Inzerce

Bolest po urazu

Pred 4 lety me srazilo auto,mela jsem jen lehke poraneni,spise namozeni krcni patere i maly naraz hlavy,vysetreni bylo v norme..od te doby mam jednou za cas silne paleni a stipani v hlave,spise na strane narazu. Nikdy predtim me nebolela hlava,mam caste bolesti a ztuhlost krcni patere.Dnes mi rekli vysledky z eeg,ze je tam maly nalez,neco jako migrena..nemuzete mi nekdo poradit,jak se s tim vyporadat,kdyz to na me prijde?

Inzerce
Odpovědi
andrea

mám něco velmi podobného.nejsem sice lékař ale měly by vám udělat rentgen krřní páteře vypadáto že je to od zad

Reagovatpoděkovatnahlásit

18. dubna 2007, 20:51:48

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Poskytoval/-a jste někdy první pomoc u epileptického záchvatu?
Zatím hlasovalo 53 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Ladis (Operace hemoroidů) 13. února 2017, 07:33:08

Naprosto souhlasím, nadávám si každý den proč jsem nešel dřív :-) Diskutovat

• pavlusa (Pomoc při cukrovce) 15. února 2017, 12:41:55

Zdravim,zrovna jsem si Gumar objednala a chtela jsem zjistit reference.Uz 5 let mam hyperglykemii… Diskutovat

• Alixa (Prevence chřipky) 15. února 2017, 21:06:40

Mně se tedy jako prevence před chřipkou a nachlazením osvědčil Preventan. Nejdřív jsem… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.