Inzerce

Návykovost léků

Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli někdo nevíte, za jak dlouho může vzniknout na určitý lék (např. antidepresivum typu Lexaurin) návyk? Za pár dní nebo pár měsíců? Beru Lexaurin asi tři týdny, někdy 3 mg, někdy 4,5 mg, někdy jen 1,5 mg a teď mi napsali Citalec 1 denně 10 mg. Nechci být závislá a pak složitě vysazovat.

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 103 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • jaruš (pálení konečníku) 20. dubna 2017, 09:19:53

Zdravím, nejspíš to budou hemeroidy....zavčasu doporučuju v lékárně koupit hemostop.… Diskutovat

• Petra (padání vlasů) 21. dubna 2017, 17:37:02

Ahoj chci se zeptat mám hodně jemné vlasy a moc jich taky nemám,potřebovala bych nějakou… Diskutovat

• terla (Sport a prevence) 22. dubna 2017, 17:33:41

Už jste ho začala užívat? Ráda bych se dozvěděla jestli opravdu funguje. Mám podobné… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.