Inzerce

Příjem a výdej energie

V minulém článku jsme došli jsme k závěru že tělesnou hmotnost ovlivňuje více faktorů. Dnes se zaměříme na to, jak naše tělo hospodaří s energií, kterou získáváme z potravin. Množstvi energie (ať již obsažené v potravinách či potřebné pro správnou funkci našeho těla) měříme v kaloriích (též v joulech - pozn. redakce). [ více ]

Inzerce
Odpovědi
Dalibor1 poděkování

Jen tak dál, moc pěkný !!! Dalibor

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. května 2007, 14:47:19

Eva1 poděkování

Nevím jestli mohu, ale prosím o radu. Podle tohoto článku jsem si vypočítala kolik za den spálím kalorií, ale jak to mám dělat když chci zhubnout? tento výpočet je jen pro udržení váhy, ale co snížení? Předem moc děkuji.

11. září 2008, 13:55:05

Hanz3 poděkování

Musíš snížit energetický příjem a zvýšit energetický výdej. Článku o hubnutí je na netu hafo:) Hledej a najdeš..

2. října 2008, 18:06:57

Josef

zpráva

3. listopadu 2009, 21:38:59

Karel8 poděkování

Ahoj, Moc nerozumím těm výpočtům a tak bych potřeboval pomoc. Vážím 80kg, měřím 190cm. Posiluji 3x týdně 1,5 hodiny oběmový tréning. Jáký bych tedy měl mít příjem Kj na jeden den. Díky

3. listopadu 2009, 21:42:59

Kiki

Chtěla bych se zeptat, zda nejsou nějaké testy metabolismu, podle kterých by šlo nastavit jak mám jíst pro dosahování co nejlepších výkonů?

15. května 2018, 22:23:56

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Anketa
Trpíte na prasklé koutky úst? Po čem se Vám zaručeně udělají?
Zatím hlasovalo 70 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Valerie (Online konzultace s gynekologem: hormony, infekce, problémy při sexu i s otěhotněním) 20. května 2018, 14:39:25

Dobrý den Mám jeden problém když mám menstruaci tak trpím,strácím hodně krve, a mám… Diskutovat

• ája (Nosní polypy) 21. května 2018, 18:52:04

e 400 dva měsíce z fazole se zmenšení na minimum stojí to zato v červenci začnu zas a v… Diskutovat

• Lenka (Ostruha patní kosti ) 16. května 2018, 12:57:08

mně to nepomohlo, ani ultrazvuk ani laser, ani rázová vlna. hodně mne to omezuje, ráda… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.