Inzerce

Únik moči v přechodu

Musím říci, že jsem si myslela, že se mne to nikdy nebude týkat. Bohužel jsem v přechodu, kde bojuji jednak s návaly horka, jednak s počítající inkontinencí - i když tomu tak sama neříkám. Začínám mít obavu z dlouhých cest. Když mám před sebou dlouhou cestu autobusem, raději ani ráno nepiju. Představa, že se mi to stane je pro mne strašná. Hormony brát nechci, bojím se rakoviny prsu, ale chci chodit cvičit. Existují nějaké speciální kurzy, nebo se mé potíže zlepší i při cvičení např. kalenetiky?

Inzerce
Odpovědi
Helena

Inkontinence neboli únik moči je téma, které se jednou bude týkat skoro každé z nás, ať chceme nebo nechceme a bez ohledu na to, co si myslíme. Co se týče pomoci na tyto problémy, dobré zkušenosti mají lidé kolem mě a i já samotná s dýňovými tabletami od firmy Valosun. Je to volně prodejný doplněk stravy za celkem přijatelnou cenu. Každopádně pokud budete chtít poradit, stačí zajít do lékárny, kde by vám měli ochotně a dobře poradit.

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. srpna 2013, 12:30:20

laďka

No nechci hanět tabletky, ale myslím že se jenom na ně člověk nemůže spoléhat, takže bych k nim přidala např. kegelovy cviky, aby byl výsledek co nejlepší. Přece jenom cviky posílí pánevní svalstvo lépe než tabletky. Ale jako kombinace tohoto doplňku a cviků by to mohlo být dobré.

Reagovatpoděkovatnahlásit

26. srpna 2013, 14:33:43

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Suchi (darování orgánů) 5. prosince 2016, 13:00:51

Rad bych ti pomohl Diskutovat

• Simona (Menopauza) 7. prosince 2016, 00:23:58

Mě pomohl přípravek Clerex pro ženy.Nejsem podrážděná když to mám. Diskutovat

• zuza2 (Cirhóza jater) 3. prosince 2016, 16:04:44

Doporučuji - Liver care complex. Velmi pomáhá na regeneraci jater. Velmi účinný na detoxikaci… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.