Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Kreatin

Legální anabolikum? Ne, kreatin mezi anabolika samozřejmě nepatří. Není to hormon, pouze výživa pro svalovou tkáň. Svým účinkem se však žádoucímu působení anabolik přibližuje. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
krokous
2x

Zda se mi to nebo pri uzivani kreatinu chlapi plesati? At jsou to kamaradi, at jsou to chlapi na fotkach, at jsem to ja, vsichni maji alespon kouty? Nikde jsem o tom nic nenasel :-)

Katz
2x

Kreatin podporuje premenu testosteronu na ucinejsi dihydrotestosteron (DHT) jehoz vedlejsim ucinkem je niceni vlasovych folikul, tedy plesateni. Mozno dorovnavat prijmem selenu a zinku.

Karlos
1x

Dobrý den, rád bych ze zeptal, po jaké době je znát užívání kreatinu. Pakliže k nasycení tkáně dochází cca po týdnu, znamená to, že po týdnu by mi měly vyrůst svaly?:-) Kreatin jsem užíval přesně týden po 5g - 4x denně a nevidím na sobě naprosto žádný výsledek. Přitom dle různých návodů je týden přesně ta doba,kdy jsou svaly kreatinem plně nasyceny a pak už se užívá jen udržovací dávka.Nebo špatně chápu pojem "nasycení" a je tím myšleno něco jiného, než nárůst svalové hmoty? Děkuji za odpověď

grr
5x

Pro nárust svalové hmoty to chce taky začít zvedat činky a ne jen spolehat na suplementy :o))

predátor

Jsi pako. Musíš mít nějaké svaly abys ten vysledek pocítil. Jsi-li začátečník, a tak vysledku se dočkáš tak po třech měsících. Dejme tomu objem bicepsu se zvedne o 1cm. Ale k tomu je ještě pottebo jíst atd. Samotný kreatin je na hovno.

gyzmo

to je pěkná blbost beru creatin tak ze jeden měsí jo a pak za se na měsíc vynechám,takhle to dělám už rok a plešatej fakt nejsem.

organics
4x

Zdravím všechny,věnuji se posilování cca 10let,několikrát jsem kreatin užíval,nikdy jsem nebral nic od neznámých firem,toto na začátek....dál bych dodal,že pravidelně cca každé 3 měsíce chodím na odběry krve,kvůli nijak zvláštním zdr. problémům,jsem úplně zdráv....toto jen pro kontrolu. Nyní jsem užíval KRE-ALKALYN cca 2 měsíce,nabral jsem cca 2,5-3kg solidních čistých svalů,samo mě to překvapilo,neboť po tolika letech člověk stagnuje,co si budeme povídat,dál užívám 2x denně 80% protein,nic víc,žádné drogy,steroidy,cigarety,alkoho l,léky,nic.... a hle,stouply mi jaterní testy na úroveň alkoholika!!!! zničeho nic,tak jsem pídili,pídili s lékařkou,až jsme se dostali k doplňkům stravy...prokonzultovali jsme to na sportovní medicíně,kde řekli,že to tyhle problémy způsobuje,že to jejich atletům zakazují,tak jsem to bral dál,vzali jsme znovu krev a hodnoty pořád špatné,tak jsem vysadil,a začly se zlepšovat a nyní po 2 měsících jsou na normálu....... takže radím ruce pryč,zřejmě to bylo z toho,normálně jsem na sobě nic nepociťoval!!! je to od jedné z nejvtších firem v čr a na našem trhu,která je sponzorem mnoha odvětví .... zdraví máme jen jedno,tak pozor na to...

ROMAN
1x

JÁ BERU KREATIN A GLUTAMIN ASI ŠEST LET BEZ PAUZY ŽÁDNÉ VĚTŠÍ PROBLÉMY JSEM NEZAZNAMENAL

fgjhej
10x

tak ty budes asi postizeny ze?? kreatin se bere na cykly a ne sest let vkuse. bere se priblizne mesic a pak mesic pauza a tak se to opakuje

franta

akorát ses zesměšnil. žádný cykly se dělat nemají

Lukas

Mají. Je tak uvedeno i v návodu.

nova.brb
4x

dobry den, mam dotaz: mohl by kreatin (konkretne kreatin ethyl ester) snižovat chut na sex? chapu, ze na kazdeho zabira trochu jinak, jen se chci zeptat, jestli by to bylo mozne?

Iljíč Kulturista
2x

To je strašně blbý dotaz. Asi toho nechápeš víc... No, a pro ostatní, inteligentnější, je tady moje zkušenost. Kreatin funguje. A vůbec to nemusí být obří dávky (podle výrobců...) Já jsem si dával 7g před výkonem (zarovnaná čaj. lžička) a před spaním s proteiny. A pak druhý den sedm gramů. A konec. Žádných 40 gramů denně a tak. Poprvé tělo reagovalo fantasticky! Kilogram denně! Samozřejmě to byla hlavně voda ve tkáních. Kreatin míchám s lžičkou glukopuru (ovocný cukr) do půl litru sportovního sacharidového drinku. Efekt zaručem. Ale.... tělo si za nějakou dobu zvykne a je konec. Po pár měsících. Zvyšování dávek u mě vedlo k lehké nevolnosti a bolestem hlavy. Takže jsem Kreatin vysadil. Zase jej zkusím až po dlouhé době... rok? Dva? A ještě pro toho tazatele. Nasycení, není, ty troubo, růst svalů, ale maximální vytvoření kreatinových rezerv.

brb

No nazdar, představa, že ti tělo bude chtít zvětšovat svaly dobrovolně je naprosto mylná. :D Především je třeba pochopit, že za normálních okolností o ně tělo moc nestojí a vytváří (lépe řečeno; zvětšuje jejich objem) v případě, že je to pro jeho potřeby žádané, takže jestli sedíš celej den na židli, měl bys očekávat nárůst svalů leda na zadní straně krční páteře... ;DDD Každej, kdo ti kreatin prodá ti k tomu řekne, že má smysl, aby jej užívali sportovci, těžko říct, jakej účinek bude v případě těžkejch intelektuálů (nervovou soustavu vyživuje taky). ;) :O

vojta

dobrý den, mám takový dotaz, může mít kreatin vliv na oči? kamarád je má totiž slabší, tak se ptám protože nosím taky brýle jestli může mít vliv na oči, aby nedošlo k jejich poškození. děkuji

Izzi

Dobry den zajimalo by me zda ma kreatin vliv na sexualni zivot a plodnost dekuji za odpoved

Janka

Doporučíte mi kreatin vhodný pro středně pokročilou sportovkyni?

Iva

Mohu doporučit MYPROTEIN CREATINE MONOHYDRATE 1000G

Janka

A kde to koupím? na netu jsem to nenašla...

Milan

Chcem sa spýtať je vhodné užívať kreatín keď som mal pred rokom zapálení pankreas

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce