Inzerce

Hydrocolon

zkousel jste si nekdo vycistit streva hydrocolonem? prej je to na akne dobry, ale ja osobne to vyzkouseny nemam, ale vaham, jeslti to vyzkouset, myslim, ze nakej smysl by to urcite melo

Inzerce
Odpovědi
Ivana Kocandová2 poděkování

Já si provádím doma hydrocolon za pomoci svého manžela. Koupila jsem si totiž soupravu pro tenhle účel a jsem spokojená. Dávat 800 korun za jeden výplach se mi zdá hodně, když to doma můžu mít doma zadarmo a kolikrát chci.

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. června 2007, 10:24:56

Johanka1 poděkování

A kde jsi tu soupravu na domácí použití koupila?

3. července 2007, 08:50:22

Radula

Dobrý den,zajíbalo by mě,jaký "přístroj" na domácí hydrocolon máte. Je to s podivem,poněvadž přístroj stojí cca 200 000tis a při těchto procedůrách je víc než vhodný dohled zdravotníka. Myslím,že používat to doma je hodně velké riziko poranění střeva apod. Můžete mi konkretizovat Váš přístroj? Děkuji e.mail: bydletpodnikat@seznam.cz

20. srpna 2007, 14:53:31

Maya

no tak to teda potěš koště... tohle bych si doma nedělala ani náhodou... je to docela zásadní, čim si vyplachuješ střeva a jaké bakterie Ti v těle zůstanou... Nikdy bych to neudělala bez odborného dozoru... M

20. září 2012, 11:42:48

ondrasek

Někteří uživatelé hydrocolonu se rozhodli zakoupit raději domácí hydrocolon, jehož užití je v podstatě stejné a dá se pořídit za cca 1800kč (zakoupit jej můžete na internetu, k sehnání je i v některých obchodech se zdravou výživou). Většina uživatelů je s tímto přístrojem spokojena, aplikaci provádí jednoduše s pomocí partnera či někoho z rodiny. Pokud byste rádi hydrocolon vyzkoušeli, rozhodně doporučujeme vyzkoušet první aplikaci v odborném prostředí kliniky. Na internetu můžete nalézt mnoho klinik, kde terapii provádějí – V Praze, Brně,Poděbradech, Ostravě, Břeclavi, Opavě, Frýdku – Místku a v mnoha dalších městech. Důležité je se objednat předem, zájemců o hydrocolon terapii je skutečně mnoho!

11. března 2009, 21:31:41

katka1 poděkování

byla jsem na hydrocolonu v Medialt.cz-dříve hydrocolon biz.Chodím každý rok již po3 a cítím se dobře.Cena je snad nejlepší v ČR -399

19. září 2011, 08:47:57

alexa

chodím také na hydrocolon do Medialt.cz-skvělá cena a pan Varga je fajn člověk.Jsem velmi spokojená a mohu jen doporučit.

20. října 2011, 09:37:30

MZ

Dobrý den, děkuji za tip, jen se zeptám, přeci jen je to dost intimní procedura...je v medialtu kromě pana Dr.Vargy i nějaká lékařka...? Děkuji M.

30. ledna 2012, 10:07:24

arolin

Myslím, že pan Varga není lékař! Jestli je SZŠ nevím, ale u takovýchto procedur, by alespoň minimální zdravotnické povědomí mělo být samozřejmostí-přeci jenom se pracuje s přístrojem a hrozí poškození "pacienta"....

15. května 2012, 10:17:54

Veronika

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

21. ledna 2012, 23:32:34

kamilkkka

Ahoj Měla jsem podobný problém s pletí a také jsem užívala mnoho antibiotik. Chodila jsem do Medialt.cz na hydrocolon a moc se to zlepšilo.Mohu jen doporučit.

30. ledna 2012, 12:26:10

KMARA

Dobrý den Myslím,že hydrocolon je dobrou prevencí.Doma provádím klystýr každý měsíc před úplnkem a jednou za rok jdu na tří hydrocolony do Medialt .cz Zlepšilose za tu dobu co si hydrocolon dělám dosti neduhů a jsem spokojená.

10. dubna 2012, 11:47:14

JANA

Ano musím jen souhlasit.Také chodím do Medialt na hydrocolon .Cítím se moc dobře -nejsem unavená a plet je mnohem lepší.Také Medialt doporučuji a budu tam chodit i nadále.

21. května 2012, 13:24:22

Anežka1 poděkování

Lidi, to nevidíte, že je ta chvála na Medialt normální reklama? Dala bych ruku do ohně za to, že si to "pan doktor" píše sám! POZOR!!!

30. května 2012, 08:38:35

PETR FEJKL

Dobrý den Anežko Proč jde o reklamu.Však diskuse jsou právě o tom ,aby se lidé dozvěděli-kde jsou jiní lidé spokojeni.Já chodím do Medialt dost dlouho a proto pána trochu znám -je to hodný člověk.A co zde píšete je nepěkné a také trochu konkurenční-tak pozor na popáleniny.

9. července 2012, 10:19:44

ee

Dnes jsem byla v Medialtu a mohu jen doporucit.

17. dubna 2013, 18:44:51

sk

to že súčasná medicína a její produkty poškozují mnohokrát beztrestne pacienty nevadí nikomu, ale když někto bez odborného vzdělání zavede někomu hadičku do prdele varovný prst je hore. Kam sme to dospěli. Raději si dám zavést neodborně hadičku do prděle , jak pod odborným dohledem celé roky bez výsledku žrát léky. Díky že máme i tyto "neodborné " možnosti

25. září 2013, 22:45:05

Dědek

DD:

25. září 2013, 23:03:15

Daniela Benešová

Pan Jinřich Varga si tady sám pod různými jmény píše všechny ty pochvalné příspěvky na svoji firmu Medialt. Nikdo k němu na hydrocolon totiž nechce chodit, na internetu se lze dočíst, proč se panu Vargovi všichni vyhýbají.

2. července 2014, 05:41:54

Marika

😄😄😄 Tak to pan Varga trochu nezvládl. Všeho moc škodí ( i chvály). Díky pí. Benešová, taky jsem si to myslela. Budu to pochopitelně šířit dál.

6. dubna 2015, 13:36:57

Domácí hydrocolon

Dobrý den, sháním nejlépe zdravotní sestřičku, (ale klidně i šikovnou osůbku, která s tím má zkušenost), která by mi pomohla s obsluhou domácího hydrocolonu. Koupila jsem si tuto sadu, ale nemám nikoho,kdo by mi mohl hydrocolon aplikoval. Jsem z Hodonínska, ale klidně přijedu i k Vám. Nechci to samozřejmě zadarmo. Předem děkuji :-) LentilkaR@post.cz

27. května 2015, 11:28:01

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • YXCV (schizofrenie a lék Abilify) 4. prosince 2016, 20:08:02

Zdravim, beru abilify asi pul roku 30mg denne,plus do toho rano haloperidol 1,5 mg. Mam hlasy, Jsem… Diskutovat

• ŽIVOT (darování orgánů) 3. prosince 2016, 05:55:24

Zdravím, jsem v předialyzační přípravě. Nejsou to krásné vyhlídky, chci žít ještě… Diskutovat

• Naska (Průjem) 30. listopadu 2016, 11:45:11

Průjem je nepříjemný, proto jsem ráda, když se podaří sehnat něco co pomůže a dětem… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.