Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

INTRA -imunitní systém-bylinky pro zdraví a kondici

INTRA je čistě přírodní produkt z 23 druhů bylin, kořenů a kůr rostlin z celého světa. Její základní úlohou je účinkem léčivých rostlin zbavit tělo toxických látek, regenerovat ho,dodat mu potřebnou energii, posílit imunitní systém a tím působit jako prevence proti civilizačním chorobám. Intra dokáže vyřešit spoustu zdravotních problémů a potíží.Více na : http://www.intra.prodejce.cz

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Danca

výtažek z 26 rostlin, na podporu imunity, zlepšení trávení, kožních problémů, pročišťuje organismus, zpomaluje stárnutí, prokysličuje mozkové buňky, zvyšuje odolnost vůři zátěži a onemocněním. Další info na [email protected], mohu i dodat.

Marie

Za deset let užívání Alvea a dalších produktů Akuny vím své. Vyvracet názory rádody chytrých je zbytečná ztráta času. Kdo nevyzkouší, neuvěří. Všem přeji dobré zdraví, které však nepřijde sano.

Hihihi

Ti distributoři Alvea se nacpou všude, přitom Alveo je neúčinná voda.

Marcelator

INTRA je pro V.I.P. !! Alveo pro Somálce !!

Jana Zelenková

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

pavlatko

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Josef

Dobrý den, na detoxikaci organismu znám jeden účinný přípravek na bázi bylinek, na každého může působit jinak, ale bez vyzkoušení to nezjistíte. Kdo by měl zájem o více informací, kontaktujte mne prosím na email: [email protected]

Petra

Dobrý den, poradíte mi nějaké doplňky stravy? Něco na čištění, popřípadě brusinky?

Kamila

Brusinky jsou fajn, ale nemají podle mě takový účinek. Zkus wurmex, ten je opravdu na očistu těla, anebo pokud chceš i zhubnout tak dobrý je zmiňovaný reduxil.

Jarka

Dobrý večer, co mi poradíte na detoxikaci organismu? Hlavně mi jde o moč. měchýř, nějaké tabletky nejlépe

Martina
3x

Pokud chcete i zhubnout a udělat si detoxikaci těla vyzkoušejte reduxil, za mě zatím nejlepší přípravek.

Kamila

Přípravek taky chválím, byla jsem až překvapená jaké jsem viděla výsledky.

Kamila

Martino, omezila jsi během užívání i kofein?

Martina

Docela ano, ale ranní kávu jsem si neodpustila :)

Kamila

Super děkuji za doporučení, už dlouho se odhodlávám ke změně :) covid tomu moc nepřidal, takže nějaké kolečko dolů by se hodilo.

Míla

Taky jsem to měla podobné, během užívání jsem hodně omezila kávu a docela mě to drží i teď a to už přípravek neužívám.

Olga

Já mám ráda o clinexu jak wurmex i reduxil, jsou to pomocníci, bez kterých si neumím představit rok. Líbí se mi, že to nemusím užívat pořád, že stačí jedna kůra :)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce