Inzerce

problem po tehotenstvi

zdravim vas,byla bych moc vdecna za radu,jsou to 4mesice co jsem porodila syna a od te doby mam nesnesitelne bolesti,kdyz potrebuji na stolici,obcas krvacim,ale pokazde je to nesnesitelna rezava,pichava bolest,az mam slzy v ocich.Jelikoz se ted nachazim ve Velke Britanii a zdravotnictvi tady stoji za nic,doktorka me odbila masti a projimadlem bez jakehokoli vysetreni,to ovsem nepomohlo a bolesti mam neustale.Co bych mela delat,co je pro me ted dulezite,aby me bolesti ustali?

Inzerce
Odpovědi
asse

Moc Vás zdravim take ,potíže s konečníkem po porodu jsou velmi časté,a většinou kde o fissuru nebo tzv.trhlinku bohuže u žen po porodu je častý problém.V tomto období není možné abyste absolvovala detail. vyšetření ,doporučuji návštěvu lékaře a anoskop. vyšetření bez připravy a podle rozsahu trhlinky se rozhodné o konsevativní ther nebo malý zákrok,který neubliži vás i vaše miminko

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. ledna 2007, 17:15:59

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • JiB (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 22. července 2017, 00:03:36

Drahá Lindo,...děkuji za vaše slova. Dělala jsem, jen to co jsem považovala za správné.… Diskutovat

• Pepa (Zácpa) 21. července 2017, 10:07:15

Zácpa dokáže pořádně potrápit. Znám to sám. Teď už mám ale po problému. Jak se objeví… Diskutovat

• babanci (negativa u dárcovství) 18. července 2017, 10:53:19

Mám kamaráda, je to patolog a ten tvrdí, že dárce krve je budoucí leukemik. Zakazuje to… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.