Inzerce

Inkontinence u starých lidí

Nemám vlastní zkušenosti – naštěstí, ale máme problém s devadesátiletou babičkou. Už je nemobilní a máme ji doma. Máme perfektní obvodní doktorku, která nedělá problém s předepisováním pomůcek na poukaz. Jinak nevím, jak bychom to s mamkou řešily. Asi máme fakt štěstí, protože jsem slyšela, že ne všichni lékaři jsou ochotní vložky předepisovat a posílají pacienty na vyšetření, což s naší babičkou není možné absolvovat. Nebojte si říct o předepisování vložek, je to vaše právo.

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měli jste někdy potíže s nespavostí?
Zatím hlasovalo 323 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • honza (Dráždivý tračník) 24. března 2017, 22:04:45

. .. teď ale čtu z příbalového letáčku, se se může užívat bez porady s lékařem jen 2… Diskutovat

• velvetka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 24. března 2017, 10:03:12

Ahoj Janiknko, mě nějaky Jean tady vjbec nevyvede z míry, podle mě je tady mimo mísu a… Diskutovat

• Market (Asentra vs. alkohol) 24. března 2017, 10:02:11

Dobrý den, já beru Asentru 50 teprve měsíc a alkohol nedoporučuji. Po jedné sklence vína… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.