Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Život s hemeroidy

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Michal
11x

Mám mast, která bez problemu léčí hemoroidy. Po vyléčení je třeba dal pravidelněě ošetřovat postižené místo. Jedná se o silný bylinný extrakt v stoprocentním tukovem zakladě bez vedlejších účinků a konzervačních příměsi. Můžete se obratit na mne na tel. č. 596744672, 608431916 nebo email : [email protected]

FR.WEISS
4x

Byl bych rád , kdyby jste mi poskytl více informací o léčbě hemeroidů vaší mastí . Předem děkuji za Vaši odpověď.

Lenka
2x

Byla bych ráda , kdyby jste mi poskytl více informací o léčbě hemeroidů vaší mastí . Předem děkuji za Vaši odpověď. Můj email [email protected] děkuji za odpověď.

praminek
12x

Jako bývalý řidič jsem si za leta praxe "pořídil" žaludeční vředy a hemeroidy.V součastné době jsem v důchodu a mým koníčkem jsou bylinky.Na počátku byla literatura od ing.Janči.Na konci je moje řada bylinkových mastí z nichž KRAKONOŠ je na vnější hemeroidy mimořádně úspěšný.Pokud máte zájem se přesvědčit, kontakt je možný přez telefón 728401765 nebo485120707. Žiju v Liberci.

jolana
59x

Zdravím, chtěla bych se zeptat zdali mi může někdo poradit abych byla klidnějši.. cca před týdnem jsem objevila vnějši hemeroid je to kulička nějak moc mě nebolí ani mě moc nesvědí..ten týden už používám mast faktu,ale pořad tam je a nemizí..proto bych se chtěla zeptat zda je to normální a co bych mohla dělat aby mi zmizela..Je to snad poprve co se mi tenhle hemeroid objevil..a taky se chci zepta zdali je možné s hemeroidy chodit do sauny? Děkuji za odpověď

Radek
27x

chci zepta zdali je možné s hemeroidy chodit do sauny? Děkuji za odpověď nemužu nejak najit v teo diskuzi odpovedi dekuji

Vojta
3x

Dobrý večer, Asi 2 měsíce jsem pozoroval krev ve stolici.Poté jsem se konečně odhodlal navštívit lékaře.Ten mne poslal na gastroenterologii,kde zjistili vnitřní hemeroidy.Užíval jsem čipky,masti na chvíli to pomohlo,jenže pak hemeroidy začaly vyčnívat z konečníku. Byl jsem tedy operován pomocí metody RFA. Asi měsíc po operaci se něco,nejspíš hemeroidy objevily opět. Mokvá to,jenže bolest nepociťuju. Doktor žádné hemeroidy uvnitř v konečníku nenašel.Prosím poradte mi at vim jestli se mam obavat.

Šárka

Na hemeroidy využívám Hemostop. Od porodu se mi občas objevují, buď malá boulička nebo krvácení a pálení. Když se objeví, zajdu do lékárny, koupím si tobolky i gel a problém je zažehnán.

Kamila

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Kamila

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce