Inzerce

návštěva léčitele

zkoušel jste někdo navštívit léčitele? já jsem u něj byla asi před měsícem a akné se mi pomalu začíná hojit, předepsat mi náky čístící čaje a myslim, že to dost pomáhá, prej se toho za tři měsíce zbavim a docela tomu i věřim

Inzerce
Odpovědi
miska

Ahoj. Mohla bys mi prosím napsat, co ty čistící čaje obsahují. S akné se trápím už asi 12 let :( a moooc ráda bych se toho zbavila. Dík

Reagovatpoděkovatnahlásit

7. prosince 2006, 08:50:15

Ivana

no ten lecitel mi napsal caj, kterej by mel bejt primo na me, tak nevim, jestli pomuze tobe, prej mi spatne fungujou jarta, tak mam akne kvuli tomu a slozeni toho caje: repik, lopuch koren, rebricek, hluchavka, jahodnik, pyr, cekanka koren, kopriva, pampeliska, materidouska, zlatobyl, chmel jestli to nemas daleko do Domazlic, nebo teda presnejsi do Kouta na Sumave (to je asi 10 km od Domazlic), tak si zajed k tomu leciteli taky, urco ti pomuze

7. prosince 2006, 17:18:46

Hanča

Zdravím, pokud pro vás není problém přijet do Brna, mohu doporučit shamana Juana Carlose. Kontakt na asistentku je 728 830 403 a moje kamarádka má velmi dobré zkušenosti s karmickou léčitelkou z Boskovic, paní Věrkou Bergerovou, která léčí i na dálku. Kontakt na paní Věrku je 728 922 306.

13. ledna 2009, 23:39:14

Olda

Zkuste se spoléhat hlavně sami na sebe a zkuste samoléčení. První "Český" energetický systém najdete na www.poharkb.cz. Hodně štěstí

6. srpna 2010, 12:58:34

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Rad (Zrudnutí po sportu) 8. prosince 2016, 21:42:18

Taky jsem rudy pri sportu odmala, pri stresu i pri obycejnem zavazovani tkaniček. Nemyslim si ze… Diskutovat

• Peter (erektilní dysfunkce) 4. prosince 2016, 18:16:11

Clerex beru vždy před sexem a ještě mě nezklamal.V lékárně vědí co je dobré a… Diskutovat

• Berta (ukončení léčby antidepresivy) 3. prosince 2016, 17:03:35

Proč AD vysazujte? Mohou se brát dlouhodobě i celoživotně pokud vám pomáhají. Když… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.