Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Hydrocolon

zkousel jste si nekdo vycistit streva hydrocolonem? prej je to na akne dobry, ale ja osobne to vyzkouseny nemam, ale vaham, jeslti to vyzkouset, myslim, ze nakej smysl by to urcite melo

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Ivana Kocandová
2x

Já si provádím doma hydrocolon za pomoci svého manžela. Koupila jsem si totiž soupravu pro tenhle účel a jsem spokojená. Dávat 800 korun za jeden výplach se mi zdá hodně, když to doma můžu mít doma zadarmo a kolikrát chci.

Johanka
1x

A kde jsi tu soupravu na domácí použití koupila?

Radula

Dobrý den,zajíbalo by mě,jaký "přístroj" na domácí hydrocolon máte. Je to s podivem,poněvadž přístroj stojí cca 200 000tis a při těchto procedůrách je víc než vhodný dohled zdravotníka. Myslím,že používat to doma je hodně velké riziko poranění střeva apod. Můžete mi konkretizovat Váš přístroj? Děkuji e.mail: [email protected]

Maya

no tak to teda potěš koště... tohle bych si doma nedělala ani náhodou... je to docela zásadní, čim si vyplachuješ střeva a jaké bakterie Ti v těle zůstanou... Nikdy bych to neudělala bez odborného dozoru... M

ondrasek

Někteří uživatelé hydrocolonu se rozhodli zakoupit raději domácí hydrocolon, jehož užití je v podstatě stejné a dá se pořídit za cca 1800kč (zakoupit jej můžete na internetu, k sehnání je i v některých obchodech se zdravou výživou). Většina uživatelů je s tímto přístrojem spokojena, aplikaci provádí jednoduše s pomocí partnera či někoho z rodiny. Pokud byste rádi hydrocolon vyzkoušeli, rozhodně doporučujeme vyzkoušet první aplikaci v odborném prostředí kliniky. Na internetu můžete nalézt mnoho klinik, kde terapii provádějí – V Praze, Brně,Poděbradech, Ostravě, Břeclavi, Opavě, Frýdku – Místku a v mnoha dalších městech. Důležité je se objednat předem, zájemců o hydrocolon terapii je skutečně mnoho!

katka
2x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

alexa
1x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

MZ

Dobrý den, děkuji za tip, jen se zeptám, přeci jen je to dost intimní procedura...je v medialtu kromě pana Dr.Vargy i nějaká lékařka...? Děkuji M.

arolin

Myslím, že pan Varga není lékař! Jestli je SZŠ nevím, ale u takovýchto procedur, by alespoň minimální zdravotnické povědomí mělo být samozřejmostí-přeci jenom se pracuje s přístrojem a hrozí poškození "pacienta"....

Veronika

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

kamilkkka

Ahoj Měla jsem podobný problém s pletí a také jsem užívala mnoho antibiotik. Chodila jsem do Medialt.cz na hydrocolon a moc se to zlepšilo.Mohu jen doporučit.

Anežka
1x

Lidi, to nevidíte, že je ta chvála na Medialt normální reklama? Dala bych ruku do ohně za to, že si to "pan doktor" píše sám! POZOR!!!

PETR FEJKL

Dobrý den Anežko Proč jde o reklamu.Však diskuse jsou právě o tom ,aby se lidé dozvěděli-kde jsou jiní lidé spokojeni.Já chodím do Medialt dost dlouho a proto pána trochu znám -je to hodný člověk.A co zde píšete je nepěkné a také trochu konkurenční-tak pozor na popáleniny.

sk

to že súčasná medicína a její produkty poškozují mnohokrát beztrestne pacienty nevadí nikomu, ale když někto bez odborného vzdělání zavede někomu hadičku do prdele varovný prst je hore. Kam sme to dospěli. Raději si dám zavést neodborně hadičku do prděle , jak pod odborným dohledem celé roky bez výsledku žrát léky. Díky že máme i tyto "neodborné " možnosti

Dědek

DD:

Daniela Benešová

Pan Jinřich Varga si tady sám pod různými jmény píše všechny ty pochvalné příspěvky na svoji firmu Medialt. Nikdo k němu na hydrocolon totiž nechce chodit, na internetu se lze dočíst, proč se panu Vargovi všichni vyhýbají.

Marika

😄😄😄 Tak to pan Varga trochu nezvládl. Všeho moc škodí ( i chvály). Díky pí. Benešová, taky jsem si to myslela. Budu to pochopitelně šířit dál.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce