Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Bolest a její léčba

Mnozí z nás se domnívají, že bolest stejně jako nemoc zkrátka patří k životu a když přijde, musí se snášet. Není to však pravda. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Anna Sojkova
10x

Mava velke bolesty pravej ruky prejavuje sa to tim velkimy krcami a musi s nou zacat hibat a nevieme ci su nato nejake lieki alebo maste pracujeme v anglicku a tu nevieme sa nic o tom dosvediet nic vopred dakujeme.

zlatice sandorova
7x

prosim sem po operaci 3 tydny rakoviny plic vzali mi stvrt plice praviho boku rekli mi ze je to odstranene ze us to nebudu mit ale vsechno me boli bojim se ze budumit nejake nasledki gdis mam stvrt plice co mi muzete k tomu rict ja sice nevjerim nicemu uzdravil se negdo smim pripadem? dekuji sandorova

Marcela Křížová
2x

já nosím tyhle botky http://www.peterlegwood.cz a jsem moc spokojená :-) Měla jsem problémy s bolestí zad, a pravidelným nošením těhle bot jsou pryč. Mají různé typy a barvy, vybere si každý kdo chce něco udělat pro svoje zdraví.

Milan Učník
10x

Dobrý den. Mám problém a to takový, že cítím bolest při sezení. Je to stejná bolest, jako kdybych si narazil zadek- konec páteře. Mám to přibližně měsíc a nepomohlo nahřátí, ale ani mazání masti proti bolesti. Nevím co to může způsobit, jelikož jsem nikde neupadl na zadek a tak snad jenom od sezení, což se mi nezdá. Poraďte co to může být a co s tím. Díky.

Lensina@seznam.cz

Hledám lidi z Prahy, kteří trpí bolestí zubů, kloubů, páteře apod. Možná mám něco, co vás bolesti zbaví (zatím je to zdarma, testovací fáze). Je to malý předmět, který se přikládá na bolavé místo, načež bolest ustoupí, nebo i zmizí po několika minutách. Vedlejší účinky žádné.

renata

sem s tím:)

Leuve

Já se bolesti zbavila, když jsem odpověděla na www.bolesthnedpryc.bolg.cz

Jaroslava Balogová

Dobrý den,je mi 53let,jsem tři neděle po operaci rakoviny na ledvině,ledvina mi byla odstraněna a po konzultaci s mým lékařem mi bylo sděleno,že jsem vyléčena.Nevím ale čemu mám věřit že jsem v pořádku to se mi nechce moc věřit,bylo mi sděleno že nádor by velký jako ořech a že je na cévě takže mi byla odebrána pravá ledvina.Prosím jestli se najde někdo kdo tím také prošel ,at se mi prosím ozve na email lamajaka@seznam.cz

Vyhnálková O.

Dobrý den, mám problém. Začaly mě bolet palce u nohou, nejdříve jsem tomu nevěnovala pozornost, ale vše začalo trochu dříve. Náhle jsem zjistila, že necítím půlku malíčku na levé noze. Nejdříve nebolel, ale nyní se dost často nepříjemně ozývá. Absolvovala jsem Mag,rez.páteře, výsledek bez nálezu. Nyní mě začaly bolet palce u nohou a to docela citelně, vzhledem t tomu, že mám od mládí vybočené palce, brala jsem to jako že to patří k věci, ale bolesti se zvyšují, palce i malíček otékají ahlavně citelně bolí. Tak prosím o radu.

Michal

Už týden se těžko zvedám s postele v noci trpím bolestmi zad kousek nad pánevní kostí na pravé straně každý krok bolí pichavou bolesti

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Anketní otázka

Podle čeho se rozhodujete při výběru matrace?

Zatím hlasovalo 58 lidí

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce