lehnot tak prvou nohu nedam vubec na postel musim si pomoct a kdyz to udelam sam boli to chtel bych slyset prosim odpoved jestli je to neco divneho nebo dobry nemam zadnou bouli nic se me nedela nevim co to je prosim o pomoc ?

Hanka
1x

Dobrý den, každý tady píše když si sedne má bouli, ale já když jakoby zatlačím břicho tak mam malinkatou bulku ale kdyz sedim nic, a ani nebolí není to nic ?

Alena

Případné odpovědi na můj dotaz ohledně opakovaných kýl,ze 13.1.2014 mně prosím zašlete na emailovou adresu natali.me@seznam.cz Děkuji.

Michaela

Dobrý den, je mi 17 let a studuji střední školu. Nedávno jsem objevila v tříslech takové dvě bulky. Nevím jestli to je TŘÍSELNÁ KÝLA, ale podle vašeho psaní víše mám takové podezření že ano. Když si tu bulku trochu zmáčknu, tak mě to zabolí. Ale jinak to nebolí. Doufám, že mi brzo odpovíte jestli to může být Tříselná kýla. Předem mockrát děkuji.

Petr
1x

Dobrý den,je mi 62 let a mám problém s tříselnou kýlou. Neustále mě narůstá,ale doktoři mě nechtějí operovat,protože mám problém s krví.Nevíte někdo, jestli je nějaká jiná možnost,jak ji odstranit? Děkuji moc.

Přemek

Dobrý den,mám měsic po operaci oboustrane kýly tříselný laparoskopicky operovaný z levé strany a před týdnem jsem hodil spodem nevelký kámen,nevelkou silou a zabolelo mě na právé straně zhruba 10 cm nad tříslem a do dneška cítim boles při chuzi a nahmatal jsem malou bulku a když na ni drobet zatlačím je to nepříjemné.Rád bych věděl jesli se to vstřebá.Děkuji přeji pěkny den.

Ivan
1x

Dobrý den. Zjistili mi triselnou i pupeční kýlu velikosti 1-2 cm. Dají se operovat obě najednou? Děkuji

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Anketní otázka

Podle čeho se rozhodujete při výběru matrace?

Zatím hlasovalo 59 lidí

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce