Inzerce

vypadávání vlasů

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, na jeden můj problém.Už asi 2 měsíce mi začali vypadávat vlasy...Měsíc jsem nic nedělala a pak jsem tak ke konci měsíce šla k dokrorce a ta mi dala na 2 měsíce prášky proti depresy s názvem LEXAURIN 1,5 a abych používala NIZORAL šampón. Už budu mít za chvilku dvouměsíční balení prášků dobráno ale padání vlasů mám pořád.i když určitá změna tu je...Hodně se teď nervuji, kvůli práci a prostě pitomostem, tak bys se chtěla zeptat, jestli na tom má vinu tohle, nebo proč mi začali padat...Ps: Může to být dědčné??Mome mamka kvůli tomu musela před pár roky nosit paruku.už jí vlasy ale narostli...Předem děkuj iza odpověď.Kdyžtak mi Váš názor napište na můj e-mail: horakovamarika@seznam.cz

Inzerce
Odpovědi
Monika

Ahojky, taťkovi padaly ve zvýšené míře vlasy a zkusil tento šampon: http://www.kosmetikapremier.cz/kosmetika-premier/eshop/3-1-Pece-o-vlasy/0/5/46-Sampon-proti-vypadavani-vlasu Vlasy mu teď padají minimálně a dokonce se mu zastavilo vypadávání vlasů i nahoře na hlavě, kde už měl na mále. Nevím, jestli ti také pomůže, ale jedná se o opravdu kvalitní kosmetiku z Mrtvého moře, tak by snad mohlo. ;) Je hlavně celkem levný.

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. října 2011, 11:09:35

zdenek

ta adresa je nefunkční

20. ledna 2016, 14:01:32

Karolína Lovosická

Možná vyzkouším.

8. dubna 2015, 17:49:33

Martina Jalovická

Také ho používám a je super.

9. dubna 2015, 17:38:55

zdenek

a jak se jmenuje ten šampon?..děkuji

20. ledna 2016, 14:02:35

Marie

Manžel užívá folixil, ale musel to brát dlouho...cca 2 měsíce, než to mělo první účinky

1. května 2016, 12:46:37

Patrik

Já první účinky u folixilu pocítil po 3 týdnech.

1. června 2016, 01:20:11

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://www.musimcasto.cz/?utm_source=banner&utm_content=ordinace.cz
Anketa
Poskytoval/-a jste někdy první pomoc u epileptického záchvatu?
Zatím hlasovalo 124 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Sabca (Dentální hygiena – nutnost, nebo marketingový trik?) 18. února 2017, 11:13:15

ano, mam. Akorat nevim zda to sem mohu psat abych nedelala nejak reklamu ale je to nazuby.cz, maji… Diskutovat

• verca (Dentální hygiena – nutnost, nebo marketingový trik?) 24. února 2017, 10:48:13

nekdo zkusenosti s belici pastou a nejakym odstranovacem zubniho kamene? Nechce se mi letet na… Diskutovat

• Biba (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 18. února 2017, 19:29:53

Dobrý den všem pročítala jsem tuhle diskusi a je mi z ní moc smutno. Moje maminka byla do… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.