Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Asentra 50

Máte, prosím někdo zkušenosti s AD Asentra? Dostala jsem je od lékaře na svoje úzkostlivé depresivní období asi před přechodem. Nikdy jsem žádné prášky nebrala, snažila jsem se vše zvládnout sama ale už to nešlo, hodně mě to komplikovalo život.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Nikola

Ahojky, beru ctvrty den Asentru 100 2 x denne, je mi spatne jako hrom, tresu se, potim, mota se mi hlava a o zaludku radeji nemluvim, knedlik v krku atd. Dnes uz me napadlo, ze bych ji vysadila, ale stene jsem ji vzala, odpoledne uz je lepsi, ale je to mazec, jeste u toho chodim do prace a fakticky se divim, ze jsem ten kolotoc vydrzela a nikdo se me jeste ne nic neptal..

Denča
2x

Ahoj, chci povzdudit všechny kdo začíná s Asentrou. Já začínala v polovině listopadu na 1/2 Asentry 50 na OCD a musím říc, že to byla hrůza. Zle od žaludku, bolest hlavy, tuhnutí svalů, brnění v končetinách, pocit těžké hlavy, nespavost a nálada příšerná. Po 5 dnech jsem měla přejít na celou tabletu a po požití jsem měla zimnici, brnění a počit, že to nepřežiju. Celá táto hrůza trvala asi měsíc, kdy jsem to chtěla vzdát, protože jsem měla pocit, že mám sníženou citlivost v jedné polovině těla, což bylo nepříjemné a já se nedokázala soustředit na nic jiného, než na tyto nepříjemné pocity. Navíc jsem se bála si vzít i prášek na bolest hlavy. V polovině prosince se to začalo zlepšovat a s velkým strachem na radu doktorky (kdy mi sice nebylo už tak zle, ale můj problém to neřešilo) přešla na dávku Asentra 100. Toto zvýšení jsem už přežila jen s tři dny trvajícím nechutenstvím a dnes jsem naprosto v pohodě. Všem přeji, aby překonali začátek léčby, než si tělo zvykne na nové molekuly, vísledek stojí zato.

Káča
1x

Ahoj vsichni. Začala jsem brat Asentru 1 celou tabletu denně, po prvních 4 dnech, kdy mi bylo strašně mizerně (nemohla jsem, jíst, spat, bolelo mě stále břicho a zorničky jsem mela jako kdyz jsem vypila 20 redbullu) mi paní doktorka snízila davku na 1/2 tabletu kazde rano. Mam za sebou 14 dní, kdy jsem byla s rodinou celých 14 dní a bylo to naprosto pohodové. Ale vcera jsem se vratila do Prahy, byla jsem sama celou noc a dnes jsem nemohla jit do prace, mela jsem sileny tres a psychická panika byla zpatky. Jsem z toho smutná,protoze jsem si rikala, ze po 14 dnech boje a následně pohody se budu cítit lepe, ale mela jsem pocit ze jsem se vratila zpet na zacatek. Máte někdo podobné problémy? Co deláte, abyse z podvědomí vymítili ty hloupé myslenky, které vám tu uzkost a psychickou paniku způsobují? díky za kazdý nápad a radu, drzte se vsichni.

Jenda

Ahoj, chci se zeptat jaké máte zkušenosti s alkoholem v pprůběhu užívání Asentry, nemyslím nic velkého, panákování atd. ale 2-3 piva například. Díky za odpověď

Míša
1x

Jendo,úplně v pohodě.Taky beru Asentru a klidně si dám sem tam skleničku vína.Ale určitě nic "tvrdého",jen to víno nebo pivo.

Iva

Ahojky já beru asentra 50 také a za čtyři týdny ani ne my zabraly moc mi pomohli až na to že jsem měla na tvářích vyrážku dosti špatnou tak jsem je vysadil a sama bez doktora řekla jsem mu to a on mi řekl ať to nesedím a počkám že by mě dal jiné prášky jestli vůbec ta vyrážka po tomto léku je už je neberu 5. Den nevím co se bude dít dál nemáte s tím někdo zkušenosti? Když tak bych to musela začít brát znova nechci chodit ale flekatá po tváři už mě vyzkoušel víc prášku a každý prášek mi něco dělal ale tento prášek je opravdu pro mě výborný až na tu vyrážku kdybych měla jinde tak mně to je jedno Budu to brát dál jinak pro mě tento prášek zatím výborný.

Petr
1x

Ahoj, beru Asentru 50 na depresi 1 tabletu ráno už skoro měsíc a pořát se necejtím moc dobře. První tejden jsem to blbě snášel, ale už si na to moje tělo zvyklo. Problém je v tom, že se ráno probudím, vezmu si prášek a zas si jdu lehnout. Jsem hrozně línej a nechci nic dělat, jsem úplně bez energie. Nemůžu se vůbec k ničemu donutit, jenom celý dny ležim a koukám na televizi. Nechodím vůbec ven, pokud to není nevyhnutelně nutný a i to je pro mě problém. Mám pocit, že ty prášky moc nezabíraj. Máte někdo podobný zkušenosti? Můžete mi někdo poradit? Díky

Miluna-Vimperk
1x

Ahoj Petre,precetla jsem si tvoji zpravu,a tak trochu jsem cetla o sobe.Ja beru Asentru uz 4 mesice,a neda se rict ze Asentra nas dostane do tech starych koleji jak jsme zili nez jsme zacali uzivat Asentru.Mam pocit ze Asentra je navykova,ale doktor ktery mi ji napsal a dopurucil to netvrdil,a spis me ujistoval ze navykova neni.Kdyz si Asentru zapomenu vzit jeden den ja ji sice beru 1/2 pred spanim,tak po ni musim sahnout pres den,abych vubec den prezila.Mam 2 deti,a tak musim fungovat at se deje co se deje.jak pises o tom ze nechodis ven,mam take takove stavy,ze nechci a ani nemuzu mezi lidi,radeji jsem sama.Zrejmne Asentra tak pusobi.Jako kdybych se lidi bala,a komunikovat s nimi se mi prici,ta lenost o ktere pises take znam,ale tu se snazim prekonat tim ze se musim donutit neco delat,ale vubec mi to nebavi neco delat.Kdyz mam spatny den,chci a musim byt sama,a nekde v koute se vybrecim a je mi lip.Tim vsim jsem chtela rict,ze podle meho je Asentra navykova a nevyleci.Ale presto,ze si myslim co si myslim,Asentu uzivam nadale,protoze zvladat dny s ni je o polovinu lepsi nez bez ni.

Pavel
2x

Ahoj Miluno, bohuzel s tebou nesouhlasím. Asentru jsem zacal brát pred 7 lety. Bral jsem 1x 50mg kazdy vecer. Pred tim jsem s panickou poruchou (to jsou ty stavy strachu jit ven, strachu jezdit metrem, strachu jit nakupovat, jen lezet na posteli a cucet do zdi ci do televize, nikam se mi nechtelo) bojoval pres rok bez léků. Moc mi to nepomáhalo, panické stavy jsem měl stále. Asentra mi pomohla. Po 7 měsících jsem ji postupně vysadil. Bohužel jsem do toho nyní zase spadnul - moc stresu. Nyní beru 2x 50mg, jednou vecer a jednou rano. Po 3 mesicich jsem zase ok. Člověk ale musí chtít a bojovat s tím. Jsou pouze 2 možnosti, buď se tomu poddáte a dostanete na to invalidní důchod a nebo s tím budete bojovat a budete normálně žít. Asentra se dá postupně vysadit, nejlépe v létě, kdy je dostatek denního světla. Také musíte ale například sportovat, úplně se při tom zpotit. Je to přirozené antidepresivum. Já nyní denně chodím každý večer cvičit či běhat, i když se mi nechce, ale musím. Člověk se totálně unavý a pak raz dva usne. Jo, a taky se člověk nesmí pozorovat. Jak mám blbé myšlenky, musím se něčim zaměstnat - třeba dělat dřepy, nebo se s někým začít bavit. Když se na něco soustředíte, nemůžete myslet na něco jiného. Existují také relaxační metody, co má člověk dělat, když na něj jde panika (knížky od pana doktora Praška). Hlavně neležet doma, to je to nejhorší, co může být. Prostě zkoušet chodit ven. Miluno, mozna u tebe by to chtelo zvýšit dávku, to se ale poraď se svým lékařem. Přeji hodně síly a hlavně to nevzdávat.

Lenka

Asentra neni navykova ten stav co pisete vam nezpusobuje asentra ale deprese či uzkost na kterou vam ji predepsali jen naopak potrebujete zvysit od doktora davku mluvim ze zkusenosti

uv

možná je to málo. ně to zvýšila dr. na 150 mg a docela kmitám a mám dobrou náladu

Jana
3x

ahojte,tak si tady čtu a každému většinou bylo ze začátku zle.Já beru Asentru 7dní ,půl ráno a asi po třech dnech vždy večer mi začně pálet na hrudi,v krku někdy to jde i do zad,ale od žaludku mi špatně není.Jen jsem měla v noci nějaké divné motanice,byla jsem nějak mimo.Měl někdo z vás taky takové pálení těla?Budu to muset vydržet do zítra a zavolat doktorovi.

Jano vydrz

Vydrz!!! Ja sem bral uz troje antidepresiva a kazde mi tohle delali i mesic a pul nektere. Asentra taky. Proste telo si zvyka a trva dlouho nez se ustaly metabolismus a vse kolem nej aby dobre fungoval navic i to zachytavani serotoninu. vyderzaj pionyr!

Lenka

Ano je to normální telo si zvykne a bude ok

Miluna-Vimperk

Ahojky vsichni,chtela jsem se zeptat,jestli nema nekdo z Vas informaci co se tyce Asentry a otehotnenim.Snazime se s pritelem o mimco,nejak se nam nedari,a nevim jestli mam hledat chybu v Asentre,muzete mi nekdo poradit?Je mozne aby Asentra branila k otehotneni?Mejte se pekne,pokud je to mozny.Papanek.

Míša
1x

Ahojky,nejsem lékař,takže přesně nevím,ale na internetu na jiných stránkách psala nějaká slečna,že bere Asentru a právě otěhotněla.Takže to asi v početí nebrání.......pa pa

Tyna

Ano antidepresiva zvedají prolaktin a to brání početí

Ivča
2x

Ahoj všichni,prosím o radu.Beru Asentru 50 jednu tabletu ráno.Zabrala po čtrnácti dnech,což je pro mne úleva,ale mám střevní potíže,každodnní průjem.Jestli máte někdo podobné zkušenosti,prosím napište.Jsem z toho trochu vedle a je mi to nepříjemné.Díky I.

Lenka
1x

Ahoj, dnes jsem dostala Asentru 50 a ještě na žaludeční problémy Apo - Ome. Uvítala bych úbytek na váze. Asentru 50 jsem dostala, protože trpím nespavostí a prý pak ubývá sertalin. Beru 20 let léky na tlak a pomohlo mi brát léky na noc. Samozřejmě ne močopudné. Tak zvažuji, zda léky brát. Vzala jsem si dnes první půlku večer. Mám 6 letého syna, tak musím fungovat. Píši, že by leckomu Apo - Ome mohly pomoci na žaludeční nevolnosti. Čauky

Marek
1x

Ahoj, já při začátku braní asentry chodil 3x denně na velkou skoro měsíc, teď se to pomalu zlepšuje. Beru 7týden a chodím 1x někdy 2x.

Verča
2x

Ahoj, čtu tetka příspěvky co je asentra a jak zabírá nežádoucí učinky atd.Beru jí 3 den jednu večer 50,ráno se vzbudím dám si 1/2prothazinu a můžu si jít znova lehnout je mi zle od žaludku motání hlavy,a plno vás popisuje ty samé příznaky,taky přemýšlým na ruzných vecech co je semnou jestli nemám to a to ale tak do 4 hodin po probuzení to ustoupí a je mi ok.berete někdo asentru na noc a jak se ráno cítíte a kdy to tak odezní ty vedlejší účinky dekuji

bledule
2x

Mám asentru 50 v kabelce, ale jak jsem si to tady všechno přečetla, tak mám obavu, že s ní snad ani nezačnu. Nikdy jsem nic dlouhodobě nebrala, párkrát neurol 0,25 takže skoro nic...nevím, jak bych mohla s takovými počátečními - šílenými stavy - fungovat v práci..jinak všechny zdravím a přeji ať všem všechno zabere a není nikomu špatně atd. :-)

Míša
3x

Ahoj Bledule,vůbec se Asentry neboj,jestli máš nějaké problémy,tak jí začni brát.Já jí beru druhý měsíc.Ze začátku mi bylo jen 3 dny nějak divně,ale né špatně a pak už žádné vedlejší účinky.Každý člověk na léky reaguje jinak....někomu je špatně hodně,někomu málo a někomu vůbec.Držím palce :-)

elle
1x

Neboj...já neměla vůbec žádné problémy ze začátku..naopak hned jsem cítila úlevu, hned jsem byla veselá...ale až pak to začlo,..nechuť na sex ...jinak pořád OK, jen jsem teda přibrala 10kg, jak jsem se sklidnila, tak mi začlo chutnat :-(

bledule
1x

Dnes jsem si vzala poprvé ráno 1/4 tabl.assentry, tedy nejmenší minimum a za 3 hodiny děsný průjem. Nějaká nevolnost by se snad dala nějak zvládnout, ale to že se člověk nemůže vzdálit z toalety, tak to je fakt omezující. A ještě když má fungovat v práci...Vidím to zatím neřešitelně, asi musím zavolat Mudr.

bledule
1x

Ještě jsem se chtěla zeptat - Ivčo co ten průjem - je to lepší? Každodenní průjem, tak to bych asi nezvládla..

elle
1x

Dobrý den, máte někdo zkušenost s vyszením asentry?? Brala jsem jí rok a čtvrt, super, bylo mi moc dobře,akorát jsem přibrala 10 kg a nebyla vůbec žádná chuť na sex!!! Kvůli tomu jsme se s doktorkou domluvily na jejím postupném vysazování a dala mi k tomu wellbutrin SR, od druhého dne, kdy jsem začla ráno polikat wellbutrin mi začly úzkosti, deprese, několikahodinový pláč...zabral lexaurin...volala jsem doktorce, prý si tělo musí zvyknout, ale už to trvá měsíc a půl a stále se trápím...nejhorší je, že mám malé děcko, které mě potřebuje..jsem na MD...je vyplašené, když pláču, utírá mi slzy...prý je to z rychlejšího vysazení asentry a že si tělo musí zvyknout na wellbutrin, ale 6 týdnů již ho beru a nic se nemění, spíš mám špatný pocit v hlavě, jako by mi v ní vždy cuklo...neumím to popsat, nebo to je chvilková závrať?Teď jsem pár dní po kontrole a mám to ještě měsíc zkusit, ale dnes je zas den "D"...od rána jen brečím, nemám sílu (což. bych z wellbutrinu měla být napopovaná energií)...vše mě rozhodí, křičím...strašný, teď jsem si vzala lexaurin a 3h jsem spala, teď jsem jak praštěná a stejně pořád brečím... Zažil jste to prosím někdo?? Budu ráda za jakýkoliv příspěvek... Myslela jsem, že po roce a čtrt budu v pohodě, bez léků...

tinka

Ahoj, co se týče AD Welbutrin, totálně mi rozhodil celý organizmus! Měla jsem téměř všechny nežádoucí účinky uvedené v letáku a deprese se mi ještě více prohloubily. Po sedmi měsících užívání jsem ho musela vysadit. Welbutrin mi, bohužel, zničil kus života...

Eva
1x

Tinko, pod toto se můžu podepsat. Wellbutrin mi rozhodil během 4 měsíců celý organismus, byl mi nasazen pro únavový syndrom a během užívání jsem dostala všechny možné příznaky deprese - tachykardii, třes, chvění, pálení, svědění a psychicky jsem se cítila zle. Ted se budu zase jinými AD dostávat z deprese způsobenou Wellbutrinem.

Ivča

Ahoj bledule,průjem jsem zmírnila pojídáním Lactobacilu 6 miliard třikrát denně a je to lepší.Uvidím,co se bude dít,až začnu ubírat dávkování.Držím palce Ivča

danda
3x

Ahoj všichni Asentraci,z vlastní skušenosti mužu řict že kdybych věděla že mi to tak moc pomuže k lepšimu životu tak jsem jí(Asentru50)začala brat už od svych sedumnacti, kdy začaly moje problémy s uzkostí a nevysvětlitelnych stavů,když jsem kojila svou dceru pul roku tak moje uzkost vyvrcholila,naštěsti jsem vyhledala pomoc a předepsaná Asentra mě zachranila před psych.léčebnou,trva to tak tři tydny max.měsíc kdy se vaš život opravdu mnohem zlepší ale chce to opravdu vydržet.Ted beru asentru třetim rokem a nehodlam se jí vzdat,dokud to pujde tak ji budu brát,ten sexualní život je opravdu o poznaní horší ale to je zase jiná stranka problému a to už si každy musí vyřešit s partnerem,tak všem přeji hodně štěstí a opravdu věřte stojí to za to.

bledule

Já jsem s asentrou začala, ale už i skončila. Měla jsem i po 1/4 tabl. šílený průjem, takže prakticky nemožné fungovat v práci, někam jít mezi lidi. Nějak bojuji sama, asi mé problémy nejsou zdaleka tak velké, jak někteří popisují. Co se týče sexu, tak nymfomanka nejsem ani bez asentry a kdyby se to ještě mělo zhoršit.. Koupila jsem si L - tryptofan a beru 2x denně 1 tbl. a myslím, že jsem víc vklidu, i dobře spím. Uvdidím co bude dál, ale zatím tedy určitě bez AD. Zdravím :-)

prazak

beru ji 5 dni a fakt hrozny nechut k jidlu ,bolest bricha a hlavy.nevim jestli vysadit nebo vydrzet poradte

bledule

Já si myslím, že pokud jsou ty vedlejší účinky tak intenzivní, tak buď zůstat doma na neschopence nebo to nemá cenu brát a čekat - týden, dva, tři jestli to přejde ??? V mém případě, ještě psychické trauma z toho, jestli se někde nepo...což tedy k duševní pohodě nevede. Možná zkusit něco jiného a doufat..

danda
2x

jo vydržet ja nejedla skoro čtrnáct dní a trpěla ale vydržela jsem a nebudu nikdy litovat fakt vydržet pokud nejsou jine problemi stojí to za to.

žilka

ještě jednou píši,po 14 dnech jsem pořád taková připitomělá,nemůžu se soustředit na práci a projede mnou občas takovej pocit mrazu nebo pálení po těle,je to nepříjemný.Lidičky pište své zážitky dále,hlavně za jak dlouho vám ta potvora zabrala,už chci mít zase klid a normálně fungovat.Jinak vedlejší účinky skoro žádné,což je super!

Janča

Ahoj To pálení a zároveň mrazení jsem měla vždycku u záchvatů paniky,takže vím jak ti asi je.Ale jak jsem si pročítala příspěvky,tak musím plně souhlasit s pánem co psal,že musíš začít něco dělat a né se jen pozorovat.Určitě to mrazení přichází s tím,že si vzpomeneš jak na tom jsi?Jestli ano tak ,si jdi zacvičit nebo do sauny,prostě musíš dělat všechno možný,aby jsi nemyslela na to jak ti je.Moc držím palce a věř,že já už Asentru beru rok( 1 tab-100) denně a je mi fajn.A dokonce je tady i jaro a to je to nejlepší antidepresivum na světě.Mějte se fajn

žilka

Jančo,díky ti moc,je fakt,že to pálení celýho těla přijde znenadání.Zaberu se do práce,nemyslím na to a je to tu,jako by mi to chtělo říct ,sem silnější!Jenom mi prosím tě ještě napiš,za jak dlouho ti Asentra zabrala a to tak,že ti to pálení a pocit jako stavu bez tíže zmizelo,nebo alespoň výrazně utlumilo.Díky

Janča
2x

Vydrž měsíc a mělo by to zabrat.Ze začátku jsem brala 1 tab Asentry 50,ale na podzim jsem musela dávku zvýšit.Ale ten měsíc by měl stačit k tomu,aby ti bylo líp.

vfvf

ty prasky sou sracky,brala sem je a ted mam deprese trikrat horsi,vubec nevim co se se mnou deje..sem hrozne agresivni,s nikym nekomunikuju,jen lezim cely dny v posteli a brecim,mlatim do steny..uz je nechci ani videt.

bledule

A uvažujete, že asntru atd. někdy brát nebudete? Nebo to je na celý život? Dá se to pak vůbec ukončit?

danda
1x

pani doktorka mi jednou řekla že pokud mi asentra neděla v ničem problemy a citím se dobře tak ji mužu brát jak dlouho chci,když se budu cítit tak to ukončim a uvidím kdyžtak začnu brát znovu neeee?to da rozum jen si z toho nic nedělat a brat to jako antikoncepci a nepřemyšlet že mam prašek navíc.

danda
2x

ahoj,hlavně varuji lidi co berou asentru kratce nic kromě nějakeho uklidnováku nebrat,už jsem se setkala s několika lidma co se přepráškovaly a ztratily pud sebezachovy a chtěly se zabít nebo se řezaly, a věřim tomu že někteří mladí psichyatři experimentují s leky a pak to takhle dopadá, ja jsem naštěstí měla štěstí a nikdo mě nezdrogoval

Dagmar
1x

Ahoj, po třech letech užívání Asentry 50 jsem veeeelmi pomalu vysadila. Pomohla mi, když mi bylo psychicky zle, ale chci fungovat bez takovýchto berliček. Měsíc jsem "čistá" a začaly problémy. Mám pocit, že jsem na houpačce nebo kolotoči. Takový nepříjemný pocit, že nemám pevnou půdu pod nohama. Jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat. Jo, a taky se mi chce pořád spát.

Leňule
2x

Já jsem brala Asentru 50 týden 1/2 tabl. a ted celou a bývá mi špatně, bolesti hlavy, nechuť k práci, chce se mi spát, furt mám žízeň a vůbec nemám chuť na jídlo.Ale po psychické stránce se cítím po 2 týdnech lépe, jak dřív....měla jsem furt deprese a brala si lexaurin, jen aby mi bylo líp.

tracy
3x

Ahoj, já jsem brala Fevarin, ale po něm jsem děsně ospalá a to jsem nikdy moc velký spáč nebyla a tak (bez porady s lékařem) jsem začala brát manželovu Asentru 50. On jí přestal brát. Všichni si jí chválí a já už vystřídala tolik AD se už jsem nedočkavá toho až mi bude lépe. Zabral mi apo-parox, ale pak moje stavy začaly přecházet do mánie, takže jsem s ním musela okamžitě skončit. Dle všeho, co jsem tady četla, je to opravdu lék, který si chválí většina populace. Tak díky všem a pevné zdraví nejen fyzické, ale i psychické Tracy

Markét
3x

Ahoj, já beru Asentru 50 skoro dva týdny, první 4 dny po půlce pilulky, teď už celou, ráno po jídle. Mám stále takové motanice, jako bych byla omámená, semtam mi rozostří zrak, duto v hlavě... Chuť na jídlo mám menší než obvykle, vlastně mi stačí o hodně menší porce... Chci se zeptat, co Asentra a alkohol? Je už teplo, sluníčko, s přítelem chodíme na zahrádky, mám chuť dát si s ním třeba jedno malé, ale nevím co by to se mnou udělalo. Slyšela jsem, že někdo je potom hodně agresivní... Nesmí se u Asentry alkohol vůbec???

tumoska
2x

Ahoj beru asentru už asi 2 roky ale bala sem se že na ni budu zavisla tak sem si jí brala ob den a pěkně se my to asi vymstilo ted se my vratila ta úzkost jednou tolik bojím se být sama doma i s dětmy.Mate nikdo stejné potíže prosím porad te my

verča
1x

ahoj tak to tady čtu a já beru asentru mesíc první 3 týdny v práci byli krušné motání hlavy dušnost pálení na hrudníku zničeho nic přišlo pálení pak to během minuty přešlo,jako kdybych měla mít infart a to mi je teprve 30,měla jsem motání hlavy brnění rukou,nohou a i ruce mi páleli tetka se citim ok beru jí 1 večer asentry 50 a ráno polovinu prothazinu,občas xanax ale je mi fajn.tak všem držím plce chce to jen vydržet já myslela že to v práci taky nevydržím ale musela jsem abych o ní nepřišla.

Tereza
4x

Jak tady ctu, tak temer vsichni na Asentre maji prvnich par tydnu problemy - Ja asentru beru jiz 2 roky a ty pocatecni problemy stoji za to vydrzet! Asentra je nejlepsi antidepresivum, co jsem kdy brala, moc to pomohlo a pomaha. Prvni dva tydny jsem mela pocit, ze se mi stavy i zhorsily a pridaly se nejake vedlejsi ucinky, ale to tak byva u mnoho prasku, po 14ti dnech mi bylo mnohem lepe ... jsem za ni vdecna a nikdy ji nechci menit .... opravdu ty zacatky stoji za to :) drzim palce vsem

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce