Inzerce

krevní testy

Měla bych zájem podstoupit vyšetření - krevní testy, měření tuku, příp. i čištění střev, protože chci zhubnout větší počet kilogramů a chtěla bych vědět jak na tom jsem. Zajímalo by mě zda si tyto testy mohu nechat udělat na vlastní náklady, případně jaké ty náklady budou, nebo existuje způsob podstoupit tato vyšetření s minimálními finančními náklady. Jsem z Jižních Čech (Táborsko) Děkuji

Inzerce
Odpovědi
Babu1 poděkování

Dobrý den, jsme ordinace praktického lékaře a colonhydroterapie (čištění střev) a zabýváme se zdravým životním stylem. Metoda, která se jmenuje Metabolic Balance a využívá laboratorní testy vaši krve, k nalezení nejvhodnějších potravin právě pro váš metabolismu. Pokud máte zájem o schůzku napiště či zavolejte: cherubin@cherubin.cz, 222230045 MUDr. Liptáková (Cherubín - Andělské lázně)

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. listopadu 2008, 17:44:57

Dory1 poděkování

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli je pomocí krevních testů možné poznat bulimii. A jesli ano, jestli je možné zjistit jak dlouho trvá, případně kdy bylo naposled spácháno to zlo (zvracení). Děkuji moc předem za odpověd.

4. května 2009, 23:28:54

Pítr

Dobrý den, prakticky lekar mi udelal krevni testy pri registraci u nej. Testy vysly v poradku a p. doktor mi rekl, ze jsem zdrav. Znamena to, ze do toho spadaji i testy na nejake viry jako treba HIV. Diky

20. ledna 2013, 21:22:26

agent V4C

ty důležité tam nejsou

24. ledna 2013, 19:35:58

CT vyšetření1 poděkování

Je možné si nechat udělat Ct vyšetření,bez doporučeního od svého obvodního lékaře?

11. června 2013, 17:21:08

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 59 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 04:33:53

Ahoj Nika: to je správné, příčina nemocí se AD neléčí a antikoncepce je také k… Diskutovat

• Peter (erektilní dysfunkce) 4. prosince 2016, 18:16:11

Clerex beru vždy před sexem a ještě mě nezklamal.V lékárně vědí co je dobré a… Diskutovat

• YXCV (schizofrenie a lék Abilify) 4. prosince 2016, 20:08:02

Zdravim, beru abilify asi pul roku 30mg denne,plus do toho rano haloperidol 1,5 mg. Mam hlasy, Jsem… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.