Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Výpad vlasů

Příčin vypadávání vlasů je opravdu velký počet a mnohdy není lehké zjistit, proč ke ztrátě dochází. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Zuzana
4x

Proč se omezovat, když teď už nebudete muset? Zdravím Vás, ráda bych Vám nabídla novinku na českém trhu - celopoutkované paruky z pravých vlasů prvotřídní kvality za velice příznivé ceny již od 7 400 kč. Podklad je vyroben z průhledné švýcarské nebo francouzské krajky, který dokonale simuluje barvu kůže. Vaše vlasy a pokožka pod tímto podkladem volně dýchají a tím i vícedenní nošení paruky nebude tak náročné jako s Vaší starou parukou. Paruky jsou lehké a vypadají, jako by z Vaší pokožky vyrůstaly skutečné vlasy. Nemají předem daný tvar účesu, ten si každá zvolí podle svého vkusu u svého kadeřníka. S našimi parukami se můžete koupat, cvičit, spát, jednoduše dělat jakékoliv aktivity, které jste předtím dělat s parukou nemohli. Pro Vaši novou paruku neexistují žádná omezení. Pro více informací pište na můj mail nebo icq, popřípadě volejte na tel. 775137376. Budu se těšit, Zuzka

Anna

Nabídněte obrázek vámi udávané novinky. A.

Erik
10x

Dobrý den. Potřebuji se zeptat, protože mi to nepřijde normální. Už ve 14 letech jsem pozoroval zvětšující se kouty na čele a momentálně to chytá takový kruhovitý tvar... Chci se zeptat, jestli neexistuje nějaký vitamín nebo nějaká možnost, která by vrátila zpět chybějící vlasy? Předem děkuji. Erik, 15 let

Katka

Ahoj Eriku, můj bratr měl ten samý problém, používal na to výluh z bílého čaje, namočil do něj vatový tamponek a masíroval si s ním postižená místa + pak tamponek nechal chvíli (cca. 5 min.na postiženém místě dalo by se říct působit. Viděl to někde na intrnetu a pomohlomu to. :-)

Mirka
7x

ja jsem trpela po porodu silenym vypadavanim vlasu - coz asi neni nic divneho, potykame se s tim vsechny... po kojeni jsem zacala uzivat vitaminy Dermax a problemy se radikalne zmirnily, takze moc doporcuju. Sampony ani zadne jine kosmeticke pripravky mi na tento problem nepomohly:(

Petra Nováková
11x

Dobrý den,mám už čtyři roky problém s padání vlasů.Před 4 roky jsem trpěla anorexií,tím se odstartovala éra padání mých vlasů,v té době ještě dlouhých a hustých.Já se z anorexie dostala,ale teď mi znova opravdu ve velké míře padají,používala jsem Biosil plus,ten trošku na to zabral,ale teď už ne.Jsem opravdu zoufalá,byla jsem u dermatoložky,napsala mi Methionini,tak nevím,zda to zabere.Co mám třeba jíst,nebo dělat,aby se to rychle zlepšilo?

Zuzka

Petro, záleží na stavu pokožky. Není po nemoci v horším stavu? Není příliš napnutá? Nebo suchá? Pokud by nebyla v ideální kondici, je nutné jí dodat elasticitu a hydrataci. To tam musí být, pokud chcete dobré podmínky pro růst vlasů. Také může být výpadek důsledkem hormonállní změny (například vysazení/nasazení antikoncepce). Po prodělaném traumatu může přijít i padání vlasů ve formě koleček, alopecie areata http://www.kapyderm.cz/padani-vlasu.php#Alopecia areata Zkrátka tělo chce rovnováhu. Zjistěte, co by mohlo být příčinou a napravte to. Dejte si pozor na vitamínové doplňky stravy. Například nedostatek selenu může způsobit vypadávání vlasů, ale jeho nadbytek také!

gitka

ahoj holky, mně také velmi padaly vlasy a vyzkoušela jsem všechno možné. Nyní používám šampon proti vypadávání vlasů Revita http://www.biome.cz/sampon-proti-vypadavani-vlasu-revita a funguje. Vlasy mi už nepadají tolik a jsou zdravější. Obsahuje mnoho účinných látek a podle mě je to zatím to nejlepší co jsem vyzkoušela.

Helena

Dobry den prosim Vas o radu,mam 6 letou dceru v poslednich dobe byla hodne a casto nemocna,za poslednich 6 mesicu mela asi tak 5 krat predepsana antibiotika od lekare,problem je vtom,ze ji uz asi tyden nadmerne vypadavaji vlasy byla jsem s dcerkou tedy u lekare a ten to prehledl.mohli by jste mi poradit jake vitaminy bych ji mohla koupit nebo co delat jsem zoufala dekuji.

Katka

Helen, doporučila bych vám dělat vaší dcerce zábal na vlasy zesilného výluhu bílého čaje. Za zkoušku nic nedáte a je to trochu lepší než vitamíny, jak finančně, tak rozhodně i z hlediska polykání vitamínů. :-)

Petr

Beru už 2 roky tobolky donna hair, kupuje mi je manželka a je to fakt lepší. Asi to má v sobě to co potřebuju. Určitě doporučuju

Klárinka

Ahoj, manžel má taky problémy s padáním vlasů, ale na něj teda žádné ty vitamíny nezabírají, už nevíme co bysme vyzkoušeli.. manžel nedávno našel nějakou laserovou helmu, která působí na růst zdravějších vlasů a navíc zmírňuje vypadávání... maj to třeba tu http://www.elektrocoleti.cz/1003-laserova-helma-jett-1000-proti-vypadavani-vlasu.html Neznáte to někdo??

Pavla

To je škoda, že vitamíny nezabírají. Mému muži taky pomáhá donna. I já je jím kvůli rychlejšímu růstu. Manžel má krátké vlasy, prý když budou delší, tak by padaly více. Časem se sice asi plešatění nevyhneme, ale alespoň to oddálíme.

katka

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Helena

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Zuzi

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Martin

Ahoj, zkoušeli jste již někdo vypadavani-vlasu-kouty.cz ? Vypadá to zajímavě a ta cena je rozumná. Jen bych rád znal názor jestli to někumu pomohlo. Děkuji, M.

Paavlinka

Svému manželovi jsem proti padání vlasů vlasů koupila konopný šampon s obsahem kofeinu - Capillus s kofeinem, je určen přímo pro padání vlasů a je super. Manželovi se už po 14 dnech padání vlasů omezilo na minimum a po měsíci nepadaly vůbec, má ale celkem husté vlasy, takže šlo čistě jen o omezení padání, jestli ale chybějící vlasy vrátí zpět, to asi ne, to už musí být něco razantnějšího podle mě.

pleť

já miluji koloidní střibro, je to velmic dobré hlavně na akne, hlavně je to z přírody

Mirek

A folixil ste někdo zkoušeli? Rád bych se zeptal jak fugoval.

Radek

Mě funguje velmi dobre. Padání vlasů se omezilo tak o 80%

Eli

Dobrý den chci se zeptat mam problém už dlouho s vlasy až mi prosvítá kůže hodne řídké byla jsem na krvi a tam je vše v pořádku takže vůbec netuším proč se to děje?je mi 31let a je to hodně špatný děkuji

Beata

Zkoušel někdo šampony milva? Co jsem se dívala, mají dobré hodnocení, tak budu ráda za info.

Marie

Já používám Milva šampón s chininem a jsem už roky spokojená. Akorát teď jsem narazila na nějaký podvrh. Výrobce upozorňuje na to, že originál musí mít hologram na etiketě.

Veru

Jo, milva šampon na problematické vlasy podle mě to nejlepší. Já jsem s ním spokojená a věřím mu, protože mi pomohl, a to jako jediný šampon. A zkusila jsem jich opravdu hodně!

Natty

Veru, prosím tě... Na Milva péči jsem se dívala a docela by mě zajímalo, jaký přesně šampon od nich bereš?

Milena

Hele, já mám třeba problém s lupy, takže si od Milva kupuju ten šampon se sírou a chininem. Ten mi na to pomohl. Vlastně jako jediný, protože jsem toho zkusila fakt hodně a jen tohle zabralo.

Přidat nový komentář

Partner rubriky Kožní nemoci
Partner rubriky Kožní nemoci

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/vzdalena-odborna-pece/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=vzdalena-odborna-pece

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce