Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Stresová inkontinence

Při stresové inkontinenci nejde o únik moči v důsledku psychického stresu, jak se některé ženy mylně domnívají. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Adéla 27

Mám také únik moči při chůzi. Obrátila jsem se na urologa a začala jsem s tím bojovat psychicky. Dostala jsem prášky, aby můj močový měchýř nebyl tak dráždivý a musím přiznat, že je to mnohem lepší již po několika prášcích, i když léčení je dlouhé. Jsem připravená s tím bojovat a zvítězit! Adéla

Jassica
1x

Zdravím Adélo, mohu se zeptat jaký lék užíváte? Vypozorovala jsem totiž u mého příbuzného příznaky, které jsou zde vysvětlovány.. další můj problém je že on si to zřejmě neuvědomuje a já nevím jak mu své podezření sdělit.

Veronika
2x

Měla jsem velké potíže několik let.Vyléčili mě za 3 měsíce novou metodou bez operace na Urologii v Motole. Jsem již rok bez potíží. Všem mohu doporučit. Žiji novýn životem. Informujte se na emailu [email protected]

Ivana Kastnerová

V poslední době mám náhlé potřeby močení, které vzniknou během 15-20 minut. Většinou není problém si odskočit, ale když dobíhám na WC stává se to nesnesitelné. Před měsícem jsem byla s kolegy z práce odpoledne na malé oslavě narozenin, vypila jsem asi tři deci vína, na což nejsem zrovna zvyklá a při příchodu domů jsem měla silné nucení, jenže při odemykání bytu jsem se pomočila. V životě se mi to nestalo. Sváděla jsem to na alkohol, ale minulý týden jsme měli nějaké firemní jednání, samozřejmě jsem pila jen kávu, po něm mi šéf nabídl odvoz domů, svolila jsem, bylo to dost vyčerpávající, ale při cestě jsem dostala silné nucení. Protože to bylo blízko naší firmy, řekla jsem mu, aby jel tam, že musím ještě něco zařídit. Vyhověl mi. Když jsem vystupovala z auta, bylo mi úplně špatně. Doběhla jsem k výtahu, ale než přijel, pomočila jsem se. Prostě jsem to vzdala, nešlo to udržet. Zjistila jsem, že klíče od kanceláře jsem nechala v autě. Byla jsem pěkně oblečená, šaty, silonky, lodičky, a teď celá mokrá. Šla jsem hodinu pěšky domů, nikdy na ten trapas nezapomenu, určitě si toho museli lidi odpoledne všimnout. Prosím vás může mi někdo říci, jestli je normální, aby se dospělý člověk pomočil? Mám se někde léčit, nebo může se to stát? A to 2x po sobě. Mám hrůzu, že to zase někde na mne přijde a dostanu se zase do strašné situace. Prosím poraďte mi někdo z ordinace.

Alena

Vážené, je mi z toho úzko. Žijeme v 21tém století a na inkontinenci ,krom vložek není žadná pomoc. Je mi 58 let sportuji pracuji a tento stav s močením mne usouží, nikdy nevím kdy mě nesnesitelné nutkání čutat potká a také v praci je to stresující. Na urologii chodím pravidelně žádné kladné lečení nesleduji. Můžete někdo poradit?

Alena

Dobrý den, zkuste zmíněné dýňové tablety valosun, já už je objednala,za zkoušku nic nedám a pár doporučení mám, tu jsem chtěla znát názory více lidí ... A také zkuste cviky na posílení pánevního dna, najdete na internetu spoustu videí. Přeji brzké viditelné úspěchy a méně stresu z tohoto nepříjemného problému

míla

chtěla bych se zeptat, jaká je věková hranice pro operativní zákrok při urgentní inkontinenci.děkuji Míla

Milka

Bohužel, no :( taky s ní bojuju a jako… než jsem našla pomůcky, co mivyhovují, tak to trvalo. Taky používám Seni, ty mi vyhovují maximálně.

Petra

A co sport? Nechci se kvůli tomu všeho vzdát, ale mám z toho blbý pocit jít cvičit jako dřív a ještě třeba mezi lidi...

Rita

To není žádný problém, normálně si kup urologické vložky, doporučuju Bella control nebo Seni lady, ty jsou tenké a velké jako klasická vložka, ale mají navíc superabsorbent, takže jsou hodně savé a nepropustí ani zápach ani tekutinu a můžeš fungovat úplně normálně.

Petra

No tak to zkusím, snad máš pravdu, děkuju za odpověď...

Vlaďka

Zdravím. Prosím sháním ženy co jsou po operaci pro stresovou inkontinenci. Příští rok končím VOŠ a Kvalita života žen po operaci stresové inkontinence je mé zvolené téma pro mou závěrečnou práci. Byla bych vděčná za každé vyplnění. Pokud někoho ve svém okolí znáte prosím sdílejte. Dotazník je anonymní. Sama jsem tímto problémem trpěla, díky operace jsme se stresové inkontinence zbavila. https://www.survio.com/survey/d/F9O7P5U8E3U5P6T7Q

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce