Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Ořešák královský

Ořešák je mohutný strom s velkou korunou. S věkem se mění barva kůry. Ta je zpočátku světle našedlá, později hnědošedá. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Janička

Chtěla jsem se optat, jestli je ten ořešák fakt dobrý proti parazitům? Kamarád mě nedávno postrašil, že když jím suši a tatarák, tak si mám dávat pozor na "zvířátka" a něčím je hubit.... pomohl by?

Marek

No já myslím, že vám to minimálně neublíží a pokud v sobě něco máte, tak by to mohlo dostat ven. A netrpíte třeba víc únavou nebo bolestma kloubů a tak? Takové ty civilizační choroby, co občas nemaj jiný vysvětlení?

Mája Jonášová

To jako chcete tvrdit, že únava a bolesti kloubů mohou být způsobené parazity? Vždyť paraziti většinou žijou s živočichy v symbióze, ne? Tak proč by škodili hostiteli, který je pro ně vlastně pro jejich přežití potřebný?

Jean

paraziti a mikroparaziti vyvolávají všechny potíže a nemoci, řídí všchno v životě, jsou staří jako země, nikdo to nebere vážně a neléčí se :-)

Ivanka

Souhlasím, já používám wurmex, kde je ten ořešák jako hlavní účinná látka a jsem spokojená, dokonce mě přešly časté bolesti hlavy ;.-) Ať si věří každý čemu chce, mi to pomohlo.

Petr Kovář
1x

Dobrý den, já bych to trochu uvedl na pravou míru. Parazité s lidmi mohou žít v symbioze, ale z dlouhodobého hlediska vám mohou vyvolat např. bolesti hlavy, únavu apod., protože to nejsou obtíže, které by hostitele zabily, ale vám asi v životě příjemné nebudou. Pokud už v sobě parazity máte a objeví se v testech, které vám může nechat provést váš obvodní lékař, pak se dají řešit léky. Kdo to chce ale zkusit přírodní cestou a nebo to zkusit preventivně, pak přípravky, které obsahují ořešák, jsou určitě dobrá volba.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce