Inzerce

čistící čaje

myslim, že nestačí na pleť mazat různé krémy, je třeba léčit příčinu akné a ne jen její následek. tělo by se mělo čistit zevnitř, je třeba hodně pít, nejlepší jsou bylinkový čistící čaje a taky se musí upravit strava. jen bych se chtěla zeptat, jestli se můžou ty čaje dělat z vody z kohoutku nebo si musim koupit balenou vodu?

Inzerce
Odpovědi
Petra2 poděkování

ahojky, chtěla jsem se zeptat jaký čistící čaj používáš?já trpím také akné a mě doporučili pít kopřivový čaj. Jinak já si ho vařím z vody z kohoutku.

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. listopadu 2006, 13:19:12

Ivana1 poděkování

ja piju taky koprivovej, mam jeste cistici s cervenou repou a nakej od lecitele, prej je dobra i melta, jestli vis, co to je a je treba i upravit stravu

27. listopadu 2006, 21:13:35

Petra

já mám stravu upravenou, jím docela zdravě (bez sladkostí, tučných jídel, smažených jídel, a bílého pečiva), je to boj ale snad nad tím vyhraju, už z toho začínám být nešťastná, jinak děkuji za radu ohledně toho čaje s červenou řepou, určitě ho vyzkouším A meltu myslíš jako to kafe? Já sem ještě četla že je dobrá syrovátka, ale to nemám vyzkoušený, takže nevím

29. listopadu 2006, 08:12:15

Ivana

jo ta melta, to je vlastne jako nahrazka kafe, mne to poradil lecitel a taky prej nemam pit vodu z kohoutku, ale balenou kojeneckou vodu a na plet pouzivat jen prirodni pripravky

29. listopadu 2006, 13:15:10

Madla1 poděkování

Ahoj.. Já moc ráda na jaře na podzim ale i dle potřeby jak se cítím,podnikám pitné očistné kůry a myslím,že se mi to vyplácí.Na trhu je mnoho čistících čajů a je potřeba si najít ten svůj dle chuti.Samozřejmě je musíte i prostřídat.I na čaji může vzniknout závislost.Moje kůra trvá tak 3-4 týdny pitného režimu s čistícími čaji a to 2-3 hrnečky denně.Mám vyzkoušeno několik moc dobrých čajů.A jestli chcete zkuste e shop www. biomatej.cz.Mají výběr a spoustu informací k tomu.Madla

29. května 2009, 11:22:19

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 83 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 23:21:03

Ahoj, zaléčil jsem se sám a vzhedem k věku musím mít nějaké potíže, do emailu Ti… Diskutovat

• Karel T. (bolest paty) 7. prosince 2016, 13:27:12

Ortopedické vložky Medicovi Twin heels mi pomohly, bolest nadobro zmizela. Mohu je doporučit. Diskutovat

• Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:13:38

RIMA? Co to je? Neznám.... Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.